Wasza ocena firmy: 3.8/5

Ilość ocen firmy:

5

Innowacyjne produkty mające związek z pożyczaniem pieniędzy? Czy to jest w ogóle możliwe? Okazuje się, że produkt, który nazywa się Karta Trzynastka to uderzenie wobec dotychczasowych chwilówek, kredytów oraz innych rozwiązań. Serwis kartatrzynastka.pl budują ludzie pełni pasji, a także nastawieni na bardzo duże zmiany w rynku.

Dzięki takiemu podejściu powstał innowacyjny produkt, dzięki któremu możemy swobodnie korzystać z pożyczonych pieniędzy, jednocześnie nie musząc za każdym razem składać wniosku i zastanawiać się, czy na pewno pożyczka zostanie nam przyznana. Serwis jest młody, ale za to prężnie rozwijający się. Świadczy o tym coraz więcej nie tylko zaintrygowanych, ale przede wszystkim zadowolonych Klientów.

Serwis kartatrzynastka.pl jest własnością renomowanej spółki YOLO S.A. Spółka obecnie znajduje się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, przez co jest tylko potwierdzeniem, że odgrywa ona kluczową rolę w świecie finansów. Ponadto firma podlega Komisji Nadzoru Finansowego. Zatem osoby, które są zainteresowane tym produktem mogą czuć się w pełni bezpiecznie.

Oferta Karta Trzynastka - rodzaje pożyczek

Na pewno serwis kartatrzynastka.pl, a także oferowane na nim produkty ciężko jest sklasyfikować, nawet mając do dyspozycji najpopularniejsze rozwiązania pozabankowe. Wszystko dlatego, że Karta Trzynastka znacznie się różni od znanych nam chwilówek oraz pożyczek ratalnych. Jest to pożyczka odnawialna, która przybiera postać karty płatniczej. Dzięki niej możemy regulować rachunki w sklepach za zrobione zakupy, a także wypłacać potrzebną gotówkę w każdym bankomacie. Są to karty, które zostały opracowane w różnych dogodnych wzorach. Jednocześnie na dowód tego, że nie jest to jednorazowy pomysł, które zderzy się z dużym niepowodzeniem, jest ścisła współpraca z operatorem kart płatniczych Visa.

Prawdziwe działanie karty kredytowej przypomina nam nieco działanie kart kredytowej. Czyli mamy nałożony odpowiedni limit, z którego możemy korzystać, ale jednocześnie musimy pamiętać o spłacie każdego limitu, jaki tylko zaciągniemy. Na pewno bardzo dużym udogodnieniem jest to, że koszty związane z utrzymaniem karty, a także z korzystaniem ze środków znajdujących się na koncie, tak naprawdę będziemy zobowiązani uregulować niewielkie koszty. Średnia stawka za korzystanie z Karty Trzynastka, wyliczana jest mniej więcej na 6,6 procent za każdą kwotę, z której będziemy chcieli skorzystać. Jednocześnie jest to najniższa kwota, z jaką mamy do czynienia w sektorze pozabankowym.

Maksymalny limit, jaki jest nałożony na kartę, wynosi w tej chwili 3 tys. złotych z maksymalnym okresem spłaty, wynoszącym aż 180 dni. Natomiast minimalna suma, z jakiej możemy skorzystać dzięki karcie, wynosi 100 złotych. Pożyczoną sumę możemy spłacić nawet tego samego dnia. Jeżeli jesteś ciekaw, z jakimi kosztami przyjdzie Ci się zmierzyć, wystarczy skorzystać z kalkulatora znajdującego się na stronie internetowej. Dzięki temu, dowiesz się ile wyniesie całkowity koszt w każdym miesiącu, w którym będziesz zwlekał ze spłatą swojego limitu.

Jak wziąć pożyczkę w firmie Karta Trzynastka krok po kroku?

Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób możesz wnioskować o Kartę Trzynastka? Okazuje się, że nie ma tutaj żadnych skomplikowanych kroków, z którymi nie mógłbyś sobie poradzić. Tak naprawdę należy złożyć prosty wniosek, którego wypełnienie zajmuje dosłownie kilka minut.

Tak naprawdę aby otrzymać kartę, wystarczy wykazywać się kilkoma podstawowymi warunkami. Do nich zalicza się między innymi posiadanie dowodu osobistego, aktualnego numeru telefonu komórkowego, a także rachunku bankowego. Dodatkowo potencjalni Klienci muszą mieć adres e-mail, dzięki któremu będzie możliwa rejestracja na serwisie.

Warto również pamiętać o tym, że w niektórych sytuacjach możemy zetknąć się z odrzuceniem wniosku. Do takich sytuacji zalicza się na przykład brak posiadania odpowiedniego wieku. O kartę mogą ubiegać się osoby, które mają od 22 do 70 lat. Dodatkowo serwis wymaga od swoich Klientów tego, by byli oni jednocześnie obywatelami Polski. Na kartę nie mogą liczyć również osoby, które niestety nie mają pozytywnej historii kredytowej. W związku z tym, jeżeli w jednej z baz dłużników posiadasz negatywny wpis, to możesz liczyć się z odrzuceniem wniosku. Należy pamiętać również o poprawnym wypełnieniu wniosku. Pojawiające się w formularzu błędy mogą doprowadzić do tego, że niestety zostanie on odrzucony. Jeżeli będziesz mieć problemy ze spłatą wcześniejszego zadłużenia, czyli dokładnie limitu w YOLO, niestety karta Trzynastka również nie zostanie Ci przydzielona.

Na pewno, przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto zapoznać się ze szczegółowymi warunkami umowy. Dzięki temu przekonamy się między innymi czy wszystkie cechy takiej karty będą nam odpowiadać. Na pewno bardzo dużym udogodnieniem jest to, że podczas braku aktywności karty, nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli już jednak skorzystamy z limitu, to od niego zostanie naliczana za każdy dzień korzystania tak zwana Opłata Dzienna. Właściciel karty zobowiązuje się do tego, że będzie regulował Opłaty Miesięczne, czyli sumę Opłat Dziennych za dany miesiąc.

Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość informowania swoich Klientów o wysokości Opłaty Miesięcznej za dany Okres Rozliczeniowy. Taki rachunek będzie wysyłany do 7 dni od momentu zakończenia tego Okresu Rozliczeniowego.

Istnieje również możliwość, że Pożyczkodawca udostępni promocyjną umowę, w której to przez konkretny okres dni, Pożyczkobiorca nie będzie musiał uiszczać opłat. Jednak informacje na temat takich promocji, będą dokładnie przekazane w ofercie, a także Umowie Ramowej.

Już wiemy, że za brak aktywności karty, nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Jednak trzeba liczyć się z pewnymi opłatami, które obowiązują w umowie, jako koszty stałe. Do nich zalicza się opłatę za wypłatę gotówki w dowolnym bankomacie. Niezależnie od tego, w którym bankomacie zdecydujemy się wypłacić gotówkę, a także niezależnie od sumy jaką wypłacamy, ta opłata zawsze będzie wynosiła 5 zł. Kolejną opłatą jest prowizja za sprawdzenie salda w bankomacie, która utrzymywać się będzie na poziomie 1,50 zł. Zatem warto jest pamiętać, jaką kwotą dysponujemy, a także jaki limit mamy aktualnie zaciągnięty. Ponieważ wielokrotne sprawdzanie salda przyczynia się do naliczenia dość pokaźnej sumy.

Klienci, którzy uważają, że limit w wysokości do 3000 złotych jest dla nich za mały, mogą wnioskować o podwyższenie tego limitu po 6 miesiącach od momentu aktywacji karty. Oczywiście muszą się liczyć z tym, że wszystko będzie zależeć od ich zdolności kredytowej, a także tego, czy do tej pory spłacali każde saldo w wyznaczonym terminie.

Dużym udogodnieniem jest to, iż saldo można spłacać w dogodnym dla siebie momencie, a także w dowolnych kwotach. Nie musisz zatem czekać, aż uzbierasz całość pożyczonej kwoty. Im szybciej zaczniesz spłacać swoje zadłużenie, tym niższe odsetki będą doliczane do pozostałej kwoty. Jeżeli przykładowo pożyczysz 1000 złotych, to już pierwszego dnia zostanie doliczona opłata za tą kwotę. Ale jeżeli po kilku dniach oddasz 500 złotych, to odsetki będą doliczane już od kwoty 500 złotych, a nie 1000 złotych. Im szybciej zaczniesz spłacać, nawet niewielkich ratach, tym dla Ciebie koszty będą niższe.

Korzystając z Karty Trzynastki, na pewno warto wcześniej sobie dokładnie przemyśleć w jakim terminie i ile dokładnie będziesz mógł oddać pieniędzy. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której znajdziesz się pod kreską, nie mając środków finansowych na spłatę swojego zadłużenia. Pamiętanie o swoim aktualnym saldzie, a także realnych możliwościach finansowych powinno usprawnić korzystanie z tego produktu finansowego.

WEŹ POŻYCZKĘ

Możliwość przedłużenia pożyczki

Na stronie internetowej w ofercie nie ma konkretnej odpowiedzi na pytanie, czy można przedłużyć termin spłaty zaległości finansowych. Jednak trzeba się domyślać, że taka usługa nie jest dostępna, lub przynajmniej nie taka oczywista ze względu na charakter produktu. Ponieważ w tym przypadku mamy do czynienia z limitem na kredyt gotówkowy, na spłatę którego mamy aż 180 dni. W takim razie każdy jest chyba w stanie spłacić swoje zobowiązanie w tak długim czasie. Jeżeli jednak z różnych przyczyn pojawią się jakiekolwiek problemu, należy jak najszybciej kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Koszty nieterminowości

W sytuacji, kiedy dojdzie do przeterminowania spłaty pożyczki, należy liczyć się z poniesieniem odpowiednich konsekwencji. Do nich zalicza się przede wszystkim naliczanie odsetek karnych za opóźnienia. Obecnie ich wysokość jest ustalana według art. 481 ust 2 w Kodeksie Cywilnym. Według tych przepisów mamy do czynienia z dwukrotnością wysokości odsetek ustawowych.
Czyli mowa jest o stopie referencyjnej Narodowego Banku Polskiego oraz 5,5 punktów procentowych. Jeżeli w czasie trwania umowy dojdzie do jakichkolwiek zmian w wysokości odsetek za opóźnienie, to oczywiście Klient zostanie o tym natychmiast poinformowany. Do dalszych konsekwencji zalicza się między innymi postępowanie windykacyjne, które może być przekazane innej firmie. Jeżeli jednak dalej zobowiązanie nie zostanie spłacone, to właściciel karty może spodziewać się przeniesienia sprawy na drogę sądową.

Jeżeli Klient z różnych powodów, nie dokonuje wpłat regularnie lub dokonuje wpłaty częściowej, to może spodziewać się, że takie wpłaty będą księgowane według konkretnych priorytetów. W pierwszej kolejności przelew księgowany jest na poczet opłat miesięcznych, dopiero później na odsetki naliczone za opóźnienie. Natomiast na samym końcu przelew zostaje księgowany w ramach pożyczonego kapitału.

Podsumowanie firmy

Sektor usług pozabankowych, jak się okazuje może być naprawdę zaskakujący. Rzeczywiście w tym przypadku skłonimy się ku temu, że pożyczanie pieniędzy może być jeszcze łatwiejsze. Wystarczy korzystać z odpowiedniej karty, którą możemy mieć zawsze przy sobie.
Serwis kartatrzynastka.pl działa na podstawie kredytu odnawialnego, a właściwie na podstawie karty kredytowej. Oznacza to nic innego, jak podpisanie umowy odnawialnej z okresem ważności na 6 miesięcy. Po tym czasie decydujemy, czy chcemy kontynuować usługę, czy jednak wolimy z niej zrezygnować.
Przez cały okres trwania umowy dysponujemy kartą z maksymalnym limitem w wysokości 3 tys. złotych. Z karty możemy korzystać podczas wszystkich zakupów, jak i również możemy wypłacać gotówkę w każdym bankomacie. Jednak za tę usługę pobierana jest symboliczna prowizja.
Karta Trzynastka, to na pewno skuteczny sposób na to, żeby zyskać dostęp do gotówki w sytuacji, gdy nagle nam jej zabraknie. Najważniejsze jest to, że wcale nie musimy za każdym razem wypełniać wniosków i czekać na decyzję ze strony serwisu. Ponieważ takie okoliczności mogą zdarzać się na zakupach lub podczas wielu innych wydatków. Dzięki limitowi kredytowemu, nie musimy się martwić, że nagle zabraknie nam pieniędzy lub też przeoczymy atrakcyjną okazję lub promocję.
Najważniejsze jest również to, by koniecznie pamiętać o uregulowaniu swoich zapożyczeń, by nie wzrosły nam niepotrzebnie zbyt wysokie koszty.

WEŹ POŻYCZKĘ

Opinie o firmie Karta Trzynastka

    Brak opinii, dodaj pierwszą!

Dziękujemy!

Twoja opinia zostanie przetworzona i opublikowana w ciągu 24h

Twoja ocena firmy:

Prezentowane w serwisie oferty pożyczek pozabankowych przez Internet (tak zwane chwilówki), nie są udzielane przez serwis Procredit.pl lecz przez niezależne firmy zewnętrzne.

Procredit.pl to porównywarka chwilówek online, są to pożyczki pozabankowe, udzielane online bez wychodzenia z domu.

Porównujemy najpopularniejsze chwilówki na rynku, w tym pożyczki bez BIK, darmowe chwilówki i pożyczki na raty.

Procredit.pl jest niezależną porównywarką, nie jesteśmy powiązani z żadną z firm pożyczkowych, nie ingerujemy w opinie i oceny firm w naszym serwisie. Staramy się rzetelnie prezentować aktualne dane na temat każdej z pożyczki, jednak nie możemy zagwarantować ich zgodności z faktycznym stanem.

Przed zaciąnięciem pożyczki należy zawsze upewnić się co do kosztów zaciągnięcia chwilówki oraz kosztów związanych z nieterminowością. Nie należy zaciągać chwilówek na spłatę innych zobowiązań.