Miałam chwilówki spłacone z opóźnieniem - czy istnieje szansa na kredyt w banku?

Dzień dobry. Znalazłam się w dość skomplikowanej sytuacji. Miałam trzy chwilówki do spłaty – ich kwoty nie były wysokie – to 500, 800 i 350 zł, jednakże znalazłam się w pętli – wzięłam jedną pożyczkę, żeby spłacić drugą, a drugą, żeby spłacić trzecią. Wynagrodzenie otrzymywane w pracy nie do końca starczało na wszystkie opłaty związane z życiem i pożyczkami. Pomimo wszystko, z pomocą przyjaciółki i rodziców udało mi się spłacić te chwilówki, ale niestety z opóźnieniem. Przedłużałam je, bo szukałam jakiegoś rozwiązania, aż wreszcie poszczęściło mi się. Jestem na czysto, ale mam jednak pewne wątpliwości – czy skoro zalegałam z zapłatą to trafiłam na listę KRD? Dodam również, że chciałabym wziąć kredyt w banku na samochód, ale nie wiem, czy wyrazi on zgodę na udzielenie mi pożyczki, skoro wcześniej zalegałam z zapłatą. Udało mi się zmienić pracę i dostać awans - aktualnie zarabiam 3000 zł netto. Co o tym sądzicie – czy istnieje taka szansa?

Izabela 2017-09-13
Generalnie Twoja sytuacja nie wygląda za wesoło. Musisz wziąć pod uwagę to, że faktycznie wina leży po Twojej stronie i możesz być przez bank określona jako ryzykowny kredytobiorca. Musisz zaczekać trochę czasu, by poprawić swój scoring.
Szansa zawsze istnieje. Pytanie tylko - ile czasu minęło od uregulowania tych kłopotliwych zobowiązań? Czy na pewno wszystko jest spłacone tak jak należy?

Dodaj odpowiedź do wątku

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź zostanie przetworzona i opublikowana w ciągu 24h

Prezentowane w serwisie oferty pożyczek pozabankowych przez Internet (tak zwane chwilówki), nie są udzielane przez serwis Procredit.pl lecz przez niezależne firmy zewnętrzne.

Procredit.pl to porównywarka chwilówek online, są to pożyczki pozabankowe, udzielane online bez wychodzenia z domu.

Porównujemy najpopularniejsze chwilówki na rynku, w tym pożyczki bez BIK, darmowe chwilówki i pożyczki na raty.

Procredit.pl jest niezależną porównywarką, nie jesteśmy powiązani z żadną z firm pożyczkowych, nie ingerujemy w opinie i oceny firm w naszym serwisie. Staramy się rzetelnie prezentować aktualne dane na temat każdej z pożyczki, jednak nie możemy zagwarantować ich zgodności z faktycznym stanem.

Przed zaciąnięciem pożyczki należy zawsze upewnić się co do kosztów zaciągnięcia chwilówki oraz kosztów związanych z nieterminowością. Nie należy zaciągać chwilówek na spłatę innych zobowiązań.