Pożyczka na prawo jazdy?

Czy istnieje możliwość, bym otrzymał pożyczkę od jakiejkolwiek firmy, nie mając dowodu osobisteg0 ( czekam na wyrobienie nowego), lecz na podstawie chociażby prawa jazdy? Jeżeli tak, to jaka firma ma to w swojej ofercie?

Jahu 2017-09-13
Nie wiem, jak to wygląda w różnych firmach, mi się to niestety nie udało. Skradziono mi torebkę, a tam był też dowód osobisty. Na odbiór nowego musiałam czekać około dwóch tygodni. Potrzebowałam pilnie pieniędzy, bo była sytuacja awaryjna, lecz w kilku firmach nie udało mi się dostać pożyczki na podstawie przedsatwionego zaświadczenia z policji o utracie dokumentu oraz paszportu. Mimo wszystko próbuj, może się gdzieś uda.

Dodaj odpowiedź do wątku

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź zostanie przetworzona i opublikowana w ciągu 24h

Prezentowane w serwisie oferty pożyczek pozabankowych przez Internet (tak zwane chwilówki), nie są udzielane przez serwis Procredit.pl lecz przez niezależne firmy zewnętrzne.

Procredit.pl to porównywarka chwilówek online, są to pożyczki pozabankowe, udzielane online bez wychodzenia z domu.

Porównujemy najpopularniejsze chwilówki na rynku, w tym pożyczki bez BIK, darmowe chwilówki i pożyczki na raty.

Procredit.pl jest niezależną porównywarką, nie jesteśmy powiązani z żadną z firm pożyczkowych, nie ingerujemy w opinie i oceny firm w naszym serwisie. Staramy się rzetelnie prezentować aktualne dane na temat każdej z pożyczki, jednak nie możemy zagwarantować ich zgodności z faktycznym stanem.

Przed zaciąnięciem pożyczki należy zawsze upewnić się co do kosztów zaciągnięcia chwilówki oraz kosztów związanych z nieterminowością. Nie należy zaciągać chwilówek na spłatę innych zobowiązań.