Niskie wynagrodzenie - jaką mogę otrzymać maksymalnie pożyczkę?

Cześć! Jestem dość młodą osobą – mam 22 lata, aktualnie pracuję na umowę o pracę, której czas obowiązywania wynosi rok. Wszystko w firmie układa mi się bardzo dobrze, obowiązki wykonuję, regularnie zdaję sprawozdania – szef jest ze mnie bardzo zadowolony. Jako, że nie chcę pożyczać pieniędzy od rodziców – pragnę sobie i im udowodnić, że jestem osobą odpowiedzialną i zaradną – dlatego też, chciałabym wziąć chwilówkę na wyjazd. Marzy mi się krótki wypad, więc sądzę, że pożyczka w wysokości 800 zł – 1000 zł (max) powinna wystarczyć. Pytanie jednak jest takie – czy przy zarobkach 1700 zł netto mogę otrzymać pożyczkę? Dodam, że wszystkie opłaty, jakie uiszczam w ciągu miesiąca mieszczą się w przedziale – 1000 zł (już wszystko – czynsz, bilet, rachunki, jedzenie). Nie chciałabym jednak wydawać tych pieniędzy, które odkładam na studia. Zależy mi na tym, aby podjąć naukę w trybie zaocznym. Wolałabym wziąć pożyczkę i w razie czego resztę dopłacić już z oszczędności. Jeśli istnieje możliwość uzyskania takiej pożyczki – to jaki parabank polecacie i dlaczego właśnie ten?

Zuza 2017-09-13
Witaj. Generalnie nie wiem, jak zostaniesz potraktowana przez poszczególne firmy, tutaj musisz więc sama zrobić research. Przy takich dochodach jakąś pożyczkę na pewno dostaniez - pytanie tylko, czy będzie ona odpowiadała Twoim możliwościom i potrzebom?
Witaj. Generalnie nie wiem, jak zostaniesz potraktowana przez poszczególne firmy, tutaj musisz więc sama zrobić research. Przy takich dochodach jakąś pożyczkę na pewno dostaniez - pytanie tylko, czy będzie ona odpowiadała Twoim możliwościom i potrzebom?

Dodaj odpowiedź do wątku

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź zostanie przetworzona i opublikowana w ciągu 24h

Prezentowane w serwisie oferty pożyczek pozabankowych przez Internet (tak zwane chwilówki), nie są udzielane przez serwis Procredit.pl lecz przez niezależne firmy zewnętrzne.

Procredit.pl to porównywarka chwilówek online, są to pożyczki pozabankowe, udzielane online bez wychodzenia z domu.

Porównujemy najpopularniejsze chwilówki na rynku, w tym pożyczki bez BIK, darmowe chwilówki i pożyczki na raty.

Procredit.pl jest niezależną porównywarką, nie jesteśmy powiązani z żadną z firm pożyczkowych, nie ingerujemy w opinie i oceny firm w naszym serwisie. Staramy się rzetelnie prezentować aktualne dane na temat każdej z pożyczki, jednak nie możemy zagwarantować ich zgodności z faktycznym stanem.

Przed zaciąnięciem pożyczki należy zawsze upewnić się co do kosztów zaciągnięcia chwilówki oraz kosztów związanych z nieterminowością. Nie należy zaciągać chwilówek na spłatę innych zobowiązań.