Czy chwilówkę mogę rozłożyć na raty?

Moja sytuacja przedstawia się następująco – wziąłem kilka chwilówek na raz, ponieważ potrzebowałem większej sumy pieniędzy na „już”. Dokładnie tego nie przemyślałem, aczkolwiek znalazłem się w sytuacji bez wyjścia, wręcz patowej. Aktualnie jestem zadłużony w kilku takich chwilówkach… przedłużenie ich o kolejny miesiąc to prawie 2000 zł. Moje miesięczne wynagrodzenie wynosi 2700 zł, ale wiem, że wszystkie te zadłużenia muszę pospłacać. Pytanie do Was – czy istnieje możliwość dogadania się z poszczególnymi firmami i rozłożenia chwilówek na raty? Nie wiem, co innego pozostaje mi do zrobienia, a w tej sytuacji znajduję się już prawie 8 miesięcy…

Jan 2017-09-13
Panie Janie - dobrze, że ma Pan świadomość tego, jak bardzo nieroztropna była to decyzja. Sam Pan widzi, z jakimi miesięcznymi kosztami się to wiąże. Nie ma Pan możliwości pożyczenia pieniędzy od rodziny/znajomych, by móc chociaż po kawałku owe zadłużenie spłacać? Co do dogadania się z firmami - nie wydaje mi się, by była taka możliwość, warto jednak zobaczyć, czy taka opcja jest dopuszczona w umowie pożyczki.

Dodaj odpowiedź do wątku

Dziękujemy!

Twoja odpowiedź zostanie przetworzona i opublikowana w ciągu 24h

Prezentowane w serwisie oferty pożyczek pozabankowych przez Internet (tak zwane chwilówki), nie są udzielane przez serwis Procredit.pl lecz przez niezależne firmy zewnętrzne.

Procredit.pl to porównywarka chwilówek online, są to pożyczki pozabankowe, udzielane online bez wychodzenia z domu.

Porównujemy najpopularniejsze chwilówki na rynku, w tym pożyczki bez BIK, darmowe chwilówki i pożyczki na raty.

Procredit.pl jest niezależną porównywarką, nie jesteśmy powiązani z żadną z firm pożyczkowych, nie ingerujemy w opinie i oceny firm w naszym serwisie. Staramy się rzetelnie prezentować aktualne dane na temat każdej z pożyczki, jednak nie możemy zagwarantować ich zgodności z faktycznym stanem.

Przed zaciąnięciem pożyczki należy zawsze upewnić się co do kosztów zaciągnięcia chwilówki oraz kosztów związanych z nieterminowością. Nie należy zaciągać chwilówek na spłatę innych zobowiązań.