Czy faktycznie się spóźniłam?

Już Wam pisze, jaki mam problem. Wzięłam pożyczkę w jednej firmie i problemy zaczęły się po minięciu terminu spłaty raty. Wysłałam przelew w ostatnim dniu terminu, a od rana telefony, że nie została rata zapłacona w terminie i dziesiątki pogróżek. Powiedziałam, że jak chcą, to mogę wysłać potwierdzenie przelewu, że przelew był wykonany w terminie, a pani mi powiedziała, że ją to nie interesuje, dla nich ważne jest to, kiedy oni mają pieniądze na koncie. To jak to jest - faktycznie się spóźniłam, skoro przelałam w dobrym dniu, czy nie?

Alina 2017-09-14
A ja odpowiem trochę inaczej. Pożyczyłaś komuś pieniądze, ten ktoś Ci obiecał, że odda je w piątek. W piątek pieniędzy na koncie nie masz. Dzwonisz do tej osoby i pytasz się,gdzie są Twoje pieniądze. Ona mówi, że je wysłała i nawet Ci potwierdzenie przelewu może przesłać. Ciebie to nie interesuje, Ty chesz tylko swoje pieniądze. Pieniądze pojawiają się na Twoim koncie dopiero w poniedziałek. Czy osoba spłaciła Ci pożyczkę w terminie czy nie? Przelała przecież w piątek. A jakby nie patrzeć pieniędzy i tak nie masz.
Jakby nie patrzeć, to na każdej umowie masz napisane, że decyduje data wpływu środków na ich konto. Nie dotarły do nich na czas, bo masz sesje przelewów, tak więc się spóźniłaś. Dobra rada - nie płać nigdy na ostatnią chwilę.

Dodaj odpowiedź do wątku

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź zostanie przetworzona i opublikowana w ciągu 24h

Prezentowane w serwisie oferty pożyczek pozabankowych przez Internet (tak zwane chwilówki), nie są udzielane przez serwis Procredit.pl lecz przez niezależne firmy zewnętrzne.

Procredit.pl to porównywarka chwilówek online, są to pożyczki pozabankowe, udzielane online bez wychodzenia z domu.

Porównujemy najpopularniejsze chwilówki na rynku, w tym pożyczki bez BIK, darmowe chwilówki i pożyczki na raty.

Procredit.pl jest niezależną porównywarką, nie jesteśmy powiązani z żadną z firm pożyczkowych, nie ingerujemy w opinie i oceny firm w naszym serwisie. Staramy się rzetelnie prezentować aktualne dane na temat każdej z pożyczki, jednak nie możemy zagwarantować ich zgodności z faktycznym stanem.

Przed zaciąnięciem pożyczki należy zawsze upewnić się co do kosztów zaciągnięcia chwilówki oraz kosztów związanych z nieterminowością. Nie należy zaciągać chwilówek na spłatę innych zobowiązań.