Ocena firmy: 3.8/5

Ilość ocen:

25

Freezl.pl jest platformą internetową, dzięki której możliwe jest pożyczanie pieniędzy bez wychodzenia z domu. Pożyczkodawca daje możliwość pożyczenia gotówki na dowolny cel, bez żadnych skomplikowanych formalności. Wystarczy wypełnić specjalny formularz rejestracyjny, a także spełnić kilka podstawowych warunków, by po kilkunastu minutach móc się cieszyć już pożyczoną gotówką.

Najczęściej pożyczone pieniądze przeznaczamy na niespodziewane wydatki, jak i również wszelkiego rodzaju cele, które sobie wcześniej dokładnie postanowiliśmy. W ten sposób przynajmniej nie musimy się nikomu tłumaczyć, po co chcemy pożyczyć pieniądze, a także na co ostatecznie zamierzamy je wydać.

Pożyczkodawca cieszy się bardzo dużym zaufaniem, dzięki uczciwej oraz wyjątkowo przejrzystej ofercie. Ponieważ w ten sposób Klienci już od samego początku wiedzą, z jakimi kosztami przyjdzie się im zmierzyć. Nie są oni niczym zaskoczeni w czasie trwania umowy. To właśnie dlatego serwis pożyczkowy freezl.pl zjednuje sobie tak dużą liczbę zadowolonych Klientów. Z tak pozytywnymi opiniami możemy zetknąć się nie tylko na stronie internetowej Pożyczkodawcy, ale również na jego profilu społecznościowym na popularnym serwisie Facebook.

Pożyczka chwilówka w Freezl

Firma wyróżnia się udzielaniem szybkich pożyczek, czyli tak zwanych chwilówek. Kwota, o jaką możemy się ubiegać, wynosi od 100 do 5000 złotych z okresem spłaty wynoszącym już od 1 do nawet 65 dni. Jednak warto pamiętać, że standardowy okres spłaty, wynosi 35 dni, natomiast termin wynoszący 65 dni, jest dostępny wyłącznie dla stałych Klientów.

Wystarczy skorzystać z intuicyjnego kalkulatora znajdującego się na stronie internetowej Pożyczkodawcy, by móc się zapoznać ze wszystkimi kosztami pożyczki. Ustawiając suwaki na kwocie, jaka nas dokładnie interesuje, a także terminie spłaty, dowiemy się ile będziemy musieli zapłacić odsetek, a także na jakim poziomie będzie utrzymywać się prowizja. Dodatkowo, warto odpowiedzieć sobie jeszcze na pytanie, czy jesteśmy w stanie ponieść wszystkie koszty pożyczki, które również będą określone w kalkulatorze jako kwota całkowita do oddania.

Jak wziąć pożyczkę w firmie Freezl krok po kroku?

Jeżeli już się nauczyliśmy korzystać z kalkulatora finansowego, to jednocześnie możemy powiedzieć, że jesteśmy o krok bliżej od pożyczki, którą możemy otrzymać. W takim razie zdecyduj, jaka kwota Cię interesuje, a także w jakim terminie rzeczywiście będziesz mógł spłacić całe zobowiązanie.

Chcąc się zarejestrować, możesz zalogować na stronę bezpośrednio ze swojego konta na Facebooku. Jeżeli nie chcesz tego robić, lub też nie posiadasz konta na popularnym serwisie społecznościowym, to oczywiście możesz dokonać rejestracji w tradycyjny sposób. Wystarczy w tym celu wypełnić prosty formularz. Nie zapomnij o dokładnym sprawdzeniu wszystkich danych. Ponieważ błędy pojawiające się we wniosku, mogą doprowadzić do jego odrzucenia.

Kolejnym krokiem jest weryfikacja konta bankowego. Koniecznie ten proces musi się odbyć z Twojego rachunku bankowego, ponieważ właśnie na jego podstawie odbywa się sprawdzanie wszystkich danych. Dodatkowo należy pamiętać, że taka weryfikacja odbywa się tylko jeden raz, czyli w momencie, kiedy decydujesz się na zarejestrowanie swoich danych.

Po pozytywnej weryfikacji, a także zaakceptowaniu wniosku, możesz spodziewać się jak najbardziej pozytywnej odpowiedzi. Pozostaje Ci już jedynie oczekiwać na przelew. Zwykle wypłata pożyczki jest księgowana w ciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli jednak posiadasz konto w innym banku, niż te, w których Pożyczkodawca posiada rachunki, to musisz liczyć się z okresem księgowania, który jest określony konkretnymi godzinami sesji między bankami.

Należy pamiętać o tym, iż weryfikacja danych może odbywać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest oczywiście wykonanie tradycyjnego przelewu, o którym była już mowa. Jeżeli jednak rzeczywiście w momencie, w którym chcesz się ubiegać o pożyczkę, nie dysponujesz żadną gotówką, to warto skorzystać z innego rozwiązania. Jest nim oczywiście usługa Instantor. Polega ona na zalogowaniu się na swoje konto za pośrednictwem serwisu. Na pewno nie musimy się obawiać tego, że przyjdzie nam się zmierzyć z niebezpieczeństwem przechwycenia naszych danych, ponieważ są one bardzo dobrze chronione poprzez nowoczesne szyfrowanie. W ten sposób nie tylko unikamy przymusu dokonania tradycyjnego przelewu, ale Pożyczkodawca również może bardzo szybko i sprawnie potwierdzić nasze dane. Dodatkowo możemy spodziewać się tego, że po wglądzie na nasze konto bankowe, dojdzie także do szybkiej oceny naszej zdolności kredytowej. W ten sposób nie będziemy zobowiązani do przesyłania jakichkolwiek dokumentów potwierdzających nasze zarobki.

Oczywiście osoby, które zdecydują się już na pożyczkę, jednocześnie zobowiązują się do jej terminowej spłaty. Klient wraz z zawarciem umowy otrzymuje Harmonogram Spłaty, którego oczywiście musi się trzymać. Jeżeli nie spłaci pożyczki w wyznaczonym terminie, to niestety możemy spodziewać się tego, iż do konta zostaną doliczone koszty nieterminowości. Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość wysłania powiadomienia do Klienta o zbliżającym się terminie płatności. Należy pamiętać, że jeżeli termin spłaty przypadnie na dzień wolny od pracy, to jednocześnie zostaje on automatycznie przesunięty na najbliższy dzień roboczy, który będzie po nim przypadał. Tutaj należy mieć koniecznie na uwadze to, że dzień spłaty pożyczki jest uznawany w momencie zaksięgowania całej kwoty, jaką jesteśmy zobowiązani zapłacić Pożyczkodawcy. Zatem, jeżeli posiadamy konta osobiste w innych bankach niż te, w których Pożyczkodawca posiada rachunki, to możemy spodziewać się tego, iż księgowanie zajmie znacznie więcej czasu, niż przelew księgowany w tym samym banku. Jeżeli chcesz uniknąć naliczenia kosztów nieterminowości, to w takiej sytuacji należy wykonać przelew z odpowiednim wyprzedzeniem. Tutaj ta zasada jest również bardzo ważna w sytuacji, kiedy akurat dysponujemy promocyjną pożyczką. Ponieważ za opóźnienie w spłacie mamy doliczone nie tylko koszty nieterminowości, ale również koszty wchodzące w skład standardowej tabeli opłat i prowizji.

Jeżeli będziemy dokonywać nieregularnych oraz częściowych wpłat na konto Pożyczkodawcy, to również musimy liczyć się z tym, że wszelkie przelewy będą księgowane według ustalonych priorytetów. W pierwszej kolejności wpłata zostanie zaksięgowana na poczet wszelkich odsetek naliczonych za opóźnienia w spłacie. Dopiero później taka wpłata zostanie zaksięgowana na poczet prowizji, oprocentowania naliczonego od kapitału, a także ostatecznie na poczet kapitału. Pamiętajmy, że w każdej chwili możemy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, jeżeli tylko pojawią się jakiekolwiek problemy ze spłatą.

WEŹ POŻYCZKĘ

Możliwość przedłużenia pożyczki

W przypadku serwisu freezl.pl tak naprawdę nie mamy możliwości przedłużenia terminu spłaty. Jednak alternatywą dla takiej usługi jest między innymi możliwość refinansowania pożyczki.

Jednak trzeba liczyć się również z tym, że Pożyczkodawca ma prawo odmówić udzielenia pożyczki refinansującej. W takich okolicznościach należy jak najszybciej zmobilizować się do spłaty swojego zadłużenia, by nie generować kosztów nieterminowości. Jeżeli jednak pożyczka refinansująca będzie udzielona, to oczywiście odbywa się to za pośrednictwem innych Pożyczkodawców, którzy zostali wymienieni na stronie firmy. Dodatkowo za możliwość skorzystania z tej usługi, przyjdzie nam się zmierzyć z opłatą specjalnej prowizji. Na temat wysokości tej prowizji również dowiemy się znacznie więcej, dopiero po skontaktowaniu się z Biurem Obsługi Klienta.

Koszty nieterminowości

Brak spłaty pożyczki w terminie niestety będzie wiązał się z tym, że do naszego rachunku będą doliczone koszty nieterminowości. Pod nimi kryją się przede wszystkim odsetki za opóźnienie. Są one ustalane w art. 481 ust. 2 w Kodeksie Cywilnym. Obecnie ich wysokość jest określana jako dwukrotność stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego oraz 5,5 punktów procentowych. Oczywiście w chwili, gdy tylko ten wskaźnik ulegnie zmianie, Klienci zostaną o tym natychmiast powiadomieni.

Inną konsekwencją będzie wpisanie danych do Biura Informacji Gospodarczej. Ten krok może być podjęty w momencie, kiedy mamy do czynienia z zadłużeniem o minimalnej wysokości 200 złotych. Ponadto musi minąć przynajmniej 60 dni od momentu upłynięcia terminu spłaty pożyczki, a także 30 dni od momentu wysłania pierwszego monitu. Jeżeli te warunki będą spełnione, to możemy spodziewać się tego, że nasze dane faktycznie powędrują do baz dłużników. Przez to możemy mieć poważne problemy z zaciągnięciem kolejnych pożyczek lub kredytów w innych instytucjach.

Podsumowanie firmy

Pożyczka udzielana przez serwis freeze.pl, to naprawdę korzystne rozwiązanie dla wszystkich osób, które poszukują szybkiego i łatwo dostępnego zastrzyku gotówki. Faktycznie nie musimy spełniać wielu różnych formalności, by móc się ubiegać o pożyczkę. W zupełności wystarczy, że wypełnimy prawidłowo wniosek, a także oświadczymy, iż posiadamy regularne dochody.

Pożyczka wyróżnia się tym, że już za pierwszym razem możemy wnioskować o kwotę w wysokości od 100 do 5000 złotych. Jednak za pierwszym razem termin spłaty może wynieść maksymalnie 35 dni, a dopiero przy kolejnej pożyczce okres ten może wydłużyć się do 65 dni. Dla osób, które potrzebują symbolicznego zastrzyku finansowego, przygotowana jest mini promocja. Ponieważ nowe osoby mogą pożyczyć za darmo kwotę w wysokości 100 złotych. Prowizja oraz odsetki kapitałowe są doliczane dopiero od kwoty w wysokości 150 złotych.

Na pewno bardzo ciekawą informacją jest to, że serwis w pierwszej kolejności docenia swoich stałych Klientów. To właśnie z tego powodu, możemy liczyć jak najbardziej na to, że co piąta pożyczka będzie udzielana całkowicie za darmo. Oznacza to, że przy każdej piątej, dziesiątej, piętnastej itd. pożyczce, nie będziemy ponosili żadnych kosztów.
Dodatkowo serwis jeszcze pozwala nam na wygenerowanie zarobków. W tym celu wystarczy wziąć udział w programie polegającym na polecaniu znajomych. Możemy bardzo szybko przekonać się o tym, że jeżeli polecona przez nas osoba skorzysta z pożyczki, to na nasze konto zostanie wypłacone wynagrodzenie w wysokości 40 złotych. Na pewno jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą dorobić sobie do kieszonkowego.

WEŹ POŻYCZKĘ

Opinie o firmie Freezl

    Brak opinii, dodaj pierwszą!

Dziękujemy!

Twoja opinia zostanie przetworzona i opublikowana w ciągu 24h

Twoja ocena firmy:

Prezentowane w serwisie oferty pożyczek pozabankowych przez Internet (tak zwane chwilówki), nie są udzielane przez serwis Procredit.pl lecz przez niezależne firmy zewnętrzne.

Procredit.pl to porównywarka chwilówek online, są to pożyczki pozabankowe, udzielane online bez wychodzenia z domu.

Porównujemy najpopularniejsze chwilówki na rynku, w tym pożyczki bez BIK, darmowe chwilówki i pożyczki na raty.

Procredit.pl jest niezależną porównywarką, nie jesteśmy powiązani z żadną z firm pożyczkowych, nie ingerujemy w opinie i oceny firm w naszym serwisie. Staramy się rzetelnie prezentować aktualne dane na temat każdej z pożyczki, jednak nie możemy zagwarantować ich zgodności z faktycznym stanem.

Przed zaciąnięciem pożyczki należy zawsze upewnić się co do kosztów zaciągnięcia chwilówki oraz kosztów związanych z nieterminowością. Nie należy zaciągać chwilówek na spłatę innych zobowiązań.