Najwyższe RRSO

Jakie jest najwyższe RRSO, z jakim się spotkaliście w przypadku chwilówek? Domyślam, się, że nie będą to małe wartości, warto jednak byłoby wiedzieć, jakie firmy mają dobre oferty a które można byłoby powiedzieć, że już podchodzą pod lichwę.

Jopek 2017-09-14
Najwyższe? W sumie to z pożyczek prywatnych, ktoś mi kiedyś zaproponował pożyczkę i jak policzyłem to RRSO wynosiłoby gdzieś koło 9000%. Z tego co wiem, to w większości chwilówek jest to około 1000-1200%.
A to przy prywatnych pożyczkach też jest obowiązek podawania RRSO czy też z czystej ciekawości sam postanowiłeś to sprawdzić? Ja pamiętam, jak potrzebowałem pieniędzy we Włoszech i jedna z tamtejszych firm zaprezentowała ofertę z RRSO na poziomie chyba 4500%. Chociaż z tego co się orientuję to tamtejszy ichniejszy wskaźnik inaczej jest przeliczany, bo inne rzeczy do tego mają wliczane.
Ja ostatnio brałem pożyczkę to RRSO wyniosło chyba 1050%. Ale nie ma co panikować - pożyczka brana aż na 4 dni. Zresztą, w przypadku chwilówek ten wskaźnik raczej nie jest dobry.

Dodaj odpowiedź do wątku

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź zostanie przetworzona i opublikowana w ciągu 24h

Prezentowane w serwisie oferty pożyczek pozabankowych przez Internet (tak zwane chwilówki), nie są udzielane przez serwis Procredit.pl lecz przez niezależne firmy zewnętrzne.

Procredit.pl to porównywarka chwilówek online, są to pożyczki pozabankowe, udzielane online bez wychodzenia z domu.

Porównujemy najpopularniejsze chwilówki na rynku, w tym pożyczki bez BIK, darmowe chwilówki i pożyczki na raty.

Procredit.pl jest niezależną porównywarką, nie jesteśmy powiązani z żadną z firm pożyczkowych, nie ingerujemy w opinie i oceny firm w naszym serwisie. Staramy się rzetelnie prezentować aktualne dane na temat każdej z pożyczki, jednak nie możemy zagwarantować ich zgodności z faktycznym stanem.

Przed zaciąnięciem pożyczki należy zawsze upewnić się co do kosztów zaciągnięcia chwilówki oraz kosztów związanych z nieterminowością. Nie należy zaciągać chwilówek na spłatę innych zobowiązań.