Wasza ocena firmy: 4.2/5

Ilość ocen firmy:

105

Aasa jest firmą udzielającą pożyczki ratalne, które dostępne są całkowicie przez Internet. Dzięki temu każdy może ubiegać się o wsparcie finansowe w nietypowych dla niego sytuacjach, całkowicie bez wychodzenia z domu. W Polsce firma Aasa zagościła w 2012 roku, jednak tradycje oraz doświadczenie tej grupy finansowe sięgają jeszcze wcześniejszych lat. Sama grupa wywodzi się ze Skandynawii, dlatego możemy doceniać na rynku polskim tamtejszą dyscyplinę, przejrzystość warunków, a także pomocną dłoń ze strony konsultantów.

Korzystając z produktów finansowych oferowanych przez Aasa Polska, widzimy połączenie tradycyjnych banków wraz z innowacyjnymi firmami pożyczkowymi. Najważniejsze jest to, że wszystkie produkty udzielane są w sposób jak najbardziej przemyślany i bezpieczny dla samego Klienta. Firma pnie się cały czas w górę, oferując coraz lepszą jakość swoich usług. By sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów, Aasa Polska sięgnęła po dofinansowania z Banku Zachodniego WBK, Mezzanine Mangement, Novator Partners, Olimpia Group, jak i również Credit Value Investments. Grupa Novator Partners oraz Olimpia Group są wiodącymi na światowym rynku spółkami, które mają pod sobą między innymi P4 - operatora telekomunikacyjnego, znanego pod marką o nazwie Play.

Oferta Aasa - rodzaje pożyczek

Firma Aasa wyróżnia się przede wszystkim udzielaniem pożyczek ratalnych osobom prywatnym. Klienci mogą wnioskować o kwotę w wysokości od 1000 do 10000 złotych z okresem spłaty wynoszącym od 13 do 24 miesięcy. Intuicyjny kalkulator natychmiast wskazuje jaką kwotę chcesz pożyczyć, a także przez ile miesięcznych rat zamierzasz ją spłacać. Następnie otrzymujesz wyliczenia, ile wynosi opłata przygotowawcza, jakiej wysokości odsetki zapłacisz, a także ile miesięcznie będzie wynosiła Cię opłata administracyjna. Na sam koniec podana jest całkowita kwota, jaką musisz zapłacić.
Aasa przygotowała również pożyczki ratalne, które kierowane są bezpośrednio do przedsiębiorców. W takich okolicznościach możemy spodziewać się przede wszystkim przekierowania na stronę internetową aasadlabiznesu.pl. W tym miejscu przedsiębiorcy mogą wnioskować o natychmiastową pożyczkę w wysokości od 1000 do 10 tys. złotych z okresem spłaty wahającym się od 1 do 24 miesięcy. Dzięki tej pożyczce osoby, które dopiero założyły swoją działalność lub chcą znacznie rozwinąć swoją firmę po długim czasie jej istnienia, mogą zyskać pieniądze na szczegółowo określone cele.

Z pożyczek Aasa korzystają przede wszystkim osoby, które zostały postawione w dość nietypowej sytuacji finansowej bądź od dawna planują realizację konkretnego celu. Jeżeli chcesz szybko naprawić swój samochód, wykonać remont mieszkania lub dokonać atrakcyjnego zakupu, to pożyczka ratalna w firmie Aasa okaże się najlepszym rozwiązaniem. Tym bardziej że nie musisz dołączać do wniosku żadnych skomplikowanych dokumentów.

Jak wziąć pożyczkę w firmie Aasa krok po kroku?

Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z pożyczki w Aasa Polska sprawdź czy na pewno spełniasz wszystkie podstawowe warunki. Do nich zalicza się przede wszystkim:
- posiadanie od 20 do 80 lat
- brak negatywnego wpisu w rejestrach dłużników
- posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski
- wykazywać się stałym dochodem generowanym w Polsce (może to być umowa o pracę, renta, emerytura lub też inne świadczenia)


Sam proces ubiegania się o pożyczkę jest naprawdę banalnie prosty. W tym celu należy dokładnie określić, jaką kwotę chcesz pożyczyć, a także w jakim terminie zamierzasz spłacić swoje zobowiązanie. W tym celu wystarczy, że skorzystasz z wygodnego kalkulatora znajdującego się na głównej stronie internetowej firmy Aasa.
Kolejnym krokiem jest wypełnienie wszystkich danych w specjalnym formularzu. Jeżeli chcesz otrzymać rabat na pożyczkę w wysokości 10 złotych wystarczy, że dokonasz potwierdzenia swoich danych za pośrednictwem Facebook.com. Jeszcze tego samego dnia dowiesz się, czy pożyczka ratalna została Ci przyznana, czy wniosek jednak został odrzucony. Konsultanci skontaktują się z Tobą drogą telefoniczną lub mailową.
Ostatnim krokiem jest dokładne zapoznanie się z warunkami umowy, jak i również harmonogramem spłaty. Są to dokumenty, które automatycznie po przyznaniu pożyczki serwis wysyła drogą mailową. Natomiast na adres korespondencyjny kurier dostarczy Ci te same dokumenty do podpisania. Sprawdź je, podpisz, a następnie oddaj kurierowi, który odeśle je do siedziby Aasa Polska. Odesłanie dokumentów za pośrednictwem kuriera jest całkowicie bezpłatne.

W przypadku ubiegania się o pożyczkę dla Przedsiębiorców nie musisz spełniać żadnych bardziej skomplikowanych wytycznych. Tutaj także wystarczy, że zdecydujesz się na konkretną kwotę pożyczki, a także termin spłaty. Po wypełnieniu formularzu, który zostanie zaakceptowany, Pożyczkodawca prześle Ci za pośrednictwem kuriera umowę, którą możesz podpisać i natychmiast odesłać.
Pieniądze przelewane są na konto Klienta lub też wysyłane za pośrednictwem czeku Giro. Dlatego każdy przedsiębiorca może znaleźć rozwiązanie, które będzie mu w zupełności odpowiadać. W celu skorzystania z pożyczki przeznaczonej dla firm należy spełnić kilka podstawowych warunków:
- Posiadać zarejestrowaną firmę - o pożyczkę można ubiegać się nawet minutę po jej oficjalnym zarejestrowaniu
- Posiadać pozytywną historię kredytową - osoby mające wpis do rejestrów dłużników, otrzymają negatywną odpowiedź na wniosek
- Wykazywać się stałym adresem zamieszkania na terenie Polski


Jednocześnie Pożyczkodawca od Klientów biznesowych nie wymaga żadnych dodatkowych zaświadczeń, dokumentów księgowych, czy też rejestracyjnych. Jest to jedna z nielicznych firm, która udziela wsparcia finansowego bez jakichkolwiek poręczeń oraz innych zabezpieczeń majątkowych. Dlatego, jeżeli jesteś początkującym Przedsiębiorcą lub zamierzasz mocno rozwinąć swój biznes, to ta oferta będzie dla Ciebie idealna.

Wśród kosztów pożyczki znajdują się odsetki kapitałowe, naliczane już od pierwszego dnia wejścia w życie umowy, opłata przygotowawcza, a także prowizja. Klient, podpisując umowę z firmą Aasa, docelowo zobowiązuje się do terminowej spłaty całego zobowiązania. Przez cały czas trwania umowy, otrzymuje on dostęp do aktualnego Harmonogramu Spłaty.

Jeżeli termin spłaty poszczególnej raty pożyczki będzie przypadać na dzień ustawowo wolny od razy, zostaje on automatycznie przesunięty na najbliższy dzień roboczy, przypadający po tym terminie. Każdy Klient, który zawarł umowę z firmą Aasa, ma możliwość do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od momentu przyznania pożyczki. Od momentu złożenia pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, Pożyczkobiorca jest zobowiązany do oddania pożyczonej kwocie. Musi zmieścić się on w terminie 30 dni od chwili złożenia wypowiedzenia. Dodatkowo do kosztów zwrotu pożyczki w ramach złożonego wypowiedzenia, doliczane jest oprocentowanie w wysokości 0,41 zł w stosunku dziennym. Odsetki takie naliczane są za każdy dzień od momentu rozpoczęcia umowy do dnia zwrotu całej kwoty przez Pożyczkobiorcę. Jeżeli Klient zacznie się spóźniać z płatnością wyżej wymienionej kwoty, zamiast wcześniej naliczonych odsetek, będzie musiał oddać zobowiązanie wraz z odsetkami naliczonymi według taryfy za opóźnienie.

Jeżeli Pożyczkobiorca będzie spłacać swoje zadłużenie w sposób nieregularny lub częściowy, wpłacane kwoty będą księgowane według następujących priorytetów:
- koszty związane z egzekucją zadłużenia lub procesem sądowym
- opłaty i prowizje
- odsetki za opóźnienie
- wszelkie zaległe odsetki kapitałowe
- kwota przeterminowanego kapitału
- bieżące odsetki
- kapitał wyliczony dla bieżącej raty miesięcznej


Należy pamiętać, że termin spłaty pożyczki lub wpłaty kolejnej raty, liczy się w momencie zaksięgowania przelewu na koncie bankowym Pożyczkodawcy. Dlatego posiadanie konta osobistego w innej placówce niż te, w których posiada konta serwis Aassa, powoduje dłuższy okres czasu wymagany za zaksięgowanie wpłaty. Jeżeli masz konta bankowe, w innych placówkach niż:
- Alior Bank
- Bank Zachodni WBK
- mBank
- DNB
- Bank BGŻ
- BNP Paribas
- Meritum Bank
- Blue Cash
- Credit Agricole
lepiej zadbaj o wcześniejszy przelew. Wtedy będziesz mieć pewność, że wpłata zostanie zaksięgowana w terminie, w którym mija okres spłaty. Dzięki temu do Twojego rachunku nie zostaną doliczone koszty nieterminowości.

WEŹ POŻYCZKĘ

Możliwość przedłużenia pożyczki

Serwis Aasa nie udostępnia możliwości przedłużenia terminu pożyczki. Jednak jeżeli tylko pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, że nie podołasz z terminową spłatą, należy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. W ten sposób będzie można z powodzeniem opracować różnego rodzaju sposoby na uregulowanie płatności, bez ponoszenia z tego tytułu żadnych poważniejszych konsekwencji. Klienci jedynie na specjalny wniosek mogą zmienić termin spłaty pożyczki. Taka opcja jest bardzo dużym udogodnieniem szczególnie dla osób, którym zależy na jak najszybszej spłacie raty po otrzymaniu wypłaty. Lub też, jeżeli dochód jest pozyskiwany z innych źródeł, niż umowa o pracę - Pożyczkobiorca może przesunąć termin spłaty, by mieć pewność, że do tego momentu wpłynie wynagrodzenie, nawet przy pewnym opóźnieniu.

Koszty nieterminowości

Osoby, które nie spłacają swoich pożyczek w wyznaczonym terminie, muszą się liczyć z poniesieniem odpowiednich konsekwencji. Do nich zalicza się między innymi doliczenie odsetek za opóźnienie. Ich wysokość jest wyliczana na podstawie ustaleń zawartych w art. 481 ust. 21 Kodeksu cywilnego. Obecnie wynosi ona dwukrotność odsetek ustawowych za opóźnienie. Pożyczkodawca zatem ustalił je na poziomie 14%. Jeżeli tylko w czasie trwania umowy pojawią się jakiekolwiek zmiany, Klient zostanie o nich niezwłocznie poinformowany.

Ponadto Pożyczkodawca ma prawo do wszczęcia postępowania windykacyjnego. Na początku Klient będzie otrzymywał wezwania do zapłaty. Jeżeli jednak monity nie przyczynią się do szybkiej spłaty zobowiązania, serwis przejdzie do kolejnego kroku, jakim jest przekazanie sprawy mającej na celu rozpoczęcie działań windykacyjnych przez wyznaczony podmiot. Innym podejmowanym krokiem jest rozwiązanie umowy z winą leżącą po stronie Klienta. Jeżeli Klient posiada opóźnienie w spłacie wynoszące co najmniej 60 dni, rozwiązanie umowy zachowuje dwutygodniowy okres wypowiedzenia. Pożyczkodawca zobowiązuje się do wysłania dokumentu na adres zamieszkania lub korespondencyjny Klienta.

Ostatecznie brak możliwości odzyskania należności, może przyczynić się do skierowania sprawy na drogę sądową. Koszty postępowania sądowego będą spoczywać po stronie Klienta.

Podsumowanie firmy

Serwis Aasa zalicza się do jednych z najpopularniejszych na polskim rynku, jeżeli chodzi o udzielanie pożyczek ratalnych. Główna oferta kierowana jest przede wszystkim do osób prywatnych. Jednak ze strony internetowej można być przekierowanym również do pożyczek ratalnych dla przedsiębiorców. Osoby prowadzące biznes bez problemu mogą wnioskować o wsparcie finansowe na rozwój swojej firmy bądź też na poradzenie sobie z pewnymi problemami, które dzięki pożyczce mogą bardzo szybko zniknąć.
Pożyczka ratalna wyróżnia się tym, że można pożyczyć już od 1000 złotych. Maksymalna wartość pożyczki nie może jednak przekroczyć 10 tys. złotych. To i tak jest bardzo wysoka kwota, jak na możliwość wnioskowania bez żadnych zaświadczeń. Okres spłaty waha się od 6 do 24 miesięcy. Jednak im więcej chcesz pożyczyć pieniędzy, tym docelowo termin spłaty będzie się wydłużać. Klienci mogą liczyć na doskonałe warunki współpracy. Szybka decyzyjność, a także możliwość zmiany terminu spłaty na bardziej dogodny dzień powodują, że Klient ma wiele do powiedzenia przy wyborze warunków umowy.
Im częściej będziesz pożyczać pieniądze za pośrednictwem serwisu Aasa, tym lepsze możesz mieć warunki współpracy, a także niższe koszty zobowiązania. Dodatkowo raz weryfikując swoje dane osobowe, nie musisz przechodzić kolejnym razem przez proces sprawdzania swoich danych. Będziesz już figurować jako stały Klient.

WEŹ POŻYCZKĘ

Opinie o firmie Aasa

 • Fara

  Zanim wzięłam pożyczkę, przeglądałam wiele różnych ofert. W końcu ta wydała mi się jedną z najlepszych dla mnie. Wszystko odbyło się bez jakichkolwiek problemow - tak jak było napisane na stronie, tak też było w umowie. Polecam, będzie to bardzo dobra decyzja!

 • Karol82

  Niestety byłem zmuszony wziąć pożyczkę, choć bardzo chciałem się tego ustrzec w moim życiu. Niestety nagle w domu pojawiły się wydatki, które mnie do tego zmusiły, do tego problemy zdrowotne. Przez chwile miałem wrażenie, że wszystko mi się wali... Aasa nie była jedyną firmą, którą brałem pod uwagę, jednak zdecydowałem akurat tak i nie żałuję, mogę polecić, raty są niskie, wszystko naprawdę ok

 • Najlepsza!

  Wszystko przebiegło bardzo szybko, a na czasie naprawdę mi zależało. Pieniądze pojawiły się ekspresowo, do tego bardzo miła obsługa. Dobrze wiedzieć, że są jeszcze uczciwe firmy na tym świecie i jestem pewna, że jakbym jeszcze potrzebowała pożyczek, to zapewne właśnie tutaj.

 • Szok

  Szok jednak pozytywny. Zanim gdziekolwiek biorę kredyt to bardzo uważnie sprawdzam daną firmę. Chyba jak każdy człowiek mam obawy, żeby nie wpakować się w jakieś problemy. W internecie wyczytałem dużo pozytywnych opinii, do tego znam kilku zadowolonych znajomych, dlatego też dołączam do tego grona i szczerze polecam.

 • Krysia

  Ja już chyba zwątpię, niby wszystko miało być dobrze, a wychodzi na to, że czekam kolejny dzień, by ktoś się ze mną skontaktował. Wolę jednak, jak firma ma do mnie poważne podejście, dlatego też nie kryję, że jestem trochę rozczarowana podejściem do klienta.

 • Kamil22

  Dzwonią do mnie na okrągło, mimo tego, że rata została już dawno spłacona. Masakrycznie irytujące, nie można naprawdę sprawdzić, czy klient spłacił ratę, tylko trzeba kogoś ciągle maltretować telefonami? Niby pożyczka okej, ale ten mankament zdrowo mnie wpienia

 • Koch

  Jak dla mnie to mega rozczarowanie! Koszty pożyczki są jak dla mnie wysokie, a jak podwinie się noga przy spłacie, to już w ogóle nie ma o czym gadać. Jak dla mnie typowi naciągacze, którzy tylko liczą na to, że coś się komuś nie uda i będzie musiało im płacić dużo pieniędzy, generalnie słabo.

 • Karo

  Koszty tych pożyczek są chyba obecnie najniższe, nie wiem jak ktokolwiek może doczepić się "wysokich kosztów". Jeżeli chodzi o pożyczki ratalne, to jest to obecnie naprawdę najlepszy wybór, dlatego polecam wszystkim osobom, które potrzebują gotówki, ja nie byłam zawiedziona ani trochę.

 • Tak sobie

  Generalnie podobały mi się zasady, można było wybrać bardzo korzystne dla siebie warunki, co bardzo zachęca do wzięcia pożyczki. Mimo wszystko muszę odjąć dwie gwiazdki za podejście do klienta, osoba, z którą rozmawiałam, była dla mnie po prostu totalnie nieprzystępna, wydaje mi się, że na infolinii powinny pracować osoby kontaktowe, a nie gbury.

 • Łania

  Generalnie jest bardzo okej, jednak nie podoba mi się jeden fakt, mianowicie taki, że dużo spraw trzeba załatwiać z Biurem Obsługi Klienta, a nie da się online. Obecnie Internet pozwala nam na załatwienie wielu spraw za jego pośrednictwem, naprawdę nie da się uprościć niektórych rzeczy, tylko trzeba dzwonić z byle głupotą?

 • Markos

  Dla mnie najlepsza. Przejrzałem wiele róznych firm, posprawdzałem warunki i naprawdę ze świecą szukać rownie dobrej oferty. Polecam.

 • Catty

  Świetna współpraca, do tego naprawdę dobre warunki. To chyba najlepsza pożyczka ratalna na rynku, dlatego jeżeli potrzebne nam są pieniądze, to z pewnością nie będziemy zawiedzeni współpracą z aasa. W zasadzie pierwszy raz brałam kredyt, dlatego też dużo czytałam i przeglądałam, jednak po spłaceniu mogę powiedzieć szczerze, że można im zaufać

 • Loa

  Strasznie denerwują mnie od nich telefony. Spłacam zawsze wszystko a czas, a ciągle dzwonią, nawet po tym, jak w danym miesiącu została już zapłacona rata. To jakaś forma upewnienia się? Być może tak, jak ktoś jest zapominalski, to może mu to coś da, jednak to aż taki duży problem sprawdzić, czy już się wszystko zapłaciło? Napastliwość nie jest fajna.

 • Grzesiek

  U mnie wszystko w porządku, nie mam zupełnie na co narzekać. Pieniądze wpłynęły szybko, nawet szybciej niż myślałem, a do tego bardzo miła obsługa, która zawsze jest w stanie udzielić odpowiedzi na pytania. Bardzo lubię, gdy dzwoniąc na infolinie wiem, że będę rozmawiać z kompetentnymi ludźmi i w tym przypadku tak właśnie jest.

 • Moueva

  Miałam 5 dni, w przeciągu których mogłam dokonać wpłaty na bardzo ważną dla mnie rzecz, a pieniądze niestety nie pojawiły się na moim koncie. Byłam wręcz rozczarowana, ponieważ myślałam, że to wszystko zajmuje jednak nieco mniej czasu. Następnym razem jak będzie zależeć mi na szybkości, to skorzystam z usług innej firmy, bo tutaj spotkało mnie tylko rozczarowanie.

 • Kasa

  Przeglądałam dużo ofert ponieważ ciężko było mi się zdecydować na konkretną firmę. Oferta aasa podobała mi się najbardziej, więc jak musiałam podjąć już decyzję, to podjęłam właśnie taką. Jestem bardzo zadowolona, pieniądze pojawiły się szybko na moim kocie, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na bardo niskie raty, firma wyróżnia się na tle konkurencji.

 • Kasa

  Przeglądałam dużo ofert ponieważ ciężko było mi się zdecydować na konkretną firmę. Oferta aasa podobała mi się najbardziej, więc jak musiałam podjąć już decyzję, to podjęłam właśnie taką. Jestem bardzo zadowolona, pieniądze pojawiły się szybko na moim kocie, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na bardo niskie raty, firma wyróżnia się na tle konkurencji.

 • Dejvid

  Naprawdę nie podejrzewałbym, że kiedykolwiek będę zmuszony się zapożyczyć. Niestety nie zawsze wszystko jest tak, jakbyśmy sobie to wyobrazili, więc problem spotkał i mnie. Potrzebowałem pieniędzy i dzięki aasie je dostałem. Serdecznie polecam każdemu, ponieważ z łatwością można pozbyć się problemów finansowych, a całą kwotę rozłożyć na wygodne raty.

 • Korr

  Mam wrażenie, że pracują tam bardzo niekompetentni ludzie. Dzwoniłem, by dowiedzieć się ile mam wpłacić pieniędzy, po czym na piśmie, które otrzymałem, pojawiła się całkiem inna kwota. Rozumiem jeszcze, gdyby były to jakieś groszowe sprawy, jednak różnica wynosiła ponad 300 złotych. Potem człowiek nie wie co ma robić, bo dostaje sprzeczne wiadomości, masakra.

 • Karol

  Zdecydowanie najlepsza oferta! Wystarczy tylko przyjrzeć się cennikowi i porównać go do konkurencji. Już raz korzystałem z pożyczek aasa, ale wiem, że gdybym jeszcze kiedykolwiek potrzebował pieniędzy, to też skorzystam właśnie z tej firmy. Dlatego mogę szczerze polecić każdej osobie, która potrzebuje pieniędzy, wszystko przebiegło sprawnie.

 • Peter79

  Zapewne wszystko byłoby pięknie i ładnie, gdyby nie fakt, że pożyczka została mi odmówiona z nieznanych dla mnie powodów. Wolałbym jednak wiedzieć dlaczego tak się stało? Nie mam żadnych długów, komornika, mam stałe źródło utrzymania, więc o co chodzi? Jest to dla mnie mocno irytujące, a chyba nie jestem jedyną osobą z takim problemem.

 • Minnie

  U mnie wszystko przebiegło bez żadnych trudności. W umowie było dokładnie określone co i jak, można również było dowiedzieć się całkiem sporo ze strony, ponieważ jest naprawdę czytelna. Polecam każdej osobie, która potrzebuje pieniędzy, z pewnością nie będziecie zawiedzeni, na pewno nie spotkacie się z żadnym oszustwem czy naciąganiem.

 • Wit

  Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych ofert. Przede wszystkim bardzo niskie ceny, dzięki czemu nie ma sie wrażenia, że oddaje się praktycznie drugie tyle. Do tego można wszystko rozłożyć na wygodne dla siebie raty i w ten sposób wychodzi, że miesięcznie spłaca się grosze. Świetne rozwiązanie dla każdej osoby, która potrzebuję większej sumy pieniędzy.

 • Michał

  Bardzo lubię firmy, które poważnie podchodzą do klientów, a to jedna z nich. Po pierwsze bardzo dobra oferta, mega duży plus, bo w porównaniu do konkurencji wypadają świetnie. Po drugie świetny kontakt, zarówno mailowy jak i telefoniczny, a po trzecie zero problemów ze spłatą, wszystko bardzo dobrze zostało wyjaśnione na stronie internetowej.

 • Kaś

  Z niewiadomych dla mnie przyczyn nie otrzymałam kredytu. Nie wiem z czego to wynika, bo nie mam ani długów, ani komornika. Wszystko zapowiadało się świetnie, a tu okazuje się, że wcale nie dostanę pieniędzy, jeszcze nie wiadomo dlaczego. Jestem zwyczajnie zła i rozczarowana takim głupawym podejściem, bo liczyłam jednak na to, że firma nie będzie robić problemów.

 • Jenny

  jestem sfrustrowana, ponieważ pierwszą pożyczkę dostałam bez problemu, nikt o nic się mnie nie czepiał, a z drugą już oczywiście problem. Próbowałam sie dowiedzieć w czym rzecz, bo nie miałam wcześniej żadnych opóźnień ze spłatą, tym bardziej powinno im zależeć na "starych klientach", a wydaje mi się, że jest niestety wręcz na odwrót.

 • dygens

  Ludzie, to obecnie najlepsza oferta na rynku! Jezeli ktokolwiek ma jakiś problem, to prawdopodobnie tylko przez swoją głupotę. Nie bądźcie pretensjonalni, to nie jest niczyja wina, że nie umiecie dopilnować własnych spraw. Jestem pewien, że firma jest uczciwa, a oferta jest bardzo zachęcająca, ja osobiście zawsze korzystam tylko z Aasa

 • koteł

  Niby okej, choć myślę, że mogłoby być lepiej. Nie podoba mi sie strona i ogólnie mam wrażenie, że wszystko jest jakoś tak poukrywane. Musiałam kilka razy dzwonić, żeby się czegoś dowiedzieć, bo na stronie nie mogłam nic znaleźć. Wprawdzie wszystko zostało mi wyjaśnione, ale czy nie lepiej zarówno dla was jak i dla klienta, żeby po prostu wszystkie informacje były podane na stronie?

 • fiona

  Przytrafiła mi sie naprawdę przykra sytuacja, dlatego pieniądze były mi potrzebne "na już". Nie miałam co liczyć na pomoc innych ludzi, bo wszyscy się ode mnie odwrócili (w końcu prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie), tak też musiałam skorzystać z usług firm pożyczkowych. Musze szczerze powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Odpowiadała mi forma spłacania, wydaje mi się, że to naprawdę jedna z najlepszych ofert na rynku, szczerze mogę polecić każdej osobie z problemami jak moje.

 • Patty

  Co chwila wydzwaniają, żeby przypomnieć mi o tym, że mam coś zapłacić, mają mnie za idiotę, czy co? Nie potrafię zrozumieć co ma na celu takie uporczywe nękanie, wydaje mi się, że jednak takie wydzwanianie ci chwilę jest trochę nie na miejscu. Rozumiem jakbym się spóźniała ze spłatą, ale ciągle wszystko spłacam na czas, a dzwonią i dzwonią.

 • Tom

  Rany, mam wrażenie, że niektórzy to już czepiają sie dla zasady. Oferta jest naprawdę dobra, ja byłem bardzo zadowolony, niskie raty, a do tego przesympatyczna obsługa. Naprawdę to aż taki problem, że ktoś do was zadzwoni żeby spytać czy wszystko jest dobrze? Jesteście jakimiś socjopatami czy jak? Można normalnie odpowiedzieć, a nie zachowywać sie jak gbur.

 • Lajt

  Super! Naprawdę świetna oferta, odkąd ją wziąłem to polecam z czystym sumieniem zarówno moim znajomym jak i osobom z rodziny. Brałem w życiu wiele pożyczek, ale takiej jak tutaj jeszcze nie miałem okazji. Wszystko bardzo profesjonalnie, odpowiadają na moje pytania, a problemy są załatwiane od ręki. Do tego cały proces przebiega bardzo szybko, pięć gwiazdek sie należy.

 • Beznadzieja

  Myślałem, że dołączę do grona zadowolonych klientów jednak nic z tego. Z niewiadomych dla mnie przyczyn nie dostałem pożyczki. Trudno, pójdę do konkurencji, to oni stracą klienta. Jak będą tak wszystkich odrzucać, to za niedługo nikt nie będzie mógł skorzystać z ich usług, dlatego proponuję omijać firmę Aasa baaaaaardzo szerokim łukiem.

 • Karol

  Niby oferta dobra, jednak sam nie wiem czemu tak długo musiałem czekać. Miałem nadzieję, że pieniądze dostanę w ten sam dzień, ewentualnie dzień później, a okazuje się, że musiałem czekać prawie tydzień. Trochę szkoda, bo pieniądze były mi naprawdę szybko potrzebne, poza tym nie było już żadnych problemów, ale i tak jestem średnio zadowolony.

 • Dominik

  Oferta jest naprawdę super, jak porównałem sobie do innych firm to naprawdę lepiej być nie może. Widać że dbają o swoich klientów i im to wszystko wychodzi, bo ja na pewno skorzystam jeszcze z ich usług. Mam teraz sprawdzoną firmę, w której za każdym razem już będę brał pożyczki, bo wiem, że mnie nie oszukają, ani nie będę na tym zbyt stratny

 • Sylwia

  Bardzo dobra oferta, jednie mogliby wysyłać pieniądze trochę szybciej. Zasady są proste, trzeba wejść na ich stronę i wszystkie działania można przeprowadzić online. Po wypełnieniu formalności dostaje się informację o tym, czy pożyczka zostanie udzielona. W moim przypadku do niczego się nie doczepili i dwa dni później pieniądze były na moim koncie. Wydaje mi się, że o jedna z lepszych firm.

 • Szczepan

  Byłem niesamowicie zaskoczony, wręcz oburzony telefonem bardzo nieuprzejmego pana z Aasy, który zadzwonił, by zadać mi pytanie "czy aby na pewno będę płacił ratę w terminie". Co to w ogóle ma być za pytanie? Moim zdaniem to jakaś absurdalna porażka, przecież wiem, że mam zapłacić i mam jeszcze dużo czasu. Jeżeli nawet chcą mi coś przypomnieć, to może w nieco bardziej uprzejmy sposób? Ten jest niedopuszczalny.

 • Kizior

  Dzwoniłem na infolinię, by udzielili mi konkretnej informacji ile muszę zapłacić w ostatnim miesiącu. Chciałem się przygotować na spłatę, jednak byłem w szoku, gdy dostałem już pismo i okazało się, że mam do zapłacenia więcej niż powiedział mi konsultant. Nie miałem żadnej zwłoki, dlatego proponowałbym, by udzielać klientom odpowiedzi zgodnych z prawdą, a nie na "odwal się".

 • Bruno

  Spóźniłem się raptem 1, słownie JEDEN dzień ze spłatą i dostałem SMS od firmy komorniczej. Czy to jest poważne? Nie wiem co miało na celu to zagranie, ale jestem bardzo niezadowolony. Potem sprawa została wprawdzie wyjaśniona, no ale ile człowiek musi się najeść strachu, bo ktoś się pomyli. Ciekawe czy firma samych siebie też tak surowo rozlicza, w takim razie współczuję pracownikom spóźniającym się do pracy.

 • Lilia

  U mnie wszystko przebiegło bez jakichkolwiek trudności, nie miałam żadnych problemów z dostaniem pożyczki, jedynie wypełniłam formularz i wszystko tak jak sobie zażyczyłam. Do tego na plus bardzo miła obsługa, można zadzwonić z pytaniem i udzielą kompleksowe odpowiedzi. Wszystko spłaciłam terminowo, także myślę, że obie strony były zadowolone z umowy.

 • Caterina

  Bardzo długo zastanawiałam się nad tym, na jakie usługi mogę się zdecydować. Po przyjrzeniu się bliżej ofertom, wydawało mi się, ze Aasa ma najlepszą. Dlatego też mój wybór padł na nią. Zastanawiałam się nad tym, czy będzie gdzieś jakiś haczyk, ale na całe szczęście nie. Wszystko dokładnie tak jak w umowie, bez żadnych rzeczy napisanych "małym druczkiem", które mają tylko zmylić klienta.

 • Leon

  Niedawno zostałem zmuszony do tego, by wziąć pożyczkę. W moim domu pojawił się nagły wydatek, mianowicie spodziewaliśmy się z dziewczyną nowego członka rodziny, a wiadomo, że potrzeba kupić trochę rzeczy dla malucha. Nie było nas stać na taki wydatek, więc zdecydowaliśmy się na Aase, mogę powiedzieć, że nie żałujemy, a teraz jestem szczęśliwym tatą.

 • Pees

  Wziąłem pożyczkę i jestem bardzo zadowolony z raty. Jest naprawdę niska, robiłem sobie porównanie z innymi firmami i tutaj wyszło, że najbardziej mi się to wszystko opłaca. Z tego też powodu jestem bardzo zadowolony i myślę, że jeżeli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebował pieniędzy, to nie będę ich już szukał w innych miejscach.

 • Ludwik

  Do wzięcia pożyczki w Aasie zachęciło mnie wiele pozytywnych opinii. Chyba każdy chce podpisywać umowy z odpowiednimi firmami, szczególnie jeżeli chodzi o pieniądze. Nikt z nas nie chce być stratny, a moi znajomi, którzy też korzystali z tych pożyczek byli bardzo zadowoleni. Zupełnie nie ma się do czego przyczepić

 • Wiktor

  Czasami musiałem skorzystać z pożyczek. Mimo tego, że nikt z nas ich nie lubi, no to cóż, niestety i tak się zdarza, czasami brakuje pieniędzy, a jak trzeba coś kupić szybko, to nie ma wyboru. Na całe szczęście są solidne firmy jak Aasa, dzięki czemu mogłem mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez najmniejszych problemów, szczerze polecam, już niejednokrotnie mnie uratowali.

 • Paulina

  Kontakt z nimi to istna masakra. Przeglądałam sobie ich stronę i zachęciła mnie jedna z ofert. Pomyślałam, że zadzwonię, żeby dowiedzieć się więcej, a pan z którym rozmawiałam nawet nie wiedział o co mi chodzi. Mówił mi tylko, żebym skorzystała z kalkulatora na stronie, jak ja chciałam skorzystać z oferty specjalnej, którą reklamowali. Może warto poinformować pracowników o tym, co się dzieje?

 • Michalina

  Oferta niby okej, ale ale na pieniądze makabrycznie długo się czeka. Jak brałam inne pożyczki, to nie było ani razu takiego problemu, tak teraz czekałam dosłownie tydzień, jak już kasa mi nie była do niczego potrzebna. Masakra, człowiek bierze pożyczkę, żeby coś szybko załatwić, a potem okazuje się, że do niczego to nie było potrzebne. Dobrze, że choć można zrezygnować

 • Bartłomiej

  Fajnie, że całość formalności może być online, to akurat duży plus, jednak jak brałem u nich pożyczkę, to moja rata wynosiła 320 złotych. Potem przy takich samych warunkach wzrosła do 380. Byłem mega wkurzony, bo wychodzi na to, że nagle ktoś sobie coś ubzdura i z początkowo fajnej firmy, robi się kolejny syf.

 • Michu22

  Z samej pożyczki byłem bardzo zadowolony, wszystko przebiegało bardzo szybko, zarówno formalności, jak i wpłata na moje konto. Nie miałem totalnie na co narzekać, aż do teraz, ponieważ wyszło mi, że mam nadpłatę, a nie mogę w żaden sposób dostać się do tych pieniędzy. Mimo prób rozwiązania problemu, ciągle coś jest nie tak.

 • Kopara

  Rozmawiałem z bardzo miłą panią przez telefon, wszystko miało być niby pięknie, mieli do mnie zadzwonić i cisza. Bardzo denerwuje mnie takie podejście do klienta, jest niepoważne i nieprofesjonalne, moim zdaniem takie sytuacje po prostu nie powinny się zdarzać, bo to jest lekceważenie drugiego człowieka.

 • Kusia

  Bardzo łatwo dostać pieniądze, jedna wcale znów nie jest tak tanio jak mówią. Generalnie byłam zadowolona, ale jak czytam o tym, że Aasa jest taka super tania, to jakoś nie mam przekonania. Firma jest wprawdzie uczciwa, ale mam wrażenie, że moja pożyczka była stosunkowo droga, niby wszystko poza tym okej, ale czemu się tak chwalą tymi cenami..,

 • Sina

  Firma po prostu SUPEROWA. Chyba najlepsza z jaką do tej pory miałam styczność. Pomagają po prostu ludziom w trudnych sytuacjach, a przynajmniej mi bardzo pomogli. Myślałem, że sobie nie poradzę z moimi problemami, ale jednak się udało i to właśnie dzięki nim. Mimo tego, że obawiam się pożyczek i wolę ich unikać, to wiem, że na Aase można polegać.

 • Jurek

  Jestem niesamowicie zadowolony. Pilnie potrzebowałem pieniędzy na naprawę samochodu, a niestety nie spodziewałem się, jaki duże koszty będę musiał w związku z tym ponieść, bo usterka okazała się dość poważna. Szukałem odpowiedniej dla mnie firmy pożyczkowej i zdecydowałem się na Aasa. Okazało się to strzałem w 10 - mój wniosek przeszedł pomyślnie, a pieniądze praktycznie od razu znalazły się na moim koncie. Mogłem szybko opłacić mechanika bez konieczności proszenia rodziny o pomoc finansową i kombinowania. Polecam każdemu komu zależy na czasie i niezawodnym działaniu!

 • Sara

  Do tej pory nie sądziłam, że tak szybko można dostać pożyczkę. Wypełniłam wniosek i już po chwili otrzymałam pozytywną decyzję wraz z pieniędzmi na moim koncie. Bez stresu, przy minimum formalności. Tak powinno być w każdej firmie.

 • Asia

  Złożyłam wniosek na 3000 zł i oczekiwałam, że bez problemu zostanie mi przyznana ta kwota. Niestety, wbrew moim oczekiwaniom spotkałam się z odmowną decyzją. Wcześniej zdarzyło mi się brać pożyczki w innych firmach na podobne sumy i zawsze cała procedura przebiegała bez zastrzeżeń. Pracownicy infolinii niestety nie udzielili mi rzeczowej odpowiedzi, dlaczego pożyczka nie została mi przyznana, mimo że moje dochody i zobowiązania pozwalają mi na spłatę wskazanej kwoty. Nie polecam.

 • Edyta

  Kredytów i wszelkiej maści chwilówek unikam jak ognia, ale niestety ciężka sytuacja finansowa skłoniła mnie do skorzystania z takiego rozwiązania. Pieniądze były mi potrzebne w trybie natychmiastowym, dlatego po szybkim przekalkulowaniu dostępnych ofert, wybrałam taką, która wydała mi się najkorzystniejsza. Wybrałam Aasa i na szczęście nie żałuję podjętej decyzji. Pieniądze trafiły do mnie szybciej, niż mogłam się spodziewać, dzięki czemu mogłam niemal natychmiast uporać się ze swoim problemem. W tej chwili wychodzę na prostą i powoli kończę spłacać ostatnie raty. Jestem zadowolona i polecam każdemu, kto znalazł się w równie nieciekawym położeniu, co ja kilka miesięcy temu.

 • Adi

  Szukałem dobrej oferty pożyczkowej z możliwością rozłożenia zadłużenia na raty i tak trafiłem na Aasa. Wybór okazał się trafiony. Mój wniosek został rozpatrzony niemal błyskawicznie, a ja już po chwili mogłem cieszyć się pieniędzmi na koncie. Minimum formalności i sprawne działanie to zdecydowane plusy tej firmy. Również całkowity koszt pożyczki wydaje się zdecydowanie niższy, w porównaniu do innych firm tego typu, dlatego z czystym sumieniem mogę Aasa polecić każdemu, kto ceni sobie szybkie i korzystne rozwiązania.

 • Andy

  Z mojego doświadczenia wiem, że mało która firm, które tak jak Aasa pozwalają już na starcie pożyczyć nawet 10000 zł. W przypadku osób, które tak jak ja potrzebują natychmiastowego podjęcia większej sumy pieniędzy, a przy tym mają pewność, że bez problemu będzie je stać na pokrycie takiego zadłużenia, jest to bardzo dobra propozycja. Warunki umowy są klarowne, bez ukrytych kosztów i dodatkowych opłat - od początku wiedziałem ile mnie co kosztuje i nic mnie w tej kwestii nie zaskoczyło. Aasa to rzetelna firma, która śmiało mogę polecić.

 • Gumi

  Dobra pożyczka w przystępnej cenie. Wszystkie procedury przebiegają sprawnie, bez niepotrzebnego przeciągania i bez dodatkowych formalności. Na pieniądze nie trzeba długo czekać, bo trafiają na konto praktycznie po akceptacji wniosku. Mało która firma działa tak szybko, za co Aasa należą się gromkie brawa. Koszty może nie są najniższe, jednak i tak wypadają dość konkurencyjnie w porównaniu do innych firm pożyczkowych.

 • Sonia

  Jeżeli ktoś potrzebuje pożyczki ratalnej na większą kwotę, a przy tym poszukuje w miarę przystępnego cenowo rozwiązania, to prawdopodobnie dobrze trafił. Aasa daje możliwość wnioskowania o nawet 10 tys. zł, z możliwością spłaty pożyczki w ciągu 24 miesięcy. Wszystkie opłaty, związane z odsetkami oraz prowizją są przedstawione czarno na białym na stronie firmy, dlatego każdy zainteresowany od początku widzi na co się decyduje. Firma fachowa, rzetelna i godna polecenia.

 • Ada

  Potrzebowałam dość niskiej kwoty, bo jedynie 2000 zł i szczerze zdziwił mnie fakt, że minimalny okres spłaty dla takiej sumy wynosi 12 miesięcy. Całkowita kwota do spłaty okazała się nieadekwatnie wysoka w stosunku do tak skromnej kwoty. Przecież 2000 zł można spokojnie spłacić w 3 miesiące, bez narażania się na tak olbrzymie koszty. Dopiero przy kwocie 1400 zł minimalna ilość rat zmienia się do 6. Według mnie pożyczki w Aasa w ogóle nie opłaca się brać przy tak małych potrzebach jak moje, gdyż wiele podobnych firm udziela niewielkich pożyczek na dużo atrakcyjniejszych warunkach.

 • Olimpia

  Zależało mi na pożyczeniu większej kwoty, bo aż 7000 zł, z możliwością rozłożenia zadłużenia na przynajmniej 2 lata. Oferta od Aasa okazała się być świetnym wyborem. Pożyczkę dostosowałam do swoich potrzeb, tak żeby wygodnie mi ją było co miesiąc spłacać, a wnioskowane pieniądze otrzymałam niemal od razu za pośrednictwem strony internetowej. Wszystko szybko, sprawnie bez zbędnych papierów, zaświadczeń i bzdurnych procedur. Polecam!

 • Alan

  Niestety oferta Aasa nie jest tym czego szukałem. Niby wszystko ładnie i pięknie, ale jak się tak człowiek dokładniej przyjrzy kosztom, to są one kosmiczne. Według informacji na stronie firma udziela pożyczek na okres 6 miesięcy, jednak okres ten dotyczy tylko minimalnych kwot. Chcąc wziąć pożyczkę na 2500 zł nie mogę wybrać spłaty w 6 ratach, tylko min. w 13, co jest dla mnie dość niedorzeczne, bo oczywiście im dłuższy okres spłaty, tym większy ogólny koszt. Dziękuję, ale nie skorzystam.

 • Jessy

  Świadectwo poważnej pożyczki uzyskanej, dziękuję bardzo Panu Anthony Alex za pomoc pożyczkową w wysokości 45 000 euro, którą mi dałeś. Opowiem o twoich usługach tym, którzy są wokół mnie, którzy potrzebują pożyczki lub finansowania. Jestem zadowolony z pożyczki, którą mi udzieliłeś Nie wahaj się, jeśli potrzebujesz pożyczki i prawdziwego pożyczkodawcy, po prostu skontaktuj się z nim teraz i uzyskaj pożyczkę pocztą elektroniczną: LIVINGFAITHSERVICE@OUTLOOK.COM lub WhatsApp: (+ 151)86286514 Dziękuję Ci .

 • mark brandon

  Oferta pożyczki 2018 Czy potrzebujesz kredytu jeśli tak piszcie;markbrandonloancompanyplc@gmail.com wiek : Płeć: Kraj: Państwo : zawód : numer telefonu : Kwota kredytu potrzebna pożyczka : czas trwania : miesięczne przychody: zdarzyło ci się o pożyczkę przed :

 • rosanne letty

  Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę z 3% stopą procentową. Oferujemy 24-godzinny serwis kredytów online z 4-godzinną obsługą kredytową. skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem: e-mail: rosanne_credit@hotmail.com Apply for your quick and convenient loan with 3% interest rate. we offer 24 hours online financial credit loans service with 4 hours loan delivery service. contact us today for more information via: email : rosanne_credit@hotmail.com

 • Mr.Favour World Loan Company

  Cześć... Drogi aplikantu, jestem Mr.Favour Melody World Best Loan Offer Company LTD .. Jesteśmy międzynarodową firmą pożyczkową. To okazja finansowa na wyciągnięcie ręki Zapewniamy pożyczki biznesowe i osobiste itp., O ile dotyczą one pomocy finansowej. Jesteśmy certyfikowani, godni zaufania, rzetelni, wydajni, szybcy i dynamiczni. I współpracujący finansista dla nieruchomości i wszelkie rodzaje finansowania biznesowego Złóż wniosek już dzisiaj, a otrzymasz od nas pożyczkę. Złóż wniosek teraz o bardzo niskie oprocentowanie 2% pożyczki! * Oferujemy pożyczkę w EURO I DOLLAR * Pożycz od 5000 USD do 90 000 000 USD * Wybierz od 1 do 30 lat, aby spłacić. * Elastyczne warunki kredytu. * To świat szczęścia z nami przywracać tę radość, ubiegając się o pożyczkę z nami dzisiaj ... Wszystkie te plany i więcej, skontaktuj się z nami teraz przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji .. ( favourworldbest990@outlook.com ) LUB SMS US TERAZ +1518 621 2700 Napisz do nas już teraz: favourworldbest990@outlook.com Call / Sms:

 • Philip Mark..

  Jak dostałem pożyczkę, która zmieniła moje życie Dzień dobry. Wszyscy: jestem Christensen Metcalfe. Używam tego medium, aby poinformować opinię publiczną o tym, jak zmieniło się moje życie. Szukałem pożyczki biznesowej przez kilka miesięcy. Niedawno mój znajomy przedstawił mnie firmie Philip Mark Investments Limited z datą opłaty, którą przywiozłem ze sobą, powiedziałem mu po pierwsze, że nie jestem zainteresowany żadną umową kredytową z bankami ani żadną prywatną firmą kredytową, po czym zapewnił mnie, że ta firma kredytowa jest prawdziwa. Chociaż miałem wątpliwości we mnie, dałem proces i cieszę się, że to zrobiłem. Otrzymałem tę kwotę w wysokości 450 000 $ od tej firmy 28 lipca 2018 r. Moja rada dla każdego, kto potrzebuje prawdziwej, legalnej pożyczki lub jakiejkolwiek formy pomocy finansowej, która jest rzetelna, niezawodna i zdolna do spłaty swoich płatności na czas, prosimy o kontakt va> Philipmarkloanfirm8420@gmail.com>

 • Philip Mark..

  Jak dostałem pożyczkę, która zmieniła moje życie Dzień dobry. Wszyscy: jestem Christensen Metcalfe. Używam tego medium, aby poinformować opinię publiczną o tym, jak zmieniło się moje życie. Szukałem pożyczki biznesowej przez kilka miesięcy. Niedawno mój znajomy przedstawił mnie firmie Philip Mark Investments Limited z datą opłaty, którą przywiozłem ze sobą, powiedziałem mu po pierwsze, że nie jestem zainteresowany żadną umową kredytową z bankami ani żadną prywatną firmą kredytową, po czym zapewnił mnie, że ta firma kredytowa jest prawdziwa. Chociaż miałem wątpliwości we mnie, dałem proces i cieszę się, że to zrobiłem. Otrzymałem tę kwotę w wysokości 450 000 $ od tej firmy 28 lipca 2018 r. Moja rada dla każdego, kto potrzebuje prawdziwej, legalnej pożyczki lub jakiejkolwiek formy pomocy finansowej, która jest rzetelna, niezawodna i zdolna do spłaty swoich płatności na czas, prosimy o kontakt va> Philipmarkloanfirm8420@gmail.com>

 • Philip Mark..

  Jak dostałem pożyczkę, która zmieniła moje życie Dzień dobry. Wszyscy: jestem Christensen Metcalfe. Używam tego medium, aby poinformować opinię publiczną o tym, jak zmieniło się moje życie. Szukałem pożyczki biznesowej przez kilka miesięcy. Niedawno mój znajomy przedstawił mnie firmie Philip Mark Investments Limited z datą opłaty, którą przywiozłem ze sobą, powiedziałem mu po pierwsze, że nie jestem zainteresowany żadną umową kredytową z bankami ani żadną prywatną firmą kredytową, po czym zapewnił mnie, że ta firma kredytowa jest prawdziwa. Chociaż miałem wątpliwości we mnie, dałem proces i cieszę się, że to zrobiłem. Otrzymałem tę kwotę w wysokości 450 000 $ od tej firmy 28 lipca 2018 r. Moja rada dla każdego, kto potrzebuje prawdziwej, legalnej pożyczki lub jakiejkolwiek formy pomocy finansowej, która jest rzetelna, niezawodna i zdolna do spłaty swoich płatności na czas, prosimy o kontakt va> Philipmarkloanfirm8420@gmail.com>

 • Philip Mark..

  Jak dostałem pożyczkę, która zmieniła moje życie Dzień dobry. Wszyscy: jestem Christensen Metcalfe. Używam tego medium, aby poinformować opinię publiczną o tym, jak zmieniło się moje życie. Szukałem pożyczki biznesowej przez kilka miesięcy. Niedawno mój znajomy przedstawił mnie firmie Philip Mark Investments Limited z datą opłaty, którą przywiozłem ze sobą, powiedziałem mu po pierwsze, że nie jestem zainteresowany żadną umową kredytową z bankami ani żadną prywatną firmą kredytową, po czym zapewnił mnie, że ta firma kredytowa jest prawdziwa. Chociaż miałem wątpliwości we mnie, dałem proces i cieszę się, że to zrobiłem. Otrzymałem tę kwotę w wysokości 450 000 $ od tej firmy 28 lipca 2018 r. Moja rada dla każdego, kto potrzebuje prawdziwej, legalnej pożyczki lub jakiejkolwiek formy pomocy finansowej, która jest rzetelna, niezawodna i zdolna do spłaty swoich płatności na czas, prosimy o kontakt va> Philipmarkloanfirm8420@gmail.com>

 • Philip Mark..

  Jak dostałem pożyczkę, która zmieniła moje życie Dzień dobry. Wszyscy: jestem Christensen Metcalfe. Używam tego medium, aby poinformować opinię publiczną o tym, jak zmieniło się moje życie. Szukałem pożyczki biznesowej przez kilka miesięcy. Niedawno mój znajomy przedstawił mnie firmie Philip Mark Investments Limited z datą opłaty, którą przywiozłem ze sobą, powiedziałem mu po pierwsze, że nie jestem zainteresowany żadną umową kredytową z bankami ani żadną prywatną firmą kredytową, po czym zapewnił mnie, że ta firma kredytowa jest prawdziwa. Chociaż miałem wątpliwości we mnie, dałem proces i cieszę się, że to zrobiłem. Otrzymałem tę kwotę w wysokości 450 000 $ od tej firmy 28 lipca 2018 r. Moja rada dla każdego, kto potrzebuje prawdziwej, legalnej pożyczki lub jakiejkolwiek formy pomocy finansowej, która jest rzetelna, niezawodna i zdolna do spłaty swoich płatności na czas, prosimy o kontakt va> Philipmarkloanfirm8420@gmail.com>

 • Philip Mark..

  Jak dostałem pożyczkę, która zmieniła moje życie Dzień dobry. Wszyscy: jestem Christensen Metcalfe. Używam tego medium, aby poinformować opinię publiczną o tym, jak zmieniło się moje życie. Szukałem pożyczki biznesowej przez kilka miesięcy. Niedawno mój znajomy przedstawił mnie firmie Philip Mark Investments Limited z datą opłaty, którą przywiozłem ze sobą, powiedziałem mu po pierwsze, że nie jestem zainteresowany żadną umową kredytową z bankami ani żadną prywatną firmą kredytową, po czym zapewnił mnie, że ta firma kredytowa jest prawdziwa. Chociaż miałem wątpliwości we mnie, dałem proces i cieszę się, że to zrobiłem. Otrzymałem tę kwotę w wysokości 450 000 $ od tej firmy 28 lipca 2018 r. Moja rada dla każdego, kto potrzebuje prawdziwej, legalnej pożyczki lub jakiejkolwiek formy pomocy finansowej, która jest rzetelna, niezawodna i zdolna do spłaty swoich płatności na czas, prosimy o kontakt va> Philipmarkloanfirm8420@gmail.com>

 • K.A.B.H

  Goodday Do You All. Witamy w Domu firmowym Kenneth Abrighten. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby wynegocjować najniższe stawki kredytu na rynku. Odnów kredyt hipoteczny we właściwym czasie, znajdź najlepszą ofertę. Zoptymalizuj własne fundusze! Mamy najlepsze oferty do zaoferowania. Czy zostałeś odrzucony przez wiele banków? Potrzebujesz finansowania, aby skonsolidować swoje długi lub z innych powodów. Oferujemy pożyczkę w wysokości od 10 000 USD i więcej, przy rozsądnej stopie procentowej i obniżce rocznych odsetek o 3%. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze, napisz do nas przez: customercare@kabusinesshome.com kennethabrighten@kabusinesshome.com kennethabrightenbusinesshome@hotmail.com www.kabusinesshome.com Dziękuję Ci Spiker

 • Carolina

  Witajcie, moi ludzie z Polski, jestem Karoliną, przyszedłem powiedzieć każdemu, kto jest w moim kraju, cierpiący na jakiś kryzys finansowy, chcę, aby byli pewni i poinformowani, że istnieje firma pożyczkowa, która pomogła wielu osobom z innych krajów pomoc, wczoraj idę po pożyczkę od pani Stelli i jestem z Polski z Warszawy, otrzymuję pożyczkę w wysokości 120 000, aby rozwiązać cały mój problem, a dziś wszystko jest w porządku, a także jeśli kiedykolwiek potrzebujesz pomocy finansowej, skontaktuj się z firmą przez e-mail poniżej (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) dla ciebie szybki Niezawodny i przetestowany pożyczkodawca taki jak ona, ona naprawdę naprawdę pomogła mi w karierze i dziś chcę, żebyś zabrał Stellę Rene, ponieważ ona jest prawdziwa i legit i ma wiele osób z mojego kraju zaliczam się, jeszcze raz bardzo dziękuję pani Stelli Rene. Carolina

 • mike peterson

  Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki, takie jak pożyczki osobiste, kredyty konsolidacyjne, Venture Capital, Business Loan, Educational Loan, Home Loan i Loan z dowolnego powodu i pilnych potrzeb !. z oprocentowaniem 2% Czy Twój bank został odrzucony? Czy masz zły kredyt? Czy masz niezapłacone rachunki? Masz długi? Czy potrzebujesz założyć firmę? Nie martw się, bo jesteśmy tutaj, aby zaoferować ci szansę na pożyczkę. Nasza oferta waha się od dowolnej kwoty. Jeśli chcesz, skontaktuj się z nami pod tym adresem e-mail mikepetersonloans@gmail.com

 • Mr. Carter Collins

  Nazywam się Carter Collins, jestem prywatnym pożyczkodawcą, który udziela pożyczek osobom prywatnym i korporacyjnym. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki lub jakiejkolwiek innej pomocy finansowej? Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek w wysokości trzech procent (2%) odsetek. napisz do nas teraz na (cartercreditunionoffer.link@gmail.com) z następującymi informacjami Kwalifikacje w tej transakcji: 1) Pożyczkobiorcy należy zaufać w dobrej wierze i nieograniczonej łasce 2) Nawet przy złych kredytach, nadal gwarantujemy pożyczkobiorcy pożyczkę z nieograniczoną gracją w tej firmie. 3) Pożyczka może zostać przyznana nawet przy niskim kredycie. 4) Stała stopa procentowa pożyczki wynosi 2,0%. Dajemy pożyczkę od kwoty 5000 USD do 16 000 000 USD. FORMULARZ DANYCH POŻĄDANYCH 1) TWOJE IMIĘ: 2) SEX: 3) TWÓJ PAŃSTWO: 4) TWOJA PRACA: 5) TWOJ STATUS MIEJSKI: 6) NUMER TELEFONU: 7) PRZYCHODY MIESIĘCZNE: 8) ADRES: 9) CEL: 10) ŻĄDANIE POŻYCZKI: 11) CZAS TRWANIA POŻYCZKI: 12) NUMER WHATSAPP: Z poważaniem Pan Carter Collins

 • Mr. Carter Collins

  Nazywam się Carter Collins, jestem prywatnym pożyczkodawcą, który udziela pożyczek osobom prywatnym i korporacyjnym. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki lub jakiejkolwiek innej pomocy finansowej? Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek w wysokości trzech procent (2%) odsetek. napisz do nas teraz na (cartercreditunionoffer.link@gmail.com) z następującymi informacjami Kwalifikacje w tej transakcji: 1) Pożyczkobiorcy należy zaufać w dobrej wierze i nieograniczonej łasce 2) Nawet przy złych kredytach, nadal gwarantujemy pożyczkobiorcy pożyczkę z nieograniczoną gracją w tej firmie. 3) Pożyczka może zostać przyznana nawet przy niskim kredycie. 4) Stała stopa procentowa pożyczki wynosi 2,0%. Dajemy pożyczkę od kwoty 5000 USD do 16 000 000 USD. FORMULARZ DANYCH POŻĄDANYCH 1) TWOJE IMIĘ: 2) SEX: 3) TWÓJ PAŃSTWO: 4) TWOJA PRACA: 5) TWOJ STATUS MIEJSKI: 6) NUMER TELEFONU: 7) PRZYCHODY MIESIĘCZNE: 8) ADRES: 9) CEL: 10) ŻĄDANIE POŻYCZKI: 11) CZAS TRWANIA POŻYCZKI: 12) NUMER WHATSAPP: Z poważaniem Pan Carter Collins

 • Pięciorak

  cześć, jestem z Anną, właśnie przyszedłem na stronę, aby powiedzieć ludziom, którzy potrzebują pożyczki, że jest po prostu sposób na pożyczkę i jest zaufana firma o nazwie Stella Rene, po prostu spienięszczę moją pożyczkę w wysokości 5.000.000,00, aby szybko ustalić moja firma transportowa tutaj w Polsce, chcę skorzystać z tego medium, aby powiedzieć wszystkim moim krajom z Polski, że kiedykolwiek potrzebuje pożyczki, powinni połączyć się z {mrsstellareneloan1@gmail.com} ona jest przetestowana i bezpieczna dla nas wszystkich, a dziś raportuję codziennie raz, jak zarabiam moją kwotę pożyczki i to w gazecie, a także w wiadomościach telewizyjnych, gdziekolwiek jesteś w słowach, skontaktuj się z tą firmą Stella Rene i pozwól, że wszystkie twoje problemy się skończyły i zakończyły z kryzysem finansowym i dziękuję Bogu to. Pięciorak

 • John Humphrey

  Cześć, jestem pan Humphrey, wierzyciel prywatnych pożyczek, a ja jestem tutaj, aby spełnić twoje marzenia o pożyczce. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę swoich długów? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwinąć firmę lub założyć własną firmę? Jesteśmy tu dla Ciebie z niskim oprocentowaniem 2% i możesz otrzymać pożyczkę w wysokości od 3 000 do 100 000 000 USD maksymalnej kwoty kredytu i do 40 lat trwania pożyczki. Skontaktuj się z nami pod następującym adresem e-mail: globalinvestmentfinancing@gmail.com

 • Pawel

  Witajcie, moi dobrzy obywatele, czy byliście w kryzysie finansowym lub problemie w swoim życiu? czy chciałeś spłacić swój dług, kupić dom, czy chcesz spłacić dług w banku, to jest rozwiązanie dla ciebie wszystkich, ponieważ widziałem wielu ludzi z tego kraju i szczerze mówiąc nie wiedziałem, że istnieją wciąż uczciwi i legit kredytodawcy tutaj w naszej firmie, dziś właśnie otrzymałem pożyczkę w wysokości 150 000 euro i byłem tą samą osobą, która szukała pożyczki przez ponad 3 lata, płaciłem różne firmy, ale tutaj w naszym kraju Stella Rene jest rzeczywisty i zawsze jest gotowa pomóc każdemu, kto chce kredytu, a ta firma również przyznała szybką pożyczkę w mniej niż 3 godziny, a otrzymasz pożyczkę na swoje konto bankowe, a dziś pojawiłam się na blogu, by dać moje świadectwo , a także, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze Stella Rene, firmą pożyczkową na adres e-mail (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com), aby uzyskać szybkie, bezpieczne, niezawodne i godne zaufania pożyczki, a dziś jestem taka szczęśli

 • Davis

  Czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym, czy potrzebujesz pieniędzy, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę długów, płacenie rachunków lub założenie firmy? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej organizacji. Oferujemy specjalne pożyczki na następujące cele i wiele więcej. Pożyczki osobiste, ekspansja gospodarcza, rozpoczęcie działalności gospodarczej, edukacja, konsolidacja zadłużenia, pożyczki finansowe i stałe. Oferujemy kredyty o niskim oprocentowaniu 3%. Skontaktuj się z nami przez e-mail: davispasicalloanlender@gmail.com. nazwa wnioskodawcy ---------------------- kraj ------------------------------- stan --------------------- adres -------------------- numer telefonu ------------------------ potrzebna kwota pożyczki ------------------------ wiek -------------------------- Trwanie ------------------------- stan cywilny ---------

 • Zabielski

  Dzień dobry, Potrzebujesz finansowania w domu, w firmie, aby kupić samochód, kupić motocykle, stworzyć własne firmy, na własne potrzeby z kapitałem, który będzie wykorzystywany do udzielania pożyczek między ludźmi w krótkim i długim okresie, od 4000 do 10 000 000 do wszystkich poważnych i uczciwych osób Kontakt: zabielski.wojciech11@gmail.com nazwa wnioskodawcy ------------------ kraj------------------- stan-------------------- adres ---------------------------- numer telefonu ------------------------- potrzebna kwota pożyczki ------------------------------ wiek--------------------- Trwanie----------------- stan cywilny-----------------

 • Jean Carlos

  Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej { creditplusfinance11@gmail.com }, Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: creditplusfinance11@gmail.com

 • Williams Leo

  Czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym lub potrzebujesz pieniędzy na założenie własnego biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować swoje długi, zapłacić rachunki lub rozpocząć działalność gospodarczą? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej organizacji. Oferujemy specjalne pożyczki na następujące cele i wiele więcej. Pożyczki osobiste, ekspansja biznesowa, rozpoczęcie działalności gospodarczej, edukacja, konsolidacja zadłużenia, pożyczki finansowe i stałe. Oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e - williamsloanfundshelp@gmail.com

 • Mrs Elizabeth

  Szanowni Państwo POŻYCZKA SZYBKO MOŻLIWE W CIĄGU 2DAYS. Micro Financial Fund Plc Commercial i Personal, House Loan o oprocentowaniu 2%. Osoby zainteresowane powinny skontaktować się z Loan Officer za pośrednictwem poczty e-mail, podając następujące informacje: FIRST NAME: ..... LAST NAME: ...... COUNTRY: ....... Telefon numer: ..... OKUPACJA: ...... WIEK: ............. POTRZEBNA KWOTA KREDYTOWA: ...... CZAS TRWANIA POŻYCZKI: ...... Officer Name: Loan Investment offer Email: hendersonloan@yahoo.com Pozdrowienia, Pani Elizabeth

 • walker

  Witajcie, jesteśmy Chrześcijańską Organizacją utworzoną, aby pomagać ludziom potrzebującym pomocy, np. Pomoc finansową. Tak więc, jeśli przechodzisz trudności finansowe lub znajdujesz się w jakimkolwiek bałaganie finansowym, a potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy lub potrzebujesz Pożyczka na spłatę zadłużenia, spłacanie rachunków, zakładanie przyjemnej firmy lub trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków, skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail na adres: alenxanderwalkerloanfirm@outlook.com, Biblia mówi w "Łukasza 11" : 10 Każdy, kto prosi, otrzymuje, kto szuka, a ten, kto puka, drzwi zostaną otwarte ", więc nie pozwólcie, aby ta sposobność was omijała, ponieważ Jezus jest ten sam wczoraj, dziś i na wieki wiecej. myślący i Bóg bojący się Ludzi. Radzimy wypełnić i odesłać poniższe dane. Twoje pełne imię i nazwisko: _________ Twój kraj: _________ Twoje państwo_________ Twój adres: _________ Twoja płeć: _________ Twój status prawny ________________ _ _ _ _ _ _ _ Liczba komórek tel

 • Susan Benson

  Drodzy Szanowni Klienci, Czy pilnie potrzebujesz pożyczki? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu z Sunshine Financial Group Inc. (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) Jesteśmy certyfikowaną, autorytatywną, prawowitą i akredytowaną firmą pożyczkową. Zapewniamy pomoc finansową wszystkim, którzy pilnie potrzebują pożyczki. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, pożyczki osobiste lub kredyty komercyjne, a także możemy udzielić pożyczki na rozpoczęcie projektu lub na zakup domu lub samochodu. Jeśli tak trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ Sunshine Financial Group Inc ma problemy z uzyskaniem pożyczek na całym świecie. GŁÓWNE KORZYŚCI Z NAS; - Zastosuj zawsze i wszędzie. - Otrzymuj gotówkę w mniej niż 24 godziny - Pożycz od 1000 euro do 30 milionów euro - Brak ukrytych opłat. - Niskie oprocentowanie 3% - Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną przez okres 1-30 lat. - Masz szansę wybrać bezpieczne lub niezabezpie

 • Wiolleta Ewa

  cześć wszystkim Nazywam się Wiolleta Ewa, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, że otrzymałem kredyt hipoteczny od firmy pożyczkowej Jorge Grace po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców. Potrzebowałem pilnej pożyczki, żeby założyć firmę i złożyłem podanie od różnych pożyczkodawców online, którzy obiecali mi pomóc, ale nigdy nie dali mi kredytu hipotecznego, Oszukowali mnie i zostałem z niczym, Dopóki mój znajomy nie przedstawi mnie pani Jorge Grace, która obiecała mi pomóc i rzeczywiście zrobiła to, co obiecała bez jakiejkolwiek zwłoki. Nigdy nie sądziłam, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałam się z panią Jorge Grace, która obiecała mi pomóc z hipoteką i zmieniła moje wierzenie. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujesz prawdziwej i pilnej hipoteki, nie krępuj się skontaktować, pani Jorge Grace za pośrednictwem firmowego e-maila: (jorgegraceloanfirm@gmail.com) powiedz jej, że Ewa skierowała cię, Wszystko dzięki niej Wiolleta Ewa

 • Romanna Isabella

  Jak otrzymałem pożądaną kwotę pożyczki od wiarygodnej firmy pożyczkowej (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com) lub WhatsApp Phone: 1 (706) 609-5241). Witam wszystkich, Nazywam się Romanna Isabella, pochodzę z Montany w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby potwierdzić, że otrzymałem pożyczkę od Martina Luciano World Wide Loans Financial Services z adresem e-mail: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com lub WhatsApp Phone: +1 (706 ) 609-5241). po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie dali mi pożyczki, dopóki znajomy nie przedstawił mi Martina Luciano World Wide Loans Financial Services , który obiecał mi pomóc z pożyczką mojego pragnienia i naprawdę zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni i uczciwi pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem się z tą p

 • alfred mark

  Cześć wszystkim, jestem Adams Z Wielkiej Brytanii, chcę szybko użyć tego medium, aby ścinać świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego pożyczkodawcy, którzy pomogli mi i sprawili, że moje życie zmieniło się z trawy w łaskę, z bycia biednym do bogatej i odnoszącej sukcesy kobiety, która może teraz pochwalić się zdrowym i bogatym życiem bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania pożyczki w Internecie i zostałem oszukany sumą 17.214 $, tak rozpaczliwie szukałem pożyczki od legalnego pożyczkodawcy online, który nie doda mi do bólu, więc postanowiłem skontaktować się z przyjacielem mój, który niedawno dostał pożyczkę przez Internet, rozmawialiśmy o tej sprawie i do naszych wniosków opowiedział mi o człowieku o nazwisku Ryan Jeremy, który jest prezesem globalnej pożyczki tymczasowej. Złożyłem więc wniosek o pożyczkę w wysokości (350.000,00 EURO) o niskiej stopie procentowej w wysokości 3%, więc pożyczka została zatwierdzona bez stresu i wszystkie przygotowania, które

 • David Oscar

  Złóż wniosek o pożyczkę o niskiej stopie procentowej pomiędzy 2% a 3% z bardzo wyraźnymi warunkami pożyczki bezstresowej, dostosowanej do twoich potrzeb w dowolnym momencie, nie dotyczy następujących informacji. 1 Twoje pełne imię i nazwisko: ..... 2 Twój obecny adres kontaktowy: .... 3 Telefon> numery faksów: ...... 4 Twój zawód / Wiek / płeć: ..... 5 Twój prywatny adres e-mail: .... 6 Kwota potrzebna jako pożyczka: ........ 7 Czas trwania: ........... 8 Miesięczny dochód: ............. Wróć do mnie przez: oceanfinancefunds01@gmail.com bez stresu i marnowania czasu. Marketing.

 • Philip Mark

  Philip Mark Loan firma, Inc. Jesteśmy prywatnymi międzynarodowymi kredytodawców pieniądze. Oferujemy Różne pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 3% Każdego roku. Nasze fundusze pochodzą wyłącznie z prywatnych Komercyjnych portfeli inwestycyjnych, które stanowią naszą bezpośrednią Są. MAMY DWUETEN FOLGEN ARTEN Z DARLEHEN BEZ CELOWNIKA DO 3% ZINS * Pożyczki osobiste * pożyczki biznesowe * pożyczki inwestycyjne * pożyczki samochodowe * Kredyt studencki * pożyczka na farmę * dom pożyczki Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, proszę podać krótki czas Następujące informacje do zarządzania pocztą elektroniczną: Philipmarkloanfirm8420@gmail.com Nazwa Kraju Telefon * Wymagana ilość: * Termin pożyczki:

 • Susan Benson

  Witaj, Panie i Panowie, czy pilnie potrzebujecie pożyczki biznesowej, osobistej lub pożyczki hipotecznej? Jeśli tak, radzę skontaktować się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), aby uzyskać pożyczkę Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, zaangażowana w pomoc w poprawie długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze spersonalizowane programy zostały zaprojektowane, aby pomóc w rozwoju, ochronie i oszczędzaniu majątku poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i specjalistycznej wiedzy. Jeśli tak trudno uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Gdy składasz wniosek w SFGI, starasz się o kontakt z zaufaną firmą, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Przez cały proces będziesz się troszczyć. GŁÓWNE KORZYŚCI; - Zastosuj zawsze i wszędzie. - Otrzy

 • Susan Benson

  Witaj, Panie i Panowie, czy pilnie potrzebujecie pożyczki biznesowej, osobistej lub pożyczki hipotecznej? Jeśli tak, radzę skontaktować się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), aby uzyskać pożyczkę Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, zaangażowana w pomoc w poprawie długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze spersonalizowane programy zostały zaprojektowane, aby pomóc w rozwoju, ochronie i oszczędzaniu majątku poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i specjalistycznej wiedzy. Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz do poniższego e-maila, aby uzyskać więcej informacji Email: (sunshine_fginc@outlook.com) Email: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) WhatsApp: +447903159998

 • Ryan Jeremy

  Świadectwo - oferta pożyczki Świadectwo "" Nie powinieneś przegapić tej okazji [mam na imię Mrs.shandrell porter. Mieszkam w Polsce i jestem dziś szczęśliwą kobietą? i powiedziałem sobie, że pożyczkodawca, który uratuje moją rodzinę przed naszą złą sytuacją, odniosę się do kogoś, kto go szuka, dał mi szczęście dla mnie i mojej rodziny. Potrzebowałem pożyczki w wysokości 50 000,00 z 3 dziećmi. Szukałem pożyczki na trzy miesiące, by spłacić swoje długi. Zostałem oszukany i wziąłem pieniądze, dopóki w końcu nie spotkałem Boga. Nigdy nie myślałem, że w Internecie wciąż istnieją pożyczkodawcy, ale ku mojemu wielkiemu zdziwieniu dostałem pożyczkę, nie tracąc czasu. Spotkałem tego uczciwego i BOGA, obawiając się pożyczkodawcy, który pomógł mi z pożyczką w wysokości 50 000 euro. On jest BOGIEM, bojąc się człowieka, jeśli potrzebujesz pożyczki, by rozwiązać swoje problemy, a spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nim i powiedz mu, że portier Mrs.Shandrell to ten, który Cię do niego odsyła. Skontaktuj się z Global Proviss

 • Ryan Jeremy

  Świadectwo - oferta pożyczki Świadectwo "" Nie powinieneś przegapić tej okazji [mam na imię Mrs.shandrell porter. Mieszkam w Polsce i jestem dziś szczęśliwą kobietą? i powiedziałem sobie, że pożyczkodawca, który uratuje moją rodzinę przed naszą złą sytuacją, odniosę się do kogoś, kto go szuka, dał mi szczęście dla mnie i mojej rodziny. Potrzebowałem pożyczki w wysokości 50 000,00 z 3 dziećmi. Szukałem pożyczki na trzy miesiące, by spłacić swoje długi. Zostałem oszukany i wziąłem pieniądze, dopóki w końcu nie spotkałem Boga. Nigdy nie myślałem, że w Internecie wciąż istnieją pożyczkodawcy, ale ku mojemu wielkiemu zdziwieniu dostałem pożyczkę, nie tracąc czasu. Spotkałem tego uczciwego i BOGA, obawiając się pożyczkodawcy, który pomógł mi z pożyczką w wysokości 50 000 euro. On jest BOGIEM, bojąc się człowieka, jeśli potrzebujesz pożyczki, by rozwiązać swoje problemy, a spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nim i powiedz mu, że portier Mrs.Shandrell to ten, który Cię do niego odsyła. Skontaktuj się z Global Proviss

Dziękujemy!

Twoja opinia zostanie przetworzona i opublikowana w ciągu 24h

Twoja ocena firmy:

Prezentowane w serwisie oferty pożyczek pozabankowych przez Internet (tak zwane chwilówki), nie są udzielane przez serwis Procredit.pl lecz przez niezależne firmy zewnętrzne.

Procredit.pl to porównywarka chwilówek online, są to pożyczki pozabankowe, udzielane online bez wychodzenia z domu.

Porównujemy najpopularniejsze chwilówki na rynku, w tym pożyczki bez BIK, darmowe chwilówki i pożyczki na raty.

Procredit.pl jest niezależną porównywarką, nie jesteśmy powiązani z żadną z firm pożyczkowych, nie ingerujemy w opinie i oceny firm w naszym serwisie. Staramy się rzetelnie prezentować aktualne dane na temat każdej z pożyczki, jednak nie możemy zagwarantować ich zgodności z faktycznym stanem.

Przed zaciąnięciem pożyczki należy zawsze upewnić się co do kosztów zaciągnięcia chwilówki oraz kosztów związanych z nieterminowością. Nie należy zaciągać chwilówek na spłatę innych zobowiązań.