Przerwy między pożyczkami

Czy jest jakiś okres czasu, jakaś karencja pomiędzy poszczególnymi pożyczkami w jednej firmie? Tzn. jeżeli spłaciłem jedną pożyczkę to np. przez tydzień lub też inny okres czasu nie mogę brać kolejnej? Czy ktoś się może z takim rozwiązaniem spotkał?

Rysiek 2017-09-14
ja się generalnie z czymś takim nie spotkałam i nie wydaje mi się, by coś takiego obowiązywało. Często było tak, że spłacałam jedną pożyczkę i jeszcze tego samego dnia brałam kolejną. Może jako stała klientka nie miałam takiej karencji. A w jakich firmach to jest?

Dodaj odpowiedź do wątku

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź zostanie przetworzona i opublikowana w ciągu 24h

Prezentowane w serwisie oferty pożyczek pozabankowych przez Internet (tak zwane chwilówki), nie są udzielane przez serwis Procredit.pl lecz przez niezależne firmy zewnętrzne.

Procredit.pl to porównywarka chwilówek online, są to pożyczki pozabankowe, udzielane online bez wychodzenia z domu.

Porównujemy najpopularniejsze chwilówki na rynku, w tym pożyczki bez BIK, darmowe chwilówki i pożyczki na raty.

Procredit.pl jest niezależną porównywarką, nie jesteśmy powiązani z żadną z firm pożyczkowych, nie ingerujemy w opinie i oceny firm w naszym serwisie. Staramy się rzetelnie prezentować aktualne dane na temat każdej z pożyczki, jednak nie możemy zagwarantować ich zgodności z faktycznym stanem.

Przed zaciąnięciem pożyczki należy zawsze upewnić się co do kosztów zaciągnięcia chwilówki oraz kosztów związanych z nieterminowością. Nie należy zaciągać chwilówek na spłatę innych zobowiązań.