Wasza ocena firmy: 3.7/5

Ilość ocen firmy:

96

Serwis Mondeo Now podlega spółce Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jego głównym produktem są przede wszystkim pożyczki ratalne. Ideą serwisu jest prosta bankowość pozbawiona wszelkiego rodzaju rozmaitych formalności. To instytucja finansowa powinna być dla Klienta, a nie Klient dla firmy pożyczkowej.
Wszystkie pożyczki są dostępne przez Internet. Oznacza to, że w każdej chwili, niemalże z każdego miejsca możesz zaciągnąć pożyczkę, która albo natychmiast rozwiąże wszystkie Twoje problemy finansowe, bądź też stanie się motywacją do spełniania wcześniej postawionych celów. Pożyczki ratalne, to nie jest jedyny produkt, który można znaleźć w ofercie. Należy wspomnieć również o rozwiązaniach portfela, które są produktem partnerskim PPRO Financial Ltd.

Firma wyróżnia się tym, że wszystkie pożyczki udzielane są w pełni bezpiecznie, jednocześnie bardzo szybko rozwiązując wszelkie problemy i niejasności. Wnioski rozpatrywane są w ciągu kilku minut, co powoduje, że upragnione pieniądze możesz mieć dosłownie na wyciągnięcie ręki.
Możesz liczyć na całkowitą dyskrecję. Firma nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych. W ten sposób, jeżeli tylko masz jakiekolwiek problemy finansowe, to na pewno zostaną one rozwiązane przez Ciebie, bez martwienia Twoich bliskich. Pożyczki udzielane są na jasnych zasadach. Jeżeli tylko będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości, w każdej chwili będziesz mógł się zgłosić o wsparcie do Biura Obsługi Klienta. Konsultanci są dostępni dla Ciebie przez 7 dni w tygodniu.

Oferta Monedo Now - rodzaje pożyczek

Pożyczka ratalna dostępna jest w wysokości od 1500 do 10000 złotych. Kwotę możesz rozłożyć na 6 do 24 miesięcznych rat. W kalkulatorze finansowym dokładnie określasz jaka suma Cię interesuje, a także w jakich ratach możesz ją spłacać. W ten sposób kalkulator dokładnie wylicza w ilu ratach, spłacisz swoje zobowiązanie, jaką kwotę będziesz musiał oddać w całości, jak i również jaką sumę wyniosą odsetki kapitałowe, a także pozostałe opłaty.

Wystarczy, że masz ukończone 18 lat, a także posiadasz regularny dochód, już możesz wnioskować o pożyczkę w serwisie Mondeo. Do pozostałych warunków zalicza się jeszcze:
- posiadanie polskiego konta bankowego
- posiadanie adresu e-mail
- posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego


Zdolność kredytowa nie jest jedynym kryterium branym pod uwagę, podczas weryfikacji Twojego wniosku. Należy jeszcze dokładnie skupić się na pozytywnej historii kredytowej. Jeżeli zatem posiadasz negatywny wpis do rejestrów dłużników, to niestety musisz liczyć się z odrzuceniem wniosku. Jest to podstawa odpowiedzialnego pożyczania pieniędzy przez serwis Mondeo Now.

W zamian za spełnienie wszystkich warunków możesz spodziewać się szybkiej wypłaty gotówki na indywidualnie dopasowanych dla Ciebie zasadach. Firma dokonuje wszelkich starań, by dopasować wysokość miesięcznych rat do Twoich finansowych możliwości. W ten sposób unikasz wszelkiego ryzyka związanego z wejściem w spiralę długów.

Innym produktem, oprócz pożyczek ratalnych, jest również portfel elektroniczny. Jest to bezpłatna karta wirtualna, a także przedpłacona karta MasterCard. W ten sposób już nie musisz czuć żadnych ograniczeń podczas dokonywania zakupów w sieci, jak i również w sklepach stacjonarnych. Podróżując po całym świecie, nie poczujesz żadnych ograniczeń, ponieważ takie rozwiązania pozwalają Ci na wypłatę pieniędzy ze wszystkich bankomatów. Ponadto zyskujesz całkowity dostęp do swoich środków finansowych przez Internet.

Jak wziąć pożyczkę w firmie Monedo Now krok po kroku?

Serwis Mondeo Now dołożył wszelkich starań, by ograniczyć do minimum wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki ratalnej. W celu wnioskowania o kwotę w wysokości od 1500 do 10000 złotych z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy należy skorzystać z kalkulatora znajdującego się na głównej stronie internetowej. Wystarczy, że dokładnie określisz jaką kwotę potrzebujesz, a także w jakiej wysokości miesięczne raty jesteś w stanie spłacać. Sprawdź całkowite koszty pożyczki, a gdy stwierdzisz, że są one dla Ciebie przystępne - kliknij baner z napisem „Otrzymaj swoją osobistą ofertę”.
Kolejnym krokiem jest wypełnienie prostego formularza o pożyczkę. Wysłanie wniosku jest równoznaczne z tym że akceptujesz wszystkie warunki zawarte w regulaminie oraz Umowie Ramowej. Następnie pozostaje Ci odczekać kilka minut, by po chwili przekonać się o tym, czy Twój wniosek został zaakceptowany, czy może jednak odrzucony.

Zwykle Klient otrzymuje propozycję finansową dopasowaną do jego aktualnej sytuacji finansowej. W ten sposób Konsumenci są docelowo chronieni przed zapożyczaniem się na zbyt duże kwoty, z którymi później nie będą w stanie sobie poradzić podczas terminowej spłaty. Gdy przedstawiona propozycja okaże się tym, czego dokładnie szukasz, wystarczy że złożysz elektroniczny podpis i ją odeślesz. Ostatecznie pieniądze po chwili zostaną przelane na Twoje konto. Na przelew będziesz czekać od kilku do kilkunastu minut. Jest to jedna z firm pożyczkowych, która dba o to, by Klient jak najszybciej otrzymał oczekiwane pieniądze.

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego nie otrzymujesz jeszcze konkretnej odpowiedzi. z jakimi kosztami będziesz mieć do czynienia w przypadku zapożyczenia się w serwisie Mondeo Now, to nastaw się na dopasowanie warunków do Twojej indywidualnej sytuacji finansowej. Konkretna wysokość odsetek kapitałowych oraz pozostałych kosztów zostanie podana dopiero po wysłaniu przez Ciebie wniosku. Oczywiście propozycja złożona przez firmę może być odrzucona bądź przyjęta. W ten sposób możesz się jednak przekonać, że jest to często kwota dużo bardziej atrakcyjna od kosztów naliczanych w pozostałych firmach pożyczkowych.

Serwis daje możliwość zwiększenia swojego zadłużenia w czasie trwania spłaty pożyczki. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie osób, które mimo posiadania jednej pożyczki ratalnej, chcą wnioskować o kolejny produkt finansowy. Aktualnie na koncie każdego Klienta może znajdować się wyłącznie jedna pożyczka. Ale po zalogowaniu się na swój panel Klienta, można wysłać wniosek do Biura Obsługi Klienta z prośbą o zwiększenie wartości zadłużenia. Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Najczęściej o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku świadczy aktualny status pożyczki, a dokładniej terminowe spłacanie poszczególnych rat. Jeżeli będziesz mógł skorzystać z takiej opcji, to nie musisz się obawiać spłacania dwóch rat w jednym miesiącu. Firma przygotuje dla Ciebie specjalny harmonogram spłaty, który będzie obowiązywał od dnia wejścia w życie zwiększenia kwoty pożyczki.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z pożyczkami udzielanymi przez serwis Mondeo Now, to warto skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Konsultanci przyjmują wszelkie zgłoszenia w godzinach od 8:00 do 20:00 w każdy dzień roboczy, pod numerem telefonu 12 881 12 09.

Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość odrzucenia wniosków składanych przez potencjalnych Klientów. Najczęściej powodem takiej decyzji jest niespełnienie konkretnych warunków. Ponadto serwis Mondeo Now zmierza ku polityce odpowiedzialnego pożyczania pieniędzy. Dlatego nie należy spodziewać się, że osoba nieposiadająca odpowiedniej zdolności kredytowej, bądź też mająca negatywny wpis do rejestrów dłużników, otrzyma pożyczkę. Jest to ochrona nie tylko interesów firmy, ale również samego Klienta przed jeszcze większym zadłużeniem, którego nie będzie można spłacić w terminie.

Pożyczkę ratalną zaciągniętą w serwisie Mondeo Now z powodzeniem możesz spłacać poprzez zlecenie płatności cyklicznych, czyli usługę Continuous Payment Authority - CPA. Dzięki temu możesz spłacać pożyczkę za pośrednictwem swojej kart debetowej. Jeżeli w trakcie składania wniosku o pożyczkę podasz numer swojej karty debetowej, to istnieje opcja automatycznego ustawiania spłaty. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz wcale pamiętać o spłacie każdej raty. Serwis Mondeo Now zostanie upoważniony do tego, by przy okazji każdej raty pobierał należną kwotę na swoje konto. Oprócz tego, że podasz numer karty debetowej, należy jeszcze ustalić dzień spłaty. Wtedy w tym samym dniu każdego miesiąca, z Twojego konta osobistego będzie pobierana taka sama kwota. Jeżeli pożyczka zostanie całkowicie spłacona, to automatycznie otrzymasz wiadomość o uregulowaniu wszystkich swoich należności. Dlatego nie martw się, że mimo spłaty pożyczki, z Twojego konta nadal będą pobierane pieniądze.

Korzystając z usługi cyklicznej spłaty zobowiązania, należy pamiętać o tym, by na Twoim koncie bankowym znajdowały się wystarczające środki finansowe. System wygeneruje do Ciebie automatyczną wiadomość z informacją o zbliżającym się terminie płatności za ratę. Wtedy warto sprawdzić, czy rzeczywiście dysponujesz potrzebną kwotą. Jeżeli nie, masz szansę na przelanie potrzebnych środków na swój rachunek. W innym przypadku system będzie próbował dwukrotnie ściągnąć ustawioną należność.

Produktem cieszącym się bardzo dużą popularnością, jest również lokata bankowa. Osoby, które zdecydują się na umieszczenie swoich oszczędności w banku na najdłuższy okres czasu, mogą liczyć na najwyższe oprocentowanie. Wtedy będzie wynosiło ono aż 3,15% w skali roku.
Obecnie oprocentowanie naliczane do lokat zostaje naliczane na następującym poziomie:
- dla lokaty standardowej na okres 6 miesięcy - oprocentowanie w skali roku wynosi 2,65%
- dla lokaty standardowej na okres 12 miesięcy - oprocentowanie w skali roku wynosi 2,85%
- dla lokaty standardowej na okres 24 miesięcy - oprocentowanie w skali roku wynosi 3,00%
- dla lokaty standardowej na okres 36 miesięcy - oprocentowanie w skali roku wynosi 3,15%


Oczywiście oprocentowanie może być zmienne, dlatego należy zwracać szczególną uwagę na regulamin lokat standardowych. Należy również pamiętać, że odsetki są naliczane dopiero na sam koniec okresu rozliczeniowego. Zatem zerwanie lokaty przed upłynięciem tego terminu wiąże się z utratą wszystkich odsetek. Każdy Klient zakładając lokatę, może wpłacić kwotę w wysokości od 5 tys. do 50 tys. złotych. Teoretycznie Inbank nie narzuca żadnych ograniczeń pod względem liczby lokat, jednak suma salda na wszystkich lokatach nie może być wyższe niż 200 tys. złotych.

Osoby zainteresowane lokatami muszą zwrócić uwagę na to, czy lokata będzie miała charakter odnawialny. Wtedy po zakończeniu jednej lokaty automatycznie wejdzie w życie kolejna. Z tytułu ponowienia lokaty Klienci zyskują wyższe oprocentowanie w wysokości 0,1%. Jest to bonus naliczany za lojalność. Nie ma jednak żadnego problemu, by w czasie trwania odnowionej już lokaty zerwać umowę z Inbankiem. Wtedy odsetki, które zostały wypracowane, przechodzą na konto Klienta.

WEŹ POŻYCZKĘ

Możliwość przedłużenia pożyczki

Serwis Mondeo Now nie udziela możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Dlatego tak ważne jest odpowiedzialne pożyczanie pieniędzy i dokładne przekalkulowanie sobie, czy jesteś w stanie spłacić zobowiązanie w wyznaczonym terminie. Wszelkie opóźnienia w spłacie mogą przyczynić się do naliczenia kosztów nieterminowości, a nawet wypowiedzenia umowy wraz z nakazem natychmiastowej spłaty pożyczki.

Koszty nieterminowości

W przypadku opóźnienia w spłacie należy spodziewać się naliczenia kosztów nieterminowości. Do nich zaliczają się przede wszystkim odsetki karne. Stanowią one sumę odsetek za opóźnienie określonych w art. 481 ust. 21 Kodeksu Cywilnego. Według obecnych przepisów jest to dwukrotność wysokości odsetek ustawowych, czyli suma stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego wraz z 5,5 punktami procentowymi.

Podsumowanie firmy

Pożyczki ratalne udzielane za pośrednictwem serwisu Mondeo Now, to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć wielu formalności w tradycyjnych bankach. Możliwość składania wniosku o kwotę w wysokości od 1500 do 10000 złotych, pozwala na zagospodarowanie tak dużej sumy na wiele długo odkładanych celów. Dogodnym rozwiązaniem jest oczywiście ratalna spłata zobowiązań. Uregulowanie swoich należności można z powodzeniem rozłożyć na okres od 6 do 24 miesięcy. Oprócz standardowego produktu, jakim jest pożyczka ratalna, należy wspomnieć także o portfelu elektronicznym. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują sposobu na to, by zawsze mieć gotówkę pod ręką. Tym bardziej że można ją wypłacać na każdym zakątku świata.
Jasne zasady korzystania z oferty, a także bezpieczne i odpowiedzialne pożyczanie pieniędzy powoduje, że serwis Mondeo Now, cieszy się naprawdę rosnącym zaufaniem ze strony zadowolonych Klientów.

WEŹ POŻYCZKĘ

Opinie o firmie Monedo Now

 • Quinn

  Generalnie nie ma się co przyczepić. Firma się wywiązuje z tego, co obiecuje. Potrzebowałam 2 tysięcy na rok i udało się taką pożyczkę w miarę sprawnie otrzymać. Rozmowa z konsultantem przebiegła bardzo miło, wszelkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Bardzo podoba mi się sposób, w jaki konsultanci odpowiadają na pytania - bardzo prostym i przystępnym językiem, dzięki czemu nie ma żadnych niedomówień.

 • Torys

  Brałem kilka razy pożyczki w MN. Nie było problemów z wydaniem pozytywnej decyzji, pomijając czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku. Jedyne co mi się nie podoba to w mojej ocenie rosnące koszta pożyczki. Wydawało mi się, że obecnie płacę więcej niż jeszcze kilka miesięcy temu i nie wiem, z czego to wynika. Wydaje mi się, że jako stały klient powinienem mieć lepsze warunki, jak widać jednak nie tu.

 • Bajkopisarz

  Z usług firmy Monedo Now korzystałem w inny sposób niż większość- zakładałem tam lokatę. Generalnie nie było większych problemów, wszystko fajnie przebiegło, pieniądze się namnożyły. Jedyne co mi się nie podoba to to, że doradcy rzadko wspominają o tym, że są to lokaty odnawialne. Jest co prawda taki zapis w umowie, jednakże jakoś mi on umknął w gąszczu innych paragrafów.

 • Romena

  Początkowo niechętnie podchodziłam do pożyczki w monedo, bo opinie w sieci znalazłam różne. W kilku firmach dostałam odmowę, na szczęście w monedo decyzja była pozytywna. Nie pożyczałam dużej kwoty, i udało mi się spłacić pożyczkę w terminie. Trzeba jedynie się pilnować z terminowością, bo u nich nie ma możliwości przedłużenia terminu spłaty, a podejrzewam, że wielu osobom mogłoby bardzo na tym zależeć.

 • Misiek

  Nie ma co za bardzo narzekać. Jedyne co mi się nie podobało to problemy z infolinią - odpowiedzi nie do końca były takie, jakich bym się spodziewał, tzn. były za mało merytoryczne. Na szczęście rozpatrzenie wniosku i przelanie pieniędzy nastąpiło błyskawicznie. Coś czuję, że z usług właśnie tej firmy będę korzystał w przyszłości ;)

 • Ellena

  Nie ma co polecać firmy, która daje odmowną decyzję i nie chce tego w żaden sposób uzasadnić - po prostu odmowa i tyle. Żeby było zabawniej - inne firmy bez problemu mi dają pożyczki i to na dłuższe terminy i na dużo większe kwoty. Mam nadzieję, że to była jakaś ich jednorazowa wpadka - dam im jeszcze szansę w przyszłości!

 • Biegacz

  Polecam, polecam, polecam. Pożyczki brałem kilka razy, za każdym razem wszystko przebiegało bezproblemowo. To, że nie można przedłużać spłaty to dla mnie nie problem, jest to także duży plus dla firmy, bo widać, że nie rozdają pieniędzy na prawo i lewo. Co dla mnie też jest bardzo fajne to możliwość ściągania przez monedo pieniędzy z kota, dzięki czemu ja się nie muszę tym martwić.

 • Motorniczy

  Szybka piłka - wniosek złożony, po kilku minutach rozpatrzony i po następnych kilku pieniądze były już na koncie. Bardzo duży plus za to. Jedyne co mi się nie podoba to możliwość posiadania tylko jednej pożyczki - jest możliwość otrzymania kolejnej w trakcie trwania poprzedniej, ale jest to dosyć trudne.

 • Asiek

  Jestem firmą bardzo pozytywnie zaskoczona. Jako, że za bardzo nie mam rozeznania w pożyczkach a monedo było pierwszą firmą, która gdzieś tam mi się wyświetliła, to skorzystałam z ich oferty. Skorzystałam nawet z automatycznego ściągania pieniędzy za ratę z konta, czego większość innych firm nie ma w ofercie. Efekt - nie muszę pamiętać o ratach, no poza tym, żeby sprawić , by na koncie były pieniądze.

 • Pacyfista

  Monedo bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło. Miałem sporo obaw co do tego, czy uda mi się otrzymać pożyczkę. Na szczęście decyzja była pozytywna, dzięki czemu udało mi się uniknąć pewnych nieprzyjemności. Firma potrafi naprawdę dopasować się do potrzeb klienta. Potrzebowałem nietypowej oferty i im udało się zrobić ofertę naprawdę dopasowaną.

 • Lorek

  Indywidualne podejście do klienta skutkuje niestety tym, ze twoj kumpel, ktory ma pdobną sytuację finansową do twojej pieniadze dostanie bez probeolmu na bardzo korzystnych warunkach, a ty dostaniesz decyzje odmowna bez zadnej konkretnej przyczyny.. wychodzi na to, ze indywidualne nie zawsze znaczy korzystne...

 • Matias

  Oferta ogólna w internecie ni jak ma się do oferty, którą przesłał mi pracownik serwisu.. nie potrafie zrozumieć, dlaczego są aż tak duże rozbieżności..

 • Elwira

  Pożyczka na najwyższym poziomie! Nier moge na nic narzekać, bo wszystko odbyło sie szybko i sprawnie, bez żadnych niejasności i znaków zapytania. Mogłam liczyć na odpowiedź na każde pytanie. Warunki pożyczki okazały się również bardzo pomocne. Teraz już tylko pozostało mi spłacać pożyczkę... oby obyło się bez wpadek..

 • Aniela

  Serwis MondeoNow spełnił moje oczekiwania. Otrzymałam pożyczkę na całkiem dobrych warunkach. Jednak odejmuję jedną gwiazdkę za tak zwane "WOW".. tutaj tego nie ma... Brak dobrych promocji, czy darmowej pierwszej pożyczki. Trochę brakuje mi przyciągania do siebie klienta...

 • Japan

  niemozliwe stalo sie mozliwe. mam 19 lat i udalo mi sie uzyskac pozyczke na 24 miesiace. fakt zarabiam i i nie widnieje w zadnych bikach, ale nie kazda firma ufa tak mlodym ludziom. tutaj wiek nie stanowil problemu, dlatego polecam wszystkim mlodym. dzieki za mila wspolprace!

 • Czekolada

  po wielu trudach udalo sie uzyskac pozyczke na 12 miesiecy. niestety osoby pracujace na infolinii troche zrazily mnie do serwisu. ciezko bylo wyciagnac od nich i uzyskac jakiekolwiek informacje i konkrety. czasami czulam, jakby stosowali tzw "spychoterapie".. pozyczke mam, ale raczej bedzie to pierwsza i ostatnia w tej firmie.

 • Ryszard

  Za całą odpowiedzialnością mogę wystawić serwisowi Mondeo Now 5 gwiazdek. Korzystałem z pożyczki tutaj już kilkukrotnie i nie napotkałem na żadne problemy. Owszem, zdarzały się sytuacje, które na początku mnie zdziwiły, jednak zostało mi to wszystko dokładnie tłumaczone. Oby więcej takich pożyczkodawców na rynku!

 • Misia

  Jako stała klienta oczekiwałabym lepszego podejścia i potraktowania. Niestety po wielu pozyczkach, jakie zaciągnęłam wcześniej, na kolejną otrzymałam takie warunki, na które absolutnie nie mogłam się zgodzić. To przykre, bo miałam już wyrobione zdanie na temat serwisu MN.. a tu taka niespodzianka.

 • Włodek

  Duży plus za możliwość dobrania pieniędzy podczas trwania pozyczki!. Niestety życie jest takie, że nieszczęścia chodzą parami. Najpierw uszkodzony samochód, później konieczny remont mieszkania... dzięki Mondeo Now, mogłem szybko reagować i nie martwić sie problemami. Jedną gwiazdkę odejmuję za troszkę wysokie koszty...

 • Włodek

  Duży plus za możliwość dobrania pieniędzy podczas trwania pozyczki!. Niestety życie jest takie, że nieszczęścia chodzą parami. Najpierw uszkodzony samochód, później konieczny remont mieszkania... dzięki Mondeo Now, mogłem szybko reagować i nie martwić sie problemami. Jedną gwiazdkę odejmuję za troszkę wysokie koszty...

 • Roman

  Ludzie! Nie dajcie się nabrać! Firma, która nie daje żadnej możliwości wydłużenia spłaty pożyczki nie szanuje w ogóle swoich klientów. Koszty nieterminowości są kolosalne! Uwierzcie, bo sam to przerabiałem. Nie chce wchodzić w szczegóły, ale prawie nie zrujnowały. Oni tylko czekają na takich naiwniaków, którzy wezmą, a później omsknie im się noga i będą musieli zapłacić jeszcze więcej. Nie, nie i jeszcze raz nie

 • Ela

  Wszystko byłoby świetne, gdyby nie fakt, że firma nie daje możliwości przesunięcia spłaty o chociażby tydzień. Pożyczkę wzięłam na okres 10 miesięcy i wszystkie dotychczasowe raty opłacałam w terminie, z wyjątkiem jednej jedynej raty. Niestety z niezależnych przyczyn nie byłam w stanie przelać spłaty na czas i zaliczyłam kilkudniowy poślizg. Z tego tytułu zostały mi naliczone wręcz kosmiczne odsetki, co było dla mnie dodatkowym kosztem. Po spłaceniu całej pożyczki pozostał tylko niesmak.

 • Marta

  Ogólnie rzeczy biorąc jestem zadowolona - po wypełnieniu wniosku dość szybko otrzymałam wiadomość zwrotną, że pożyczka została mi przyznana. Możliwość wzięcia pożyczki na raty jest dla mnie spory udogodnieniem, bo wolę co miesiąc spłacić małą kwotę, niż wygospodarować jedną większą. Nie muszę się martwić, że braknie mi na pozostałe wydatki, bo wszystko mam już uwzględnione w domowym budżecie. Jedyny minus to brak możliwości odroczenia raty, dlatego trzeba uważać z terminowością.

 • Damian

  Potrzebowałem pożyczyć 3000 zł, jednak większość firm, na które trafiłem nie dawała możliwości spłaty ratalnej. Przypadkowo trafiłem na Monedo Now i postanowiłem skorzystać z oferty tej firmy. Bez najmniejszego problemu przyznano mi pożyczkę na kwotę, którą potrzebowałem, a ja w ciągu 8 miesięcy spłacę zadłużenie bez obawy, że nie będę miał wystarczających środków na koncie.

 • Olaf

  Do firmy Monedo Now nie mam większych zastrzeżeń, gdyż pożyczka została mi niemal od ręki przyznana i tego samego dnia miałem już pieniądze na koncie. Warunki umowy są jasne i dokładnie wiem ile mnie taka "przyjemność" kosztuje, łącznie z odsetkami i całkowitym oprocentowaniem. Nie jest to tanie, ale wychodzi całkiem przystępne, jeżeli porównać ofertę Monedo do innych tego typu kredytów.

 • Iga

  Niestety Monedo nie wyróżnia się niczym na tle innych chwilówek i firm pożyczkowych. Można wybrać określoną kwotę pożyczki na okres od 6 do 24 miesięcy, ale trzeba mieć na uwadze fakt, że im dłużej planujemy pożyczkę spłacać, tym drożej nas to wyjdzie w ostatecznym rozrachunku. Polecam brać tylko na krótki okres, kiedy naprawdę brak nam alternatywy.

 • Justyna

  Pewnych wydarzeń w życiu nie da się przewidzieć, szczególnie jeśli chodzi o finanse. Znalazłam się w wyjątkowo nieciekawej sytuacji i potrzebowałam pieniędzy na już. Nie miałam pojęcia skąd mam nagle wziąć kilka tysięcy złotych, a nie chciałam w to wszystko angażować mojej rodziny. Postanowiłam złożyć wniosek o pożyczkę w Monedo, tak żeby móc w ciągu pół roku spłacić całość i udało mi się. Jestem zadowolona, bo pieniądze szybko trafiły na moje konto, dzięki czemu mogłam wyjść na prostą.

 • Dany

  Chyba nikt nie bierze pożyczki, bo chce, tylko najczęściej taka decyzja jest podyktowana ciężką sytuacją finansową. Na początku sceptycznie podchodziłem do chwilówek i kredytów wszelkiego rodzaju, ale byłem zmuszony szybko zorganizować większą kwotę pieniędzy, którą na tamten moment nie dysponowałem. Nie mogłem niestety liczyć na wsparcie ze strony znajomych ani rodziny, dlatego zastanawiałem się nad właściwym wyjściem. Ostatecznie zdecydowałem się na pożyczkę w Monedo Now, a mój wniosek przeszedł bez zastrzeżeń i niedługo potem miałem już pieniądze na koncie. Koszt pożyczki wyszedł dość drogo, ale po 6 miesiącach mam już spokój - problem rozwiązany i pożyczka spłacona.

 • Iza

  Pieniądze w Monedo Now otrzymałam bardzo szybko, bez dodatkowych zaświadczeń o dochodach i niepotrzebnych formalności. Niewiele firm pożyczkowych daje możliwość pożyczenia od razu 10 tys. zł, co jest w tym wypadku olbrzymim plusem. W razie potrzeba można dobrać dodatkowe środki bez konieczności brania kolejnej pożyczki. Polecam ze względu na korzystne warunki oraz sprawne działanie..

 • Kat

  Nie polecam. Nie dość, że sama pożyczka z uwzględnieniem wszystkich kosztów wychodzi okropnie drogo, to jeszcze dodatkowe opłaty związane z nieterminowością to jakiś obłęd. Rozumiem, że biorąc pożyczkę zobowiązałam się do spłacania rat w wyznaczonym terminie, ale nie na wszystko człowiek ma wpływ. Ze względu na problemy techniczne w moim banku przelew został zaksięgowany później, niż przewidziałam, w związku z czym zostałam ukarana odsetkami za każdy dzień spóźnienia. Nie były to symboliczny kwoty, a wręcz przeciwnie. Dramat.

 • Miro

  Niestety w porównaniu do innych firm Monedo Now wypada dość blado. Nowi klienci od razu obciążani są standardowymi kosztami, bez możliwości skorzystania z lepszych warunków na start. Jedyne co mnie przekonuje to możliwość spłaty ratalnej i dobierania dodatkowych pieniędzy w razie potrzeby. Poza tym oferta Monedo jest niesamowicie droga, dlatego warto się zastanowić czy nie znajdziemy czegoś korzystniejszego. Polecam tylko w ostateczności.

Dziękujemy!

Twoja opinia zostanie przetworzona i opublikowana w ciągu 24h

Twoja ocena firmy:

Prezentowane w serwisie oferty pożyczek pozabankowych przez Internet (tak zwane chwilówki), nie są udzielane przez serwis Procredit.pl lecz przez niezależne firmy zewnętrzne.

Procredit.pl to porównywarka chwilówek online, są to pożyczki pozabankowe, udzielane online bez wychodzenia z domu.

Porównujemy najpopularniejsze chwilówki na rynku, w tym pożyczki bez BIK, darmowe chwilówki i pożyczki na raty.

Procredit.pl jest niezależną porównywarką, nie jesteśmy powiązani z żadną z firm pożyczkowych, nie ingerujemy w opinie i oceny firm w naszym serwisie. Staramy się rzetelnie prezentować aktualne dane na temat każdej z pożyczki, jednak nie możemy zagwarantować ich zgodności z faktycznym stanem.

Przed zaciąnięciem pożyczki należy zawsze upewnić się co do kosztów zaciągnięcia chwilówki oraz kosztów związanych z nieterminowością. Nie należy zaciągać chwilówek na spłatę innych zobowiązań.