Wasza ocena firmy: 3.9/5

Ilość ocen firmy:

52

Inbank pod żadnym pozorem nie może być mylony z firmą udzielającą pożyczki. Jest to bank, który swoje korzenie posiada w Estonii. Dlatego swoje wieloletnie doświadczenie, a także atrakcyjne produkty postanowił przenieść również na polski rynek.
Instytucją finansową zarządzają wyłącznie menadżerzy o bardzo wysokich kwalifikacjach. Główna oferta składa się przede wszystkim z kredytów gotówkowych, a także kredytów ratalnych. Bank posiada zadowolonych Klientów również na Łotwie, w Niemczech oraz w Austrii. W samej Polsce z usług Inbanku skorzystało już ponad 160 tys. osób.

W Inbanku możesz nie tylko pożyczyć pieniądze, ale i również zaoszczędzisz. Oferta składa się z atrakcyjnych lokat długoterminowych. Nic dziwnego zatem, że Klienci tak chętnie korzystają z produktów Inbanku. Ponieważ mają ofertę szytą na miarę potrzeb każdego Klienta.

Wszelkie formalności, jakie są załatwiane z Inbankiem, załatwiane są drogą Internetową. Po zarejestrowaniu swoich danych osobowych Klient zyskuje dostęp do wygodnego Panelu, z którego może zaciągnąć kredyt gotówkowy, jak i również założyć lokatę. Wszystkie podejmowane decyzje, a także wcielane w życie nie wymagają skomplikowanych umiejętności. Inbank zawsze dokłada wszelkich starań, żeby wszystkie wnioski były rozpatrywane w ciągu kilku minut. Zdarza się również, że Klienci wysyłający wnioski nocą, mogą oczekiwać błyskawicznej odpowiedzi. Chociaż w wielu pozostałych instytucjach finansowych uchodzi to za rzadkość. Jeżeli jednak nie otrzymałeś akceptacji wniosku natychmiast po jego wysłaniu, to na pewno możesz się tego spodziewać w godzinach rannych najbliższego dnia roboczego.

Inbank jest docenianym bankiem przez większość renomowanych serwisów finansowych. Wystarczy zajrzeć na główną stronę internetową banku, by się przekonać o duże ilości wyróżnień oraz nominacji. Oferowany przez Inbank kredyt otrzymał wyróżnienia Kredytu nr 1 według serwisu eBroker.pl, Totalmoney.pl oraz Bankier.pl. Dodatkowo zdobył wyróżnienie Laur Klienta Okdrycie 2017. Więc jest to jeszcze dodatkowe potwierdzenie tego, że produkty finansowe oferowane przez Inbank, rzeczywiście zasługują na wyjątkową uwagę.

Oferta Inbank - rodzaje pożyczek

Kluczowym produktem Inbanku jest oczywiście kredyt gotówkowy. Każdy Klient może wnioskować o kwotę w wysokości od 2 tys. do 50 tys. złotych. Natomiast okres spłaty rozłożony jest na 4 do 72 miesięcznych rat. Głównym wyróżnikiem kredytu gotówkowego oferowanego przez Inbank jest to, że pieniądze dostępne są niemalże od ręki. Dodatkowo wszystkie formalności, których i tak jest bardzo mało, załatwiasz spokojnie przez Internet. W ten sposób na Twoje konto bankowe może wpłynąć naprawdę imponująca kwota, bez składania żadnych dodatkowych oświadczeń, na co chcesz przeznaczyć pożyczone pieniądze.

Drugim produktem finansowym, który proponowany jest przede wszystkim osobom mającym na celu zaoszczędzenie, a także zyskanie dodatkowej gotówki, jest lokata. Minimalna kwota, jaką możesz umieścić na lokacie, wynosi 5 tys. złotych, natomiast maksymalna może wynieść nawet 50 tys. złotych. Jednocześnie nie ma limitu w ilości zakładanych lokat, ale saldo nie może przekroczyć wartości 200 tys. złotych, sumy przypadającej na jednego Klienta.
Klienci mogą założyć lokatę na okres 6, 12 24 lub 36 miesięcy. Jeżeli umowa zostanie zerwana przed końcem jej trwania, wszystkie odsetki przepadną i nie zostaną wypłacone na konto Klienta. Im dłużej oszczędzasz, tym korzystniejsze zostaje naliczone oprocentowanie. Podczas lokaty założonej na okres 36 miesięcy, oprocentowanie w skali roku wynosi, aż 3,15%.

Dokładne koszty pożyczki można poznać dzięki Tabeli Opłat i Prowizji. Tam wyszczególnione są konkretne stawki naliczane za konkretne usługi. Do kosztów kredytu gotówkowego zalicza się prowizja, która naliczana jest zaraz po udzieleniu wsparcia finansowego. Przy okazji tej opłaty znajdziemy informację, że jest ona naliczana w sposób indywidualny, w zależności od wysokości kredytu, a także terminu spłaty.
Jeżeli Klient zażyczy sobie sporządzenie aneksu do umowy, to za każdorazowe przygotowanie dokumentu, będzie musiał zapłacić kwotę w wysokości 50 złotych. Tyle samo będzie kosztowała każda kopia dokumentu, opinii bądź zaświadczenia.

Jak wcześniej wspomniano, Klienci niestety nie mają możliwości oficjalnego przedłużenia terminu spłaty. Jeżeli jednak zajdzie do wyjątkowej sytuacji, podczas której zostanie przygotowany dla nich nowy harmonogram spłaty, to za jego przygotowanie również będą musieli uiścić opłatę w wysokości 50 złotych. Z taką samą kwotą będziemy musieli się rozliczyć z Inbankiem, jeżeli przelejemy kwotę za kredyt na niewłaściwy rachunek. Wtedy przekierowanie przelewu na odpowiednie konto bankowe, również będzie kosztować 50 złotych.

Inbank daje swoim Klientom możliwość wcześniejszą spłatę pożyczki. Jednak w przeciwieństwie do innych instytucji bankowych oraz pozabankowych, w tym przypadku należy liczyć się z opłaceniem odpowiedniej prowizji. Kwota ta naliczana jest tylko w przypadku kredytu gotówkowego i trzeba ją uiścić za każdym razem, kiedy Klient zdecyduje się na częściową spłatę.
Prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu wyniesie 1%, jeżeli okres spłaty rzeczywistej pomiędzy pierwotnym terminem jest dłuższy niż rok. Natomiast, jeżeli ten okres będzie krótszy niż jeden rok, wtedy naliczona jest prowizja w wysokości pół procenta od całej kwoty.

Korzystając z lokat oferowanych przez Inbank, również należy nastawić się na konkretne wydatki, jeżeli będziesz chciał skorzystać z dodatkowych, mniej standardowych usług. Na przykład chcąc przelać pieniądze z lokaty na inny rachunek niż ten, który został wskazany w umowie lokaty, będziesz musiał uiścić prowizję w wysokości 30 złotych. I taka opłata jest pobierana za każdym razem, jak tylko decydujesz się na zmianę swojego rachunku.
Osoby decydujące się na ustawienie pełnomocnictwa, jego odwołanie lub też zmianę, muszą liczyć się z uiszczeniem opłaty w wysokości 50 złotych za każdym razem, kiedy dokonują zmian w tej kwestii. Taka sama opłata pobierana jest w przypadku przekazania środków z lokaty na wypadek śmierci. Blokada rachunku na specjalny wniosek, by pieniądze zostały przekazane na inną osobę, również wiąże się z uregulowaniem wpłaty w wysokości 50 złotych. Wszystkie osoby, które są zainteresowane tego typu usługami, jak i również wieloma podobnymi opcjami do skorzystania, mogą zapoznać się z Taryfą Opłat i Prowizji AS Inbank S.A. Jest to dokument, który gromadzi w swojej treści wszystkie konkretne opłaty, jak i również specjalne wytyczne, jakie należy spełnić w specyficznych okazjach, przy terminowych lokatach oszczędnościowych.

Jak wziąć pożyczkę w firmie Inbank krok po kroku?

Wzięcie kredytu gotówkowego w Inbanku wcale nie jest bardziej skomplikowane od formularzy wypełnianych w ramach starań o chwilówkę. Jeżeli jesteś nowym Klientem, to w pierwszej kolejności podaj wszystkie swoje dane osobowe w specjalnym formularzu rejestracyjnym. Po otrzymaniu wiadomości na e-mail z linkiem aktywacyjnym wystarczy w niego kliknąć, by móc przejść do kolejnych kroków.
Teraz pozostaje Ci już jedynie ustalić nowe hasło, a następnie na Twój numer telefonu przyjdzie wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w specjalnym polu. Wpisanie wysłanego kodu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na dostęp do bankowości elektronicznej. W ten sposób automatycznie logujesz się do serwisu. Od tego momentu jesteś potencjalnym Klientem Inbanku.

W tym momencie możesz już złożyć konkretny wniosek o kredyt gotówkowy. Pamiętaj, że to Ty dokładnie ustalasz jaką kwotę potrzebujesz, a także w jakim terminie jesteś dokładnie w stanie spłacić całe zobowiązanie. Następnie należy dokonać przelewu weryfikacyjnego w symbolicznej kwocie w wysokości 1 zł. W ten sposób Inbank będzie mógł dokładnie zweryfikować Twoje dane osobowe.

Gdy już przejdziesz prawidłowo weryfikację, kolejnym krokiem będzie zapoznanie się z przesłaną ofertą. Wystarczy, że wpiszesz kolejny kod, który Inbank dostarczy Ci wiadomością SMS, by stać się właścicielem atrakcyjnego kredytu gotówkowego. Po zatwierdzeniu przez Ciebie warunków udzielonego kredytu pieniądze natychmiast zostaną przelane na Twoje konto bankowe.
Pamiętaj, że możesz spłacać swój kredyt przez okres czasu trwający od 4 do 72 miesięcy. Dlatego z powodzeniem dopasujesz wysokość rat do swoich potrzeb.

WEŹ POŻYCZKĘ

Możliwość przedłużenia pożyczki

Klienci mający problemy ze spłatą, nie mogą liczyć na przedłużenie terminu spłaty. Przynajmniej takich informacji nie można doszukać się w regulaminie pożyczki. Jednak, jeżeli znajdziesz się w sytuacji, że Twoje raty nie będą mogły wpływać regularnie, to na pewno lepiej jest od razu powiadomić o tym Inbank. Dzięki temu istnieje możliwość dostosowania Harmonogramu spłaty do Twoich możliwości finansowych. Pod żadnym pozorem nie zapominaj również o tym, że wnioskowanie o nowy Harmonogram, wiąże się z konkretną opłatą.

Koszty nieterminowości

W regulaminie kredytu gotówkowego nie możemy znaleźć konkretnych informacji na temat wysokości oraz rodzaju kosztów nieterminowości. Jednak, jak się możemy domyślać, na pewno mowa będzie o odsetkach za opóźnienie. W takich okolicznościach odsetki karne będą naliczane za każdy dzień spóźnienia spłaty konkretnej raty. Zdecydowanie poważniejsze konsekwencje będą ponoszone przez osoby, które przez dłuższy czas nie będą spłacać swojego zobowiązania.
Według przepisów obowiązujących w Polsce, konsumenci zalegający ze spłatą przez minimum 60 dni od momentu pierwotnego terminu spłaty, a także wysłaniu miesiąc wcześniej pierwszego upomnienia, mogą zostać umieszczeni w rejestrach dłużników. Wystarczy, że kwota, na jaką zalegają, wynosi minimum 200 złotych.
Inbank ma również prawo do wypowiedzenia umowy Klientowi z żądaniem natychmiastowej spłaty całego zobowiązania. Jeżeli wszelkie podjęte kroki w celu odzyskania należności nie zaczną skutkować, wtedy Kredytodawca ma prawo do wejścia na drogę sądową. Oczywiście wszelkie koszty związane z postępowaniem sądowym, jak i również egzekucją komorniczą, przechodzą na rachunek Klienta.

Podsumowanie firmy

Jeżeli poszukujesz idealnego rozwiązania, które wpasuje się pomiędzy tradycyjne kredyty gotówkowe przez znane Ci już banki, a szybko dostępne chwilówki, oferta Inbanku okaże się bardzo atrakcyjnym produktem finansowym. Kluczową usługą jest udzielanie pożyczek ratalnych na bardzo korzystnych warunkach finansowych. Tym bardziej że w przeciwieństwie do banku, tutaj serwis nie oczekuje żadnych skomplikowanych dokumentów. Jest to doskonała okazja do tego, by wnioskować o kredyt gotówkowy w wysokości nawet 50 tys. złotych bez żadnych poręczycieli oraz zastawów majątkowych.
Minimum formalności, szybka decyzyjność, a także możliwość załatwienia wszystkiego przez Internet. To tylko niektóre z zalet, jakie się nasuwają podczas współpracy z serwisem Inbank. Dodatkowo jest to idealne miejsce dla osób, które nie chcą pożyczać pieniędzy, ale są aktualnie zainteresowane wygenerowaniem jeszcze większych oszczędności. W ten sposób można ulokować swoje oszczędności, które chcesz przeznaczyć na wymarzony cel, a nieco obawiasz się, że po drodze wydałbyś je na masę innych całkiem niepotrzebnych rzeczy.
Inbank jest jedynym, a już na pewno jednym z nielicznych banków, które udzielają kredyty na tak dużą sumę, bez żadnych zbędnych formalności. Dlatego, jeżeli tradycyjny kredyt gotówkowy nie jest dla Ciebie dostępny, a chwilówka okaże się zbyt małym wsparciem finansowym, zawsze możesz złożyć wniosek o kredyt do Inbanku.

WEŹ POŻYCZKĘ

Opinie o firmie Inbank

 • Aprilka

  Firma naprawdę super - bardzo fajne podejście do klienta. Trochę mi się sytuacja skomplikowała i nie miałam pewności, czy uda mi się spłacić pożyczkę w terminie. Nie ma nigdzie możliwości przedłużenia terminu spłaty, lecz podczas rozmowy z konsultantem udało się nam znaleźć kompromis - dostałam kilka dodatkowych dni, co prawda było to dodatkowo płatne, lecz doskonale ich rozumiem. Jak najbardziej więc mogę polecić za świetne podejście!

 • Tomcio

  Generalnie jestem zadowolony z oferty Inbanku. Kilka razy brałem pożyczki i żadnego zacięcia nie było. Oferty zawsze były bardzo korzystne, nie było więc problemów z podjęciem decyzji. Jedynym problemem było dwukrotne dosyć długie oczekiwanie na przelew. Poza tym - mogę śmiało polecić.

 • Fakir

  Jeszcze kilka lat temu unikałem pożyczek jak ognia. Teraz jednak, gdy mnie życie do tego zmusiło - skorzystałem. Wybór Inbanku był zupełnie przypadkowy, teraz jednak wiem, że to los chciał, bym trafił w dobre ręce. Potrzebowałem dużej kwoty na bardzo krótki okres czasu - na szczęście udało się otrzymać 6 tysięcy na rok. Wolałem wziąć pożyczkę, bo - o dziwo - taniej mnie to wyniosło niż w banku. Pożyczka została już szybciej spłacona, tak wiec mogę siebie nazwać w pełni zadowolonym klientem.

 • Bizon

  Moje zadowolenie z oferty firmy jest raczej średnie. Pojawiły się pewne komplikacje i nie miałem pewności, czy uda mi się spłacić pożyczkę w terminie. Szukałem więc informacji o tym, z jakimi kosztami dodatkowymi się to wiąże. I wiecie co? Nigdzie takiej informacji nie było. Na szczęście udało mi się wyrobić w terminie, jednakże skro nie ma jasnych zasad to nie podejmuję już z nimi gry. Aby nie było jednak samych negatywów - bardzo szybka decyzja i szybki przelew.

 • Karolinna

  Proces brania pożyczki w tej firmie jest dosyć dziwny. Zamiast wszystko maksymalnie uprościć - jest bardziej zakręcone. Po weryfikacji dostaje się smsa, by można było zobaczyć ofertę - jak dla mnie to mega dziwne, bo zazwyczaj od razu widziałam w innych firmach wszystkie istotne dla mnie informacje. No i tak jak zostało to wspomniane wyżej - nie ma informacji o kosztach dodatkowych za spóźnienie w spłacie.

 • Jurgen

  Nie rozumiem w pełni złych opinii o tej firmie. To, że nie ma informacji o kosztach dodatkowych w przypadku opóźnienia to straszak. Ja z usług tej firmy jestem bardzo zadowolony. Jest to jedna z niewielu firm, oferujących pożyczki o dużej wartości. W większości można pożyczyć po 2-3 tysiące, ja najwięcej to pożyczałem 8 tysięcy

 • Bebzol

  Inbank ma tylko jedną wadę, którą potrafią zrekompensować swoimi zaletami. Przede wszystkim działają szybko - wniosek jest rozpatrzony błyskawicznie, jest to jedna z szybszych firm w kraju. Konsultanci - też potrafią sporo pomóc i doradzić. Jedyny minus - przelewy. Nigdy nie wiem, kiedy się ich spodziewać. Poza tą jedyną niedogodnością wszystko jest jak najbardziej na plus.

 • WojciechW

  Pożyczki z inbanku są udzielane na całkiem przyzwoitych warunkach. Długo okres spłąty, wysokie kwoty - czego jeszcze więcej chcieć? Na pewno trzeba tutaj wspomnieć o bardzo korzystnym oprocentowaniu. wyróżniającym się na naszym rynku. Brałem trzy pożyczki w Inbanku i za każdym razem byłem bardzo zadowolony.

 • Robotnik

  Z firmy Inbank korzystałem kilkukrotnie. Moje uczucia są strasznie mieszane. Raz jestem obsłużony naprawdę dobrze, gdzie nie ma się do czego doczepić a czasem jest tak, że naprawdę odechciewa się korzystać.Największym problemem, jak w przypadku większości firm, jest infolinia - konsultanci nie zawsze mają pojęcie o swojej ofercie.

 • Redaktor Naczelny

  Moja opinia o Inbank może być tylko jedna - jest dobrze, ale mogłoby być lepiej. Tak jak większość przedmówców powiem tyle - infolinia kuleje strasznie. na pewno dużym plusem jest szybkość załatwienia formalności i wypłaty środków, jednakże są także pewne braki w regulaminie, przez co nie do końca klient wie, czego może się spodziewać.

 • Nieufny

  Podpisując umowe wszystko wygląda w porządku. Znamy wysokośc rat, terminy spłaty tez sa przejrzyste. Brakuje tylko jednej bardzi warznej informacji - co się stanie w przypadku, gdy nie będziemy mogli spłacić pożyczki w danym terminie. Czym będzie skutkowac opóźniony przelew, czy możemy wnioskować o przesunięcie czy przedłużenie spłaty... To niestety rodzi duże wątpliwości. Chyba, że ktoś miał taki przypadek i wie, jak Inbank się zachowuje w takich sytuacjach. Chętnie przeczytam.

 • Daria

  Wniosek złożyłam przez interent. po jakimś czasie skontaktował się ze mną konsultant i zaproponował zupełnie inną kwote i warunki. Nie tego oczekiwałam i nie tego się spodziewałam. rozczarowałam się

 • Milan

  Bardzo wysoka pożyczka udzielona bardzo szybko i bez żadnych problemów. Na szczęście nie muszę szukać nigdzie indziej. Pierwszy wybór okazał się trafiony i z tego się bardzo cieszę. Mam nadzieję, że ze spłatami też nie będzie problemów, a Inbank w trakcie nie zmieni warunków.

 • Wiechu

  Dwie gwiazdki odejmuję, bo miałem dwie nieprzyjemne sytuacje. Pierwsza to dostałem upomnienie za niezapłaconą rate, która de facto była opłacona w terminie a druga to znowu upomnienie, ale z informacją, że nie wpłynęła cała rata. Pomyliłem się o kilka groszy,a zostałem potraktowany na równi z tym, który w ogóle nie spłaca. Na szczęscie to tylko dwie takie akcje do tej pory.

 • Mucha

  A ja jestem zadowolona! Kasa na koncie jest, raty sa akceptowalne, także wszystko w jak najlepszym porządku.

 • Kinia

  Zawsze mam problemy wypełnić formalności, dlatego bardzo spodobały mi się te tutaj, były bardzo proste i przystępne. Mój wniosek został przyjęty, a pieniądze szybko pojawiły się na moim koncie. Również z ratami nie było problemu, były dobrane odpowiednio do moich możliwości finansowych. Całość przebiegała bez większych problemow, dlatego polecam.

 • Kurka

  Wniosek można złożyć przez internet, za co bardzo duży plus. Oferta nie powala, ale jest jeszcze akceptowalna, szczególnie gdy raty są odpowiednio dostosowane do możliwości. Muszę też pochwalić dobrze przebiegający proces, ponieważ zarówno formalności, decyzja jak i przelew, wszystko to odbywało się bardzo sprawnie. Z infolinią nie było też żadnych problemów.

 • Olczyk

  Potrzebowałem pieniędzy na samochód, miałem już upatrzony konkretny model, tylko niestety sam z siebie nie mogłem sobie na niego pozwolić. Z tego też powodu zdecydowałem się na wzięcie kredytu, po przejrzeniu licznych ofert, ta wydawała mi się bardzo przystępna i na całe szczęście się nie zawiodłem. Pieniądze pojawiły się na moim koncie dużo przez zakupem samochodu, no i fajnie, że formalności rzeczywiście są przystępne.

 • Zła

  Były mi potrzebne pieniądze, ponieważ okazało się, że jestem w ciąży, chciałam urządzić pokój na dziecka. Sytuacja ta dla mnie była dość niespodziewana, ale mamy z mężem stabilne przychody, w zasadzie nie ma się do czego doczepić, bo oboje pracujemy, nawet ja, mimo ciąży. Składam dokumenty i okazuje się, że wniosek odrzucony. Spełniam wszystkie wymagania, nie mam pojęcia o co może chodzić, ale tej firmie podziękuję.

 • abc

  Ja jestem zadowolony, wszystko było dostosowane do możliwości, także ze spłatą nie były problemu. Dokładnie tak jak w umowie, a strona jest bardzo przejrzysta i z łatwością można się zorientować co i jak. Jeżeli to czyjaś pierwsza pożyczka, to naprawdę mogę polecić, korzystałem już z wielu firm, jednak ta bardzo mi odpowiadała, między innymi dzięki dobremu kontaktowi!

 • Kora

  Udało mi się dostać pożyczkę, mimo tego, że miałam kłopoty finansowe. Myślałam, że osobom jak ja, ciężko będzie trafić na instytucje, która jakkolwiek pomoże, jednak na całe szczęście się udało. Jeżeli zatem przytrafiły wam się jakieś problemy, to nie poddawajcie się, tylko szukajcie rozwiązania, mi się udało znaleźć, czym samym rozwiązałam problemu, które mnie spotkały!

 • Black

  Bardzo fajna oferta, no i można załatwić wiele spraw online, za co daję kolejny plus. Nie mam naprawdę czasu, ani ochoty, żeby chodzić po różnych miejscach, by dostać kredyt, dlatego cieszy mnie, że niektóre firmy idą z duchem czasu i oferują coś na miarę XXI wieku. Jedynym minusem jest to, że przysyłali mi naprawdę dużo maili, które do tego lądowały w "spamie".

 • Norra

  Wszystko bez zastrzeżeń, udało mi się w łatwy sposób dokonać wymarzonego zakupu, a wszystko zostało rozłożone na wygodne dla mnie raty. Nie mam zupełnie na co narzekać, także polecam serdecznie każdej osobie, która potrzebuje pieniędzy na większy wydatek, z pewnością nie będziecie zawiedzeni. Bardzo dobre podejście do klienta i najlepsza infolinia!

 • Chris

  Nie polecam. Mam dość duże dochody (przekraczające 4000 złotych miesięcznie) i wniosek z nieznanych dla mnie powodów został odrzucony. Próbowałem się czegoś dowiedzieć, ale w sumie to w konsekwencji mi się nie udało. Zostałem odsyłany z miejsca w miejsce, aż dałem sobie spokój i skorzystałem z usług innej firmy, która poważnie traktuje klientów.

 • lu

  Jestem bardo pozytywnie zaskoczona tym, że formalności są ograniczone praktycznie do minimum, wszystko można załatwić przez internet, super. Do tego bardzo miła obsługa, która wyjaśnia wszystko jak trzeba. Mimo, że oferta nie jest najtańsza, to i tak bardzo polecam ich usługi, ponieważ są uczciwi, nie natknęłam się na żadne oszustwa.

 • Kamila

  Mam wrażenie, że coś kręcą, RRSO nie zgadzała mi się z tym, co było podane na stronie. Mam wrażenie, że żerują na naiwnych osobach, które się dadzą naciąć na ich kiepską ofertę. Jedna osoba z mojej rodziny już się tak nacięła, dlatego w jej imieniu przekażę wam, że naprawdę nie warto, jedynie można się zdenerwować na to żenujące podejście do klienta.

 • Perun

  Brałem pożyczkę i byłem zadowolony, pieniądze dostałem szybko. Co do cennika to może rzeczywiście jest dość drogo, ale nie ma tragedii, widziałem gorsze oferty, przykładowo w różnych chwilówkach. Oferta jest dość elastyczna więc można dostosować do własnych potrzeb, mogę generalnie polecić, w moim przypadku wywiązali się z umowy.

 • Lidia

  Nie mam pojęcia jak to się stało, jednak raz dostałam pożyczkę, spłaciłam wszystko na czas, a za drugim razem coś się poprzestawiało i nagle tej samej kwoty według nich nie byłabym w stanie spłacić. Nic przez ten czas nie zmieniło się w moim życiu, nie narobiłam sobie długów, także tym bardziej nie jestem w stanie zrozumieć o co chodzi.

 • Fisiek

  Znalazłem świetną ofertę na produkt, na który długo polowałem, tylko ciągle był jak dla mnie za drogi. Nie miałem jednak do dyspozycji tylu pieniędzy, więc byłem już zdesperowany, by wziąć pożyczkę. Kompletnie się na tym nie znalem, to nie są moje tematy, jednak no była mi potrzebna kasa i przypadkiem w sumie padło na inbank, mimo wszystko jestem bardzo zadowolony, przystępna oferta.

 • Gearen

  Podoba mi się ich podejście, praktycznie wszystko jest online. Nie mam na ogół zbyt dużo czasu, dlatego najbardziej odpowiada mi, gdy mogę dany problem załatwić zdalnie, a właśnie inbank mi to umożliwił. Dobra oferta dla ludzi, którzy są w ciągłym biegu, tak jak i ja. Bardzo lubię firmy, które inwestują w nowe technologie i pozwalają na ograniczenie zbędnych formalności.

 • Paczaj

  Po prostu jest świetnie. Bardzo dobra oferta, wysoka kwota kredytu, do tego można rozłożyć na wygodne raty. Po wypełnieniu prostych formalności decyzję dostaje się lada moment, jak i również pieniądze szybko wpływają na konto. Byłem aż zdziwiony, bo spodziewałem się długiego oczekiwania, a nic z tych rzeczy, naprawdę warto.

 • Koszoł

  Koszty wprawdzie nie są niskie, jednak firma jest naprawdę uczciwa. Można szybko dostać pieniądze, jeszcze rozłożone według naszych potrzeb. Po wypełnieniu formalności decyzja była bardzo szybko, potem żadnych problemów ze spłatą. Mogliby jedynie trochę obniżyć te ceny, wtedy byłoby idealnie, chociaż póki co też jest okej!

 • Złośnica

  Jest bardzo średnio. Na rynku są obecnie dużo lepsze oferty, wystarczy się bliżej przyjrzeć i zobaczycie, że tutaj zwyczajnie jest drogo. Oczywiście zawsze mogło być gorzej, jednak nie ma co patrzeć przez ten pryzmat, priorytetem jest wybór jak najlepszej firmy, a inbank zdecydowanie nią nie jest. Dla desperatów może i okej, bo rzeczywiście można dostać dość dużą kwotę, poza tym nic ciekawego.

 • Karmelek

  Nie przyznali mi pożyczki, mimo tego, że nie miałam nigdy problemów finansowych, zarabiam dość dużo pieniędzy, nawet w przeszłości nigdy nie brałam żadnych kredytów. Byłam zwyczajnie rozczarowana, potem poszłam do konkurencyjnej firmy i jakoś tam wszystko mogło być ok. Tak czy inaczej to ich strata, na pewno więcej nie będę nawet próbować z nimi współpracować.

 • Lilly

  Ja jestem zadowolona, szczególnie z tego, że formalności są ograniczone do minimum. Dla mnie to akurat bardzo duży plus, no i do tego wszystko na czas. Pieniądze zostały mi przelane bardzo szybko, dzięki czemu mogłam dokonać wymarzonego zakupu już na następny dzień. Jestem zadowolona i polecam każdemu, komu zależy na czasie.

 • Krystek

  Długo szukałem pożyczki z korzystnym systemem ratalnym, dzięki któremu będę mógł ją spokojnie spłacać przez dłuższy okres czasu i nie martwić się, że nie będę dysponował większą kwotą za jednym razem. Oferta Inbanku bardzo przypadła mi do gustu, dlatego też postanowiłem z niej skorzystać. Okres spłaty i wielkość rat dopasowałem do swoich potrzeb, a pożyczone pieniądze przeznaczyłem na remont mieszkania i w końcu mogłem zrealizować swoje plany. Obecnie spłaciłem połowę rat i nie mam do firmy żadnych zastrzeżeń.

 • Magda

  Mam już kilka zobowiązań finansowych, dlatego kiedy pojawił się wydatek w formie remontu łazienki, nie mogłam sobie niestety pozwolić na wzięcie kredytu w banku. Ostatecznie złożyłam wniosek w Inbanku i bez większych problemów zostało mi przyznane 8000 zł, o jakie wnioskowałam. Procedura odbyła się dość sprawnie, dzięki czemu nie musiałam długo czekać na przelew pieniędzy. Dzięki pożyczce w końcu udało mi zrealizować swój cel, a zadłużenie spłacam co miesiąc w wygodnych dla mnie ratach. Jestem niezwykle zadowolona z jakości usług Inbanku i mogę wszystkim serdecznie ją polecić tę firmę.

 • Karina

  Porównując Inbank do innych firm pożyczkowych, można odnieść wrażenie, że oferta tej firmy jest mocno przeciętna. Mamy system spłaty ratalnej i bardzo wysokie kwoty, o jakie możemy wnioskować, jednak po przeliczeniu całkowitych kosztów, wychodzi to po prostu drogo. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które z jakiś powodów nie mogą starać o kredyt w banku i muszą posiłkować się innymi możliwościami. Wszystkim innym raczej odradzam.

 • Mateusz

  Warunki kredytu wydają się jasne i czytelne, biorąc pod uwagę kalkulator dostępny na stronie, jednak nigdzie nie jest uwzględnione, jak wyglądają opłaty w przypadku spóźnienia. Biorąc kredyt na kilka lat, trzeba mieć na uwadze fakt, że w międzyczasie może się coś stać i nie będziemy mieli możliwości spłacić rat na czas. Nigdzie nie uzyskałem takiej informacji, dlatego też biorąc pod uwagę całkiem spore koszty kredytu, raczej się na niego nie zdecyduję.

 • Olga

  Potrzebowałam niewielkiego kredytu na pokrycie części kosztów leczenia córki i szukałam oferty, która będzie dla mnie korzystna. Zdecydowałam się złożyć wniosek w firmie Inbank i jak się okazało, był to dobry wybór. Moja sprawa została załatwiona stosunkowo szybko i już następnego dnia miałam za sobą wszystkie formalności, wraz z pieniędzmi na koncie. Wysokość rat dostosowałam do swoich możliwości finansowych, dzięki czemu jestem w stanie spokojnie spłacić całość w ciągu 3 lat.

 • TRESCKA

  JAK MOJE ŻYCIE ZMIENIŁO PO SPOTKANIU Z PRAWDZIWĄ KREDYTĄ KREDYTOWĄ FIRMĄ. To jest moje zeznanie 30/08/2018, ale opowiem to jeszcze raz, mimo że nadchodzi bardzo późno, ale muszę tylko powiedzieć to zeznanie tutaj, aby każdy mógł być świadomy tej wspaniałej rzeczy, która wydarzyła się w moim życiu poprzez True Credit Loan Institute, jestem TRESCKA ze Świnoujścia w Polsce, wszystko dzięki True Credit Loan Institute za umieszczenie tego wspaniałego uśmiechu na mojej twarzy 30 sierpnia i za stojące tam słowa w przyznawaniu mi tych pożyczek, jak to obiecali, tak było Zadziwiające 30 sierpnia, kiedy dostałem alert od mojego banku, że kwota pożyczki w wysokości 450 000,00 dolarów, o którą się ubiegałem z Instytutu Kredytów Prawnych, która została zaksięgowana na moim rachunku bankowym, jak obiecali bez jakiejkolwiek formy opóźnień, jestem bardzo podekscytowana zmiany w moim życiu, ponieważ nigdy nie wiedziałem, że naprawdę dostanę fundusze pożyczkowe i wiem, że to robią panowie i jest to cudowne w moich oczach. w

Dziękujemy!

Twoja opinia zostanie przetworzona i opublikowana w ciągu 24h

Twoja ocena firmy:

Prezentowane w serwisie oferty pożyczek pozabankowych przez Internet (tak zwane chwilówki), nie są udzielane przez serwis Procredit.pl lecz przez niezależne firmy zewnętrzne.

Procredit.pl to porównywarka chwilówek online, są to pożyczki pozabankowe, udzielane online bez wychodzenia z domu.

Porównujemy najpopularniejsze chwilówki na rynku, w tym pożyczki bez BIK, darmowe chwilówki i pożyczki na raty.

Procredit.pl jest niezależną porównywarką, nie jesteśmy powiązani z żadną z firm pożyczkowych, nie ingerujemy w opinie i oceny firm w naszym serwisie. Staramy się rzetelnie prezentować aktualne dane na temat każdej z pożyczki, jednak nie możemy zagwarantować ich zgodności z faktycznym stanem.

Przed zaciąnięciem pożyczki należy zawsze upewnić się co do kosztów zaciągnięcia chwilówki oraz kosztów związanych z nieterminowością. Nie należy zaciągać chwilówek na spłatę innych zobowiązań.