Wasza ocena firmy: 3.5/5

Ilość ocen firmy:

70

Serwis SuperGrosz.pl powstał w 2015 roku i jest w 100% polskim kapitałem. Dzięki temu masz całkowite przekonanie co do tego, że pożyczasz pieniądze w spółce, która nie należy do innych zagranicznych grup finansowych.

Super Grosz jest serwisem udzielającym pożyczki ratalne w wysokości od 1000 do 7000 złotych. Natomiast stali Klienci mogą z powodzeniem ubiegać się o kwotę w wysokości nawet do 10 tys. złotych. Cała pożyczka ratalna może być spłacana przez okres 2 do 48 miesięcy. Dzięki temu każdy Klient z powodzeniem dopasuje do siebie odpowiednią wysokość rat, z jaką będzie mógł się z powodzeniem zmierzyć.

Serwis wyróżnia się przede wszystkim tym, że wszystkie wnioski są rozpatrywane w bardzo szybkim czasie. Dzięki temu Klienci, którym zależy na szybkim wsparciu finansowym, mogą liczyć na natychmiastowy przelew, przez co mogą rozwiązać swoje problemy finansowe lub zmierzyć się z realizacją wcześniej postawionych celów.

Na pewno największym wyróżnikiem serwisu SuperGrosz.pl, jest brak przymusu posiadania swojego konta bankowego. Ponieważ dane Klienta mogą być zweryfikowane za pośrednictwem Banku Pocztowego oraz Poczty Polskiej. W ten sposób Klienci mogą zdecydować się na odbiór środków za pośrednictwem przelewu GIRO. Ponadto wniosek może być złożony za pośrednictwem nie tylko Internetu, ale i również drogą telefoniczną. Dlatego usługa udzielania pożyczek ratalnych jest dostępna również dla osób, które nie posiadają dostępu do Internetu.

Klienci decydujący się na pożyczki ratalne zaciągane w serwisie SuperGrosz.pl, mogą liczyć na przejrzyste zasady korzystania z usługi, jak i również dokładne wyliczenie wszystkich kosztów. Dlatego nie ma możliwości, by późniejsza wysokość raty różniła się w jakikolwiek sposób od wyliczeń przedstawionych w umowie. Pożyczkobiorcy nie zostają samy podczas spłacania swojego zobowiązania. Ponieważ w każdej chwili mogą liczyć na wsparcie ze strony Biura Obsługi Klienta, które jest w pełni dyspozycyjne i pomaga na każdym etapie współpracy. Jeżeli dopiero zamierzasz ubiegać się o pożyczkę ratalną, czy już jesteś na etapie jej spłacania, w każdej chwili możesz całkowicie liczyć na pomoc techniczną oraz w pełni merytoryczną ze strony doświadczonych konsultantów.

Oferta Super Grosz - rodzaje pożyczek

Nowi Klienci mogą skorzystać z promocyjnego produktu, jakim jest pożyczka ratalna w wysokości od 1000 do 7000 złotych. Jeżeli Twoje zobowiązanie zostanie spłacone w wyznaczonym terminie, po raz kolejny możesz się ubiegać o pożyczkę w wysokości 10 tys. złotych. Całe zobowiązanie możesz spłacać przez okres od 2 do 48 miesięcy. Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ można w ten sposób dopasować odpowiednie wartości stawek miesięcznych rat, które nie będą stanowiły dla Ciebie zbyt dużego obciążenia finansowego.

Pożyczka ratalna jest oferowana osobom, które niekoniecznie posiadają własne konto bankowe. W takich okolicznościach można spodziewać się zupełnie innej weryfikacji danych, a także wypłaty pieniędzy za pośrednictwem czeków GIRO. Ponadto serwis SuperGrosz.pl nie stawia żadnych restrykcyjnych warunków, jeżeli chodzi o możliwość ubiegania się o pożyczkę ratalną. Wystarczy, że masz ukończony 18 rok życia, jak i również posiadasz polskie obywatelstwo. Otrzymując stałe wynagrodzenie, już na pewno będziesz mógł liczyć się z pozytywną odpowiedzią na swój wniosek. Dla wielu osób zupełnie niecodzienną sytuacją jest to, że wystarczy tylko wypełnić prosty wniosek przez Internet, by móc faktycznie otrzymać pożyczkę ratalną. Dlatego nie musisz się obawiać, że potrzebne są dodatkowe dokumenty w postaci zaświadczeń o dochodach, lub podpisów poręczycieli.

Proces ubiegania się o pożyczkę ratalną jest wyjątkowo prosty i zajmujący mało czasu. Wystarczy wypełnić kilka pól w formularzu zgłoszeniowym, a następnie wybrać sposób weryfikacji swoich danych. W ten sposób pożyczka ratalna jest dostępna dla każdego.

Jak wziąć pożyczkę w firmie Super Grosz krok po kroku?

Należy pamiętać, że serwis SuperGrosz.pl oferuje swoje produkty finansowe również osobom, które nawet nie posiadają swojego konta bankowego. Jest to ewenement w środowisku instytucji finansowych, które oferują swoim Klientom pożyczki i kredyty. W celu ubiegania się o pożyczkę należy w pierwszej kolejności wypełnić prosty wniosek, w którym znajdą się Twoje podstawowe dane osobowe. W formularzu znajdującym się na stronie internetowej podajesz również informację na temat tego, ile chcesz pożyczyć pieniędzy, a także w jakim terminie zamierzasz spłacać swoje zobowiązanie.

Dane osobowe potencjalnego Pożyczkobiorcy są dokładnie sprawdzane. Serwis chce mieć pewność, że dane osobowe podane we wniosku zgadzają się z danymi osobowymi, która na pewno zaciąga, a później będzie spłacać swoje zobowiązanie. Tutaj firma daje swoim Klientom, aż trzy możliwości weryfikacji ich danych do wyboru. Pierwszym sposobem jest weryfikacja danych przez Konto-X. Jeżeli zalogujesz się na swoje konto bankowe za pośrednictwem specjalnego narzędzia, które szyfruje SSL. W ten sposób faktycznie wniosek jest rozpatrywany niemalże natychmiast, ponieważ firma pożyczkowa SuperGrosz.pl może od razu sprawdzić Twoje dane. Do metod weryfikacji danych osobowych, zalicza się również tradycyjny sposób, czyli dokonanie specjalnego przelewu weryfikacyjnego. Jeżeli masz swoje konto bankowe i nie jest dla Ciebie żadnym problemem, żeby wysłać symboliczną kwotę w wysokości 1 zł na konto Pożyczkodawcy, to ta metoda będzie dla Ciebie jak najbardziej idealna. Wystarczy, że posiadasz konto bankowe w tym samym banku co Pożyczkodawca, a możesz oczekiwać błyskawicznego księgowania wpłaty. W innym przypadku możesz spodziewać się czasu księgowania przelewu weryfikacyjnego zgodnie z terminami sesji przelewowych między poszczególnymi placówkami bankowymi. Trzecią i zarazem ostatnią metodą, jaką posługuje się serwis SuperGrosz.pl w celu weryfikacji danych osobowych swoich Wnioskodawców, jest skorzystanie z systemu Giro. W tym celu wystarczy, że podczas odbierania gotówki w urzędzie pocztowym, okażesz dowód osobisty, jak i również kod, który zostanie wysłany do Ciebie za pośrednictwem wiadomości SMS. Jeżeli wszystkie dane będą się zgadzać, gotówka zostanie Ci bez problemu wydana.

Przechodząc przez weryfikację swoich danych osobowych za pośrednictwem tradycyjnego przelewu warto sprawdzić, czy posiadasz konto osobiste w tym samym banku, w którym posiada rachunki serwis SuperGrosz.pl. Do placówek bankowych, w których serwis posiada konta, zaliczają się:
- Alior Bank
- Bank Zachodni WBK
- mBank
- Bank Pekao
- Bank PKO
- DNB
- Millennium Bank
- Bank BGŻ
- ING Bank
- BNP Paribas
- Get In Bank
- Bank Pocztowy
- Inteligo
- Bank BPH
- Citi Bank
- BOŚ Bank
- Deutsche Bank
- Idea Bank
- Meritum Bank
- Raiffeisen Bank
- BlueCash
- Credit Agricole
- Toyota Bank
- Volkswagen Bank
- Plus Bank

Jeżeli dostrzegasz różnicę pomiędzy placówkami, musisz wziąć pod uwagę wydłużony okres czasu weryfikacji przelewu. Termin ten będzie uzależniony od godzin sesji pomiędzy poszczególnymi bankami.

Klienci, którzy otrzymali pożyczkę w serwisie SuperGrosz.pl, mogą liczyć na natychmiastowe działanie ze strony firmy pożyczkowej. Jasne i czytelne zasady spłaty zobowiązania pozwalają na uniknięcie wszelkich nieprzyjemności związanych z nagromadzeniem niepotrzebnych zadłużeń. W tym celu serwis wysyła swoim Pożyczkobiorcom Harmonogramy Rat, które zresztą dostępne są na Panelu Klienta po zalogowaniu się na serwisie. Często zdarza się tak, że dzień spłaty konkretnej raty miesięcznej przypada na niedzielę bądź dzień ustawowo wolny od pracy. Wtedy należy rozumieć, że termin ten przenoszony zawsze zostaje na najbliższy dzień roboczy występujący po takim dniu. Sam Pożyczkobiorca decydujący się na zaciągnięcie pożyczki ratalnej, docelowo się zgadza na terminową spłatę swojego zobowiązania.

W celu uiszczenia każdorazowej raty należy w tytule przelewu umieszczać informację „Spłata raty pożyczki nr PESEL...”. W ten sposób można zyskać gwarancję, że spłata zawsze zostanie zaksięgowana na właściwe konto. Kwota przekazana na spłatę pożyczki, będzie księgowana w pierwszej kolejności na:
- odsetki
- prowizję administracyjną
- prowizję przygotowawczą
- pożyczoną kwotę - czyli kapitał


Natomiast w przypadku, gdy Klient podczas składania wniosku decydował się na wypłatę pożyczki za pośrednictwem Poczty Polskiej, musi liczyć się z poniesieniem dodatkowego kosztu na poczet urzędu, który wydał pieniądze w formie czeku Giro.

Serwis SuperGrosz.pl dopuszcza możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania, bez naliczania żadnych dodatkowych opłat oraz prowizji. Klient może uiścić swoje zobowiązanie w całości lub tylko w jej części. W każdej sytuacji koszty pożyczki zostaną obniżone za niewykorzystany okres spłaty.

Istnieje możliwość, że Twój wniosek zostanie odrzucony, jeżeli nie spełnisz podstawowych warunków postawionych przez serwis SuperGrosz.pl. W takim razie możesz spodziewać się między innymi odrzucenia wniosku z powodu braku odpowiedniego wieku, posiadania zdolności kredytowej, czy też negatywnej historii kredytowej.

Mając jakiekolwiek pytania, możesz je kierować w każdej chwili do Biura Obsługi Klientów. Konsultanci są do Twojej dyspozycji w dniach:
- od poniedziałku do piątku - w godzinach od 8:00 do 20:00
- w soboty - w godzinach od 9:00 do 17:00

WEŹ POŻYCZKĘ

Możliwość przedłużenia pożyczki

Osoby, które wiedzą, że nie będą mogły spłacać pożyczki w wyznaczonym terminie, niestety nie mogą wnioskować o przedłużenie okresu spłaty. Ale na pewno serwis SuperGrosz.pl przygotuje dla nich odpowiednie alternatywy, rozbicie na mniejsze kwoty lub też inne propozycje. W tym celu jednak należy się jak najszybciej skontaktować z Biurem Obsługi Klienta. Dzięki temu można wspólnie opracować nową strategię spłaty zobowiązania, bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek konsekwencji.

Koszty nieterminowości

Do podstawowych kosztów nieterminowości zaliczają się odsetki za opóźnienie. Wysokość odsetek za nieterminową spłatę pożyczki jest zależna od zmiany stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego. W przypadku zmiany jej wartości, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Jednak naliczanie odsetek za opóźnienie, nie jest jedynym rezultatem braku wpłaty pożyczki w wyznaczonym terminie. Do takich konsekwencji zalicza się również wszczęcie postępowania windykacyjnego. Należy rozumieć przez to, wysyłanie monitów telefonicznych, drogą elektroniczną, jak i również poprzez wysyłanie wiadomości SMS. Innym krokiem jest przekazanie wierzytelności na rzecz innego podmiotu. Wszelkie koszty związane z przekazaniem długu, spoczywają po stronie Pożyczkobiorcy. Jeżeli wysyłanie monitów, a także pozostałe działania polegające na odzyskaniu zobowiązania nie będą skutkować, to Pożyczkodawca ma prawo do przekazania informacji na temat danych osobowych Klienta do konkretnych rejestrów dłużników. Najczęściej dane trafiają do Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej.

Podsumowanie firmy

Serwis SuperGrosz.pl jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują większej gotówki, ale nie chcą przy okazji spędzać dużej ilości czasu na wypełnianiu różnego rodzaju formalności. Tutaj nawet weryfikacja danych osobowych przebiega znacznie sprawniej. Klienci mają możliwość skorzystania aż z trzech rozwiązań, dzięki którym mogą ubiegać się o pożyczkę ratalną.

To właśnie pożyczka z długim okresem spłaty, wynoszącym od 2 do 48 miesięcy, jest kluczowym produktem znajdującym się w ofercie firmy. Nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę w wysokości od 1000 do 7000 złotych. Natomiast po terminowej spłacie, limit kolejnej pożyczki ratalnej wzrasta już do wysokości 10 tys. złotych. W każdej chwili Klienci mogą korzystać ze wsparcia Biura Obsługi Klienta. Nawet na etapie ubiegania się o pożyczkę. Ponieważ osoby, które nie mają zbyt dużego doświadczenia w składaniu internetowych wniosków, mogą mieć pewność, że konsultanci załatwią wszystko za nich. Serwis SuperGrosz.pl gwarantuje przede wszystkim błyskawiczną wypłatę pieniędzy na wyjątkowo korzystnych warunkach. W ten sposób przynajmniej nie będzie miało się żadnych kłopotów ze zbyt długim oczekiwaniem na przelew. W końcu wiele osób sięga po pożyczki ratalne, ponieważ znalazło się właśnie w takiej sytuacji, w której potrzebują natychmiastowego zastrzyku gotówki.

WEŹ POŻYCZKĘ

Opinie o firmie Super Grosz

 • Dizzy

  Jedna z niewielu firm, która pożycza duże kwoty nawet i na 4 lata. Pożyczałem maksymalną kwotę, 10 000 zł i muszę przyznać, że nie było tak źle. Obawiałem się większych kosztów, na szczęście jakoś to poszło sprawnie i tanio. Na duży plus zasługuje kontakt i bardzo proste procedury, które skracają czas potrzebny na otrzymanie decyzji do niezbędnego minimum.

 • Mexykaniec

  Bardzo mi się spodobały informacje dot. spłaty. Wszystko bardzo przejrzyste i jakoś tak napisane zrozumiałym językiem. Warunki bardzo dobre, nie ma większych trudności z otrzymaniem pożyczki. Jedyne co mi się tak mniej podoba to konieczność podawania numeru pesel w tytule przelewu.

 • Blazej

  Kilka razy korzystałem z super grosza, jednakże przytrafił mi się pilny wydatek. Potrzebowałem kwoty 9 tysięcy, na okres 3-4 lat. Niestety przyszła decyzja odmowna, zaproponowano mi jednak 7 tysięcy na 4 lata. Zupełnie mnie to nie urządzało, prosiłem jednak o pozytywne rozpatrzenie pierwotnego wniosku, jednakże za każdym razem odpowiedź była odmowna.

 • Anja

  Z super grosza korzystam od kilku miesięcy. Najpierw pożyczanie drobnych kwot, jak się budżet nie domykał a potem na przyziemne wydatki - nowego laptopa, kurs kosmetyczny czy też remont łazienki. Pożyczki spłacam zawsze o czasie to warunki mam fajne. Jedną gwiazdkę zabieram jednak za odmowę przyznania pożyczki na maksymalną kwotę, uzasadniając to dużą ilością innych zobowiązań pożyczkowych.

 • LokalnyBonzo

  Dobra ta firma! Pieniądze przelewają na konto bardzo szybko, weryfikacja klienta też jest bardzo szybka. Odsetki nie są jakieś straszne, wszystko do przeżycia. Na pewno dużym plusem jest możliwy długi okres spłaty jak również wysoka kwota, którą można pożyczyć. Warto więc korzystać z oferty tej firmy

 • Stephan

  Jako jedna z niewielu firm, super grosz pozycza pieniadze obcokrajowcom, majacym karty stalego pobytu. Mieszkam w polszce juz 3 lata i nagle pewne rzeczy mi sie skomplikowaly. Tylko super grosz wyciagnal do mnie reke i udzielic pozyczki. Ciesze sie, ze sa jeszcze firmy, ktore nie dyskryminuja obcokrajowcow.

 • Dominick

  Firma bardzo przyjazna klientom. Korzystałem z oferty kilkukrotnie. Czasem zdarzało się, że były problemy ze spłatą, jednakże dzięki pomocy konsultantów udawało się modyfikować plan spłaty tak, by pieniądze były o czasie na koncie firmy. Coś co mnie cieszy to także to, że nie czeka się na decyzję długo. Jedyny minus? Wydaje mi się, że koszt takiej pożyczki jest wyższy niż u konkurencji.

 • Paula

  Jeszcze jakiś czas temu korzystanie z super grosza było bardzo dobrym pomysłem. Szybkie decyzje i jeszcze szybsze przelewy. Od jakiegoś czasu jednak decyzje są wydawane niejako w kratkę - odmowa a po dwóch czy trzech tygodniach decyzja pozytywna. I tak co jakiś czas. Już nie robię kolejnych podejść, jeżeli raz jest odmowa to próbuję następnym razem dopiero po 2-3 miesiącach.

 • Dorotka

  Jak najbardziej mogę być z tej firmy zadowolona. Wiadomo - nagły wydatek i skąd tu zdobyć pieniądze? Rodzina nie byłaby w stanie mi pomóc, a wiedziałam, że za kilka dni mam wypłatę. No i się udało - super grosz rozpatrzył mój wniosek pożyczkowy pozytywnie, dzięki czemu udało mi się pewne sprawy naprostować. Mam za sobą już 3 pożyczki w super groszu i nie mam zamiaru korzystać z usług innej firmy.

 • Kas57

  Pożyczki biorę dosyć często, zazwyczaj w różnych firmach, chociaż kilka z nich przypadło mi do gustu. Jedną z takich firm jest na pewno Super Grosz. Bardzo dobre warunki, szybko wydawana decyzja kredytowa - o tym należy pamiętać. Są też jednak wady - przelewy do niektórych banków idą zgodnie z systemem przelewów, przez co można czasem długo czekać, aż pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.

 • Krzychu

  super oferta z wieloma opcjami! Ilośc kont daję nadzieję na to, że pieniądze na rachunku osobistym pojawią się bardzo szybko! Jedyny portal, który daje możliwość pożyczenia tak dużej kwoty na nawet 48 rat. Strona sprawdzona i z całą pwenością moge powiedzieć, że warto jej zaufać. Pozdrawiam z Rzeszowa

 • maxi

  decyzja odmowna, kasy nie ma, problem nadal jest. nie ma co liczyc na super grosz

 • Ilona

  Co z tego, że oferta super?! Kasę można pozyczać praktycznie workami, ale koszty powalają! Sama prowizja to jakaś niewyobrażalna suma! Aż się boję pomyśleć, co by było gydbym jednak zdecydowała sie na pożyczke w super gorsz. Zdrowy rozsądek na szczęście wygrał i ominęła mnie ta wątpliwa przyjemność oddawania góry złota...

 • Wróbel85

  No cóż, znalazłem się w trudnej sytuacji życiowej, więc kasa była mi potrzebna i to niestety nie mała. Trafiłem na serwis Super Grosz i po przeczytaniu wszystkich warunków zdecydowałem się na wzięcie pożyczki, a że nie chciałem, by pieniądze przychodziły na moje osobiste konto, to odebrałem je na poczcie - bardzo wygodne rozwiązanie. Opłaty troche wysokie, ale wyjścia nie miałem.

 • Olga

  Pozyczka w Super grosz to był strzał w dziesiątkę! Pożyczyłam 500 zł złotych na okres 24 miesięcy. spłacam wszystko egularnie, nie miałam żadnych zaległości ani nieprzyjemności. Po roku okazało się, że zaoszczędziłam wystarczająca kwotę by spłacić resztę pożyczki. Firma Super Grosz nie robiła żadnych problemów! Mogłam spłacić za jednym razem połowę swoje zobowiązania dodatkowo obniżona mi kwotę spłaty za niewykorzystany czas. Super :D

 • Rebusik

  Nie udało mi się spłacic pozyczki na czas i pojawiły się ogromne problemy. Monity wysyłane praktycznie co chwilę, smsy, telefony i listy... Brakowało tylko ludzi pukających do drzwi, albo jeszcze lepiej do okien... Pomimo kontaktu z BOKiem i zapewnieniem, że w ciągu 2 tygodniu pożyczke spłacę, upomnienia nie zelżały... To był mój pierwszy i ostatni raz z serwisem SuperGrosz.pl

 • Franek

  Wszystko bez zarzutów. wiedziałem na co się piszę, ile będzie mnie to kosztować, więc nie będę na nic narzekać. Serwis SuperGrosz.pl wywiązuje się ze swoich zobowiązań, więc ja też nie pozostaję dłużny.

 • trawis

  Matko! Prowizja zwala z nóg! nie, nie i jeszcze raz nie! Ludzie! Można znaleźć coś o wiele tańszego!

 • Muzyk

  Pieniądze były potrzebne na nowy sprzęt muzyczny. Zdecydowałem się na ratalkę w SuperGorsz i nie jest do końca zadowolony. Na plus jest to, że pieniądze dostałem dosyć szybko, mogłem bardzo sprawnie zrobić zamówienie, jednak później zaczęły się schody. Niezbyt przyjemny kontakt z ludźmi pracującymi na Infolinii. Tak, jakby pracowali tam za karę. Długo musiałem prosić, by dostac wyjaśnienie lub otrzymać pomoc w razie jakichś komplikacji. Dlatego tylko 3 gwiazdki

 • Marli

  Remont kuchni miał być szybki i przyjemny. Miałam się cieszyć nowym wyglądem juz po dwóch tygodniach. Podczas prac remontowych okazało się, że wiele rur i jakaś instalacja jest do wymiany. I zaczęły sie problemu, bo kwoty nie były małe. Musiałam wziąć pożyczkę, wybrałam SuperGrosz i jak na razie wszystko jest tak, jak należy. Połowę juz spłaciłam, przede mną kolejny rok. Mam nadzieję, że zdania nie będę musiała zmienić i ocena nadal pozostanie bardzo dobra.

 • Armagedon

  Super Grosz to Super pozyczka. Potrzebowałem niedużych pieniędzy ale tez możliwością długiego okresu spłaty. I tutaj takie warunki dostałem. Super! Polecam wszystkim!

 • Lidka

  Nie ma mozliwości przedłużenia spłaty pozyczki - trzeba top brać pod uwagę, bo można sie wpędzić w bradzo wysokie koszty. Tak ja niestety wpadłam, jak śliwka w kompot. Pożyczyłam niewiele, a przez kary i odsetki spłaciłam majątek :( mam nauczkę. raczej nie wezmę juz takie pożyczki...

 • Lider

  Dział weryfikacyjny działa naprawdę bardzo sprawnie! Nie sądziłem, że dostanę decyzję tak szybko. Rownie szybko pojawiły się pieniądze na moim koncie. Jestem bardzo zadowolony. Niby nie jest to firma "z pierwszych stron gazet" czy narzucająca się w reklamach w TV, ale spełnia moje oczekiwania! Warto czasami uwierzyć w tych mniej znanych!

 • Grażka

  Pożyczkę dostałam w Super Grosz bez problemu i na początku się cieszyłam. Ale niestety juz podczas spłacania zobowiązania przypływały do mnie oferty z inncyh serwisów, które były znacznie korzystniejsze od tej, na którą się zdecydowałam. Mogę mieć do siebie pretensje, że tego nie sprawdziłam, ale Super grosz tez mógłby troche obniżyć koszty...

 • Muflon

  Wszystko wporzo, ale bez wielkiego WOW, dlatego tylko 4/5. Żeby była jasność - niczym nie zawinili, nie zrobili nic złego, ale po prostu zabrakło mi jakies takiej mega fajnej rzeczy.

 • Kanek

  Być może dałbym lepszą opinie, gdyby nie fakt, że nie mogę uzyskać pożyczki, gdyż nie mam ukończonych 21 lat. To przesada, jestem pełnoletni, pracuję i nie mogę otrzymać pieniędzy przez czyjeś widzimisię. Myślę, że granica powinna być obniżona do 18 lat, bo jak masz stałe źródło utrzymania, to w czym u licha jest problem?

 • Lisia

  Brałam pożyczkę już kilka razy i za bardzo duży plus uważam fakt, że dla stałych klientów są naprawdę wysokie kwoty. Bardzo się opłaca brać u nich kredyt, ja nie byłam zawiedziona. Myślę, że to jedna z najlepszych ofert na rynku, niskie raty, a do tego bardzo miła obsługa. Podoba mi się też to, że oferta jest naprawdę elastyczna.

 • Kasja

  Ja osobiście rozłożyłam pożyczkę na 44 raty, dzięki czemu miesięczna kwota była naprawdę niska i nie przysporzyła mi żadnych trudności. Potrzebowałam większej sumy pieniędzy i z łatwością ją otrzymałam, formalności nie były skomplikowane. Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że musiałam trochę czekać na pieniądze, myślałam, że będą szybciej.

 • Patka86

  Jestem rodzicem i mimo tego, że bardzo ciesze się, że mam moje szkraby, to również niestety zdaje sobie sprawę, że są ogromnym wydatkiem, zwłaszcza na początku roku szkolnego. To wszystko pochłania tyle pieniędzy, że potrzebowałam pożyczki, jednak z supergroszem otrzymałam ją bez problemu i wszystko zostało rozłożone na wygodne dla mnie raty, polecam!

 • Mini

  A myślałam, że już w tym roku nigdzie nie uda mi się wyjechać, a jednak. Dzięki tej pożyczce zafundowałam sobie świetny wyjazd w atrakcyjnej dla mnie cenie. Kwota została rozłożona na raty, więc nie martwię się tym, że będzie to stanowić dla mnie jakieś obciążenie finansowe. Zatem mogę się przywitać już z Grecją, lada moment tam zmierzam!

 • Kos

  Oferta całkiem elastyczna, można dopasować do władnych potrzeb. Do tego bardzo miła obsługa, która udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Jednak dużym minusem jest cennik, może i dobrze to wygląda w postaci małej raty (na przykład jak rozłożymy na 40), jednak gdy się to wszystko zsumuje, to wychodzi po prostu tragedia! Są na rynku lepsze oferty..

 • Piotr

  Ja niestety nie wypowiem się o niczym więcej, niż o tym, że pożyczka została mi odmówiona bez podania przyczyny. Strasznie irytująca sytuacja, ponieważ wydawało mi się, że spełniam wszystkie warunki, tak teraz okazuje się, że jednak coś jest nie tak. Wolałbym jednak otrzymać konkretną informację, a tak to czuje się po prostu zbyty, no ale cóż, ich strata, jeden klient mniej.

 • Dawid

  Jestem przede wszystkim zadowolony z szybkości działania. Cała weryfikacja i decyzja to było w zasadzie kilka chwil. Właśnie na tym głównie mi zależało, dlatego bardzo sobie ich chwalę i polecam każdemu, dla kogo priorytetem jest czas. Nie chce mi się naprawdę tracić całego dnia na formalności, które nie są potrzebne, dlatego cenię sobie konkretnie firmy.

 • Anna27

  Co to za wysokie koszty? Masakra, widzę dużo pozytywnych opinii, a wystarczy sobie przeliczyć ile za to wszystko wychodzi. Już wolałabym sama sobie składać pieniądze, niż płacić im, bo byłabym naprawdę bardzo dużo stratna. Rozumiem, że zawsze trzeba coś dopłacić, jednak we wszystkim powinien być umiar, a tuta go brak...

 • Luis

  Muszę bardzo pochwalić obsługę. Czasami w różnych instytucjach trafiają się a bardzo nieprofesjonalne osoby, natomiast tutaj aż miło się dzwoniło. Na sam przelew czekałem chyba 10 godzin, więc znów nie tak krótko, jednak mimo wszystko znośnie. Poza tym żadnych problemów, oddawałem pieniądze na czas, także było jak napisano w umowie, generalnie polecam.

 • Kamilka

  Bardzo ucieszył mnie fakt, że jest możliwe rozłożenie aż na tyle rat. Bardo wygodna alternatywa dla osób, które nie są w stanie co miesiąc spłacać dużej sumy pieniędzy. Dzięki temu możemy dopasować pożyczkę idealnie do naszych potrzeb i spłacać przez tak długi czas, jak tylko potrzebujemy. Bardzo dobre rozwiązanie, polecam!

 • Bartek

  Firma dobra, jednak zdenerwował mnie fakt, że aż tyle musiałem czekać na pieniądze. Spodziewałem się, że dostanę je praktycznie od zaraz, jednak zajęło im to dużo więcej czasu. Nawet dzwoniłem na infolinie, jednak nie dowiedziałem się tam zbyt wiele, mimo tego, że osoby odbierające telefon były bardzo miłe.Mimo wszystko jestem średnio zadowolony.

 • Lammy

  Była mi potrzebna dość duża suma pieniędzy, zastanawiałem się skąd mogę je wziąć i po przejrzeniu wielu ofert, zdecydowałem się właśnie na supergrosz. Polecam każdej osobie, która nie wie jaką pożyczkę wybrać. Można świetnie dopasować rozwiązania do siebie. Dla mnie numer jeden na rynku i z pewnością, gdybym w przyszłości miał jeszcze problem z pieniędzmi, to zwrócę się do nich.

 • PannaZ

  Plusem jest fakt, że bez problemu mogłam się dodzwonić i zadać nurtujące mnie pytania, z kolei minusem, że odpowiedzi na te pytania nie dostałam. Mimo tego, że osoby były naprawdę miłe, to miałam wrażenie, że nie do końca kompetentne. Przydałoby się chyba lepiej podszkolić pracowników, bo potem klienci nie wiedzą co mają robić.

 • Dunn

  Spełniam wszystkie warunki, mam powyżej 21 lat, stałe źródło dochodu i co? Odmowa bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Nie mogę skomentować jak wygląda spłacanie czy inne czynności, ponieważ zostałem skreślony już na starcie, dlatego szczerze NIE polecam nikomu, chyba że chcecie zepsuć sobie nerwy tak samo jak i ja.

 • Dario

  Decyzja o przyznaniu pożyczki pojawiła się dość szybko, jednak na przelew pieniędzy musiałem trochę poczekać. Sytuacja w której się znalazłem wymagała ode mnie podjęcia natychmiastowego działania, ale na szczęście 1 dzień opóźnienia na niczym nie zaważył. Poza tym nie mam większych uwag i Super Grosz mogę śmiało polecić osobom, które szukają odpowiedniej firmy pożyczkowej, działającej na przystępnych warunkach.

 • Bruno

  Szukałem odpowiedniej dla siebie pożyczki. za pomocą której będę w stanie szybko wyjść z podbramkowej sytuacji. Potrzebowałem większej kwoty pieniędzy z możliwością rozłożenia jej na raty. Tak trafiłem na ofertę Super Grosz, która od razu wydawała się spełniać moim oczekiwaniom. Pożyczoną kwotę podzieliłem na 24 raty, tak aby bez większych problemów spłacić zadłużenie i nie narazić swojego miesięcznego budżetu na szwank. Niestety im dłuższy okres spłaty, tym większe koszty generowane są przez pożyczkę, dlatego warto rozważnie podejść do tematu i wybrać najbardziej optymalną opcję, żeby nie przepłacać bez potrzeby.

 • Magdalena

  Osoby, które planują wziąć pożyczkę w firmie Super Grosz powinny najpierw dokładnie przyjrzeć się cennikowi, a następnie 2 razy się zastanowić się czy chcą pakować się w takie bagno. Prowizja, jaką liczy sobie firma za każdą jedną ratę jest wręcz kolosalna i nawet przy najkrótszym możliwym okresie kredytowania, wszystkie naliczone opłaty wynoszą przynajmniej 30%-50% pożyczonej kwoty, nie wspominając nawet o większej ilości rat. Tragedia.

 • Kamilla

  Opłaty związane z wzięciem pożyczki w super Groszu są masakryczne i zbyt zawyżone w stosunku do kwoty, o jakie można wnioskować. Pożyczenie nawet niewielkiej sumy na max. 2-3 miesiące jest wręcz nieopłacalne, biorąc pod uwagę kolosalną prowizję, jaką liczy sobie firma za samo udzielenie pożyczki. Nic tu po mnie, na pewno z oferty tej firmy nie skorzystam.

 • Wojt

  Pożyczka od firmy Super Grosz jest wyjątkowo elastyczna, tak że każdy jest w stanie dopasować wysokość rat do swoich potrzeb. Jest to szczególnie przydatne dla osób, których nie stać na jednorazową spłatę większej kwoty pieniędzy i wolą uregulować swoje zobowiązania poprzez małe kwoty, spłacane regularnie przez dłuższy okres. Całkowity koszt pożyczki wychodzi w ogólnym rozrachunku dość drogo, jednak można ten fakt jakoś przeboleć.

 • Tomasz

  Super Grosz oferuje chyba jedną z droższych pożyczek na rynku. Byłem przerażony kiedy zdałem sobie sprawę jak wysoką prowizję musiałbym zapłacić za sam fakt, że pożyczyłbym jakąkolwiek sumę. W większości tego typu firm opłaca się brać pożyczkę na krótki okres, w celu zminimalizowania jej całkowitego kosztu. Tutaj nawet przy minimalnej ilości rat nie opłaca się pożyczać pieniędzy. Każdy rozsądny człowiek powinien omijać Super Grosz z daleka. Nie polecam.

 • Kinga

  Super Grosz niestety nie taki super jakby się mogło wydawać. Już byłam gotowa złożyć wniosek o pożyczkę, jednak po szybkiej kalkulacji doszłam do wniosku, że będzie to dla mnie niepotrzebne obciążenie i strata pieniędzy. Na rynku działa dużo firm udzielających pożyczki, które działają na dużo korzystniejszych warunkach. Ja z pewnością z oferty Super Grosza nie skorzystam.

 • Stach

  Potrzebowałem wzięcia pożyczki na 5000 zł, którą będę mógł sobie spokojnie spłacić w ciągu 3 lat. Zdecydowałem się na pożyczkę w firmie Super Grosz, dzięki czemu mogłem dokładnie dostosować ilość rat do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Do tej pory spłaciłem już większą część pożyczki i nie doświadczyłem jakichkolwiek utrudnień, ani komplikacji. Dla mnie to dobre, choć nie tanie rozwiązanie.

 • Rafał

  Oferta tej firmy w ogóle nie jest konkurencyjna w stosunku do innych chwilówek, jakie można dostać praktycznie od ręki. Jest przede wszystkim droga. Super Grosz niestety nie praktykuje czegoś takiego jak darmowa pierwsza pożyczka, dlatego już na starcie klient zostaje obarczony kosmicznymi kosztami. Myślałem, że biorąc pożyczkę na zaledwie 6 rat będę w stanie zminimalizować koszty całości, ale nic bardziej mylnego. Tutaj nawet przy 2 ratach koszty prowizji są kolosalne. Wolę skorzystać z oferty innej firmy, niż pakować się w tą pożal się Boże pożyczkę.

 • Gośka

  Była mi potrzebna większa suma pieniędzy, której spłata nie nadszarpnie mojego budżetu, dlatego system ratalny bardzo mi odpowiadał. Ratę pożyczki dostosowałam do swoich możliwości i nie muszę się już obawiać, że nie będę w stanie pogodzić spłaty zadłużenia z resztą zobowiązań, jakie posiadam i przy tym normalnie funkcjonować Jedynym minusem jest czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku i przelew wnioskowanych środków. Poza tym brak większych zastrzeżeń.

 • Mała Mysz

  Bardzo odpowiadała mi możliwość wzięcia pożyczki na raty, dlatego też zdecydowałam się na skorzystanie z oferty firmy Super Grosz. W ten sposób szybko i bezproblemowo zdobyłam pieniądze na remont mieszkania. Wysokość rat wybrałam w taki sposób, aby w ciągu kilku miesięcy spokojnie spłacić całość, bez obawy, że nadszarpnę swój comiesięczny budżet.

 • Karola

  Nie wiem skąd Super Grosz wziął ten kosmiczny cennik, ale w głowie mi się nie mieści, że firma pożyczkowa może życzyć sobie tak wysokich opłat. Jest to zupełnie nieopłacalne i radzę dobrze się zastanowić, zanim zdecydujecie się na tak niekorzystną ofertę. Radzę poszukać gdzieś indziej, ponieważ wiele chwilówek oferuje znacznie lepsze warunki.

 • Misiek

  Wszystko wydawało mi się super, póki nie przypatrzyłem się rzeczywistym kosztom pożyczki, które są niesamowicie wysokie. Jeżeli ktoś potrzebuje pożyczyć niewielkie kwoty do kilku tys. zł, to zdecydowanie powinien rozejrzeć się gdzieś indziej. To co wyróżnia Super Grosz pośród innych firm, to system ratalny i możliwość wzięcia wysokich kwot nawet na okres 4 lat. Jest to dobre rozwiązanie jedynie w sytuacji, w której nie mamy żadnej alternatywy - wtedy można się w ostateczności zdecydować, ale trzeba mieć na uwadze fakt, że tanie to nie będzie.

 • Zuzanna

  Dla mnie super! Cała weryfikacja i rozpatrywanie wniosku trwa tylko chwilę,, dzięki czemu w ciągu 30 min. miałam już za sobą wszystkie formalności, łącznie ze środkami na koncie. Raty wybrałam w taki sposób, aby nie obciążyć gospodarstwa domowego i móc spokojnie je spłacać. To dla mnie ogromny plus, ponieważ wiele firm pożyczkowych wymaga jednorazowej spłaty całości. Osobiście wolę płacić mniej przez dłuższy okres czasu, bo jest to niemal nieodczuwalne dla moich finansów. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i Super Grosz gorąco polecam.

 • Adrian

  Niestety warunki umowy są dla mnie nie do zaakceptowania. Dotyczy to w szczególności cennika, który jest okropnie wygórowany, opłaty prowizyjne to dla mnie nieporozumienie. Super Grosz w moim odczuciu jest firmą niekonkurencyjną, w której pożyczek po prostu nie opłaca się brać.

 • Rudy

  Mało jest firm, które dają możliwość wnioskowania o 10 tys. zł dla zupełnie nowych klientów, w dodatku w przystępnych systemie ratalnym. Potrzebowałem na start 8 tys. zł i bez problemu mój wniosek został zaakceptowany. Pieniądze w ciągu kilku chwil zasiliły moje konto, dzięki czemu mogłem od razu wykonać kilka niezbędnych płatności. Obecnie jestem w połowie spłaty i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Wszystko odbyło się w jak największym porządku, a raty które co miesiąc płacę są dla mnie nieodczuwalne i tylko w niewielkim stopniu obciążają mój domowy budżet.

 • Agnieszka

  Super Grosz wyróżnia się spośród innych firm przyjaznym systemem ratalnym. Dla mnie to ogromna zaleta, ponieważ mogę dostosować wysokość rat i okres spłaty do swoich możliwości finansowych. Całkowity koszt pożyczki może nie należy do najniższych, jednak jest on do przełknięcia, biorąc pod uwagę oferty konkurencyjnych firm.

 • Janusz

  Potrzebowałem pieniędzy na generalny remont części mieszkania, co samo w sobie wiąże się z ogromnymi nakładami funduszy. Niestety posiadam różne zobowiązania finansowe i nie miałem możliwości o starania się o kredyt w banku. Na szczęście dzięki firmie Super Grosz bezproblemowo została mi przyznana kwota o jaką wnioskowałem. To wystarczyło na pokrycie kosztów remontu, a zaciągniętą pożyczkę mogę spokojnie spłacać w formie wygodnych rat.

 • Kinia

  Potrzebowałam wzięcia pożyczki na większą kwotę, jednak nie znalazłam zbyt wielu firm, które pozwalałyby nowym klientom wnioskować od razu o większe sumy niż 2000 zł. Zdecydowałam się skorzystać z oferty firmy Super Grosz, gdyż wydawało mi się, że będzie ona najbardziej odpowiadała moim potrzebom. Na szczęście nie zawiodłam się. Całą kwotę rozłożyłam na kilka rat, które mogę wygonie spłacać i nie nadwyrężają one moich miesięcznych finansów.

 • Dart

  Wnioskowałem o stosunkowo niewielką pożyczkę i nie wiedzieć czemu otrzymałem odmowną decyzję. Do tej pory już kilka razy brałem pożyczki w różnych firmach i zawsze wszystko terminowo spłacałem. Nie wiem z czego wynika taka decyzja, bo niestety nie otrzymałem takiej informacji, ale jestem mocno zawiedziony i będę musiał skorzystać z oferty konkurencji.

Dziękujemy!

Twoja opinia zostanie przetworzona i opublikowana w ciągu 24h

Twoja ocena firmy:

Prezentowane w serwisie oferty pożyczek pozabankowych przez Internet (tak zwane chwilówki), nie są udzielane przez serwis Procredit.pl lecz przez niezależne firmy zewnętrzne.

Procredit.pl to porównywarka chwilówek online, są to pożyczki pozabankowe, udzielane online bez wychodzenia z domu.

Porównujemy najpopularniejsze chwilówki na rynku, w tym pożyczki bez BIK, darmowe chwilówki i pożyczki na raty.

Procredit.pl jest niezależną porównywarką, nie jesteśmy powiązani z żadną z firm pożyczkowych, nie ingerujemy w opinie i oceny firm w naszym serwisie. Staramy się rzetelnie prezentować aktualne dane na temat każdej z pożyczki, jednak nie możemy zagwarantować ich zgodności z faktycznym stanem.

Przed zaciąnięciem pożyczki należy zawsze upewnić się co do kosztów zaciągnięcia chwilówki oraz kosztów związanych z nieterminowością. Nie należy zaciągać chwilówek na spłatę innych zobowiązań.