Chwilówki z komornikiem - firmy, które udzielą pożyczkę podczas egzekucji

Osoby znajdujące się w naprawdę trudnej sytuacji finansowej, najczęściej muszą liczyć wyłącznie na siebie. W wielu firmach pożyczkowych, a już na pewno w bankach, niestety spotykają się z odmową na składane wnioski o wsparcie finansowe...

Osoby znajdujące się w naprawdę trudnej sytuacji finansowej, najczęściej muszą liczyć wyłącznie na siebie. W wielu firmach pożyczkowych, a już na pewno w bankach, niestety spotykają się z odmową na składane wnioski o wsparcie finansowe. Okazuje się, że jednak w branży pozabankowej znajdują się firmy, które pożyczają pieniądze nawet osobom, które znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Pożyczka udzielana jest także osobom, wobec których został wydany wyrok o egzekucji komorniczej.

Pożyczka na spłatę zobowiązań

Rzeczywiście istnieją pewne produkty finansowe, które mogą być przeznaczone na spłatę wszystkich zobowiązań. W sytuacji, kiedy już komornik chce dokonać egzekucji, a także Twój majątek niedługo podlegnie licytacji, ciężko jest otrzymać kredyt konsolidacyjny lub nawet zwykłą pożyczkę z firmy pozabankowej.

Już wiesz, że na rynku finansowym znajdziesz również parabanki, które w ogóle nie przejmują się jakimikolwiek prawami. Jeżeli już znalazłeś się w sytuacji, w której to komornik zaczyna „pukać” do Twoich drzwi, a Ty jeszcze chcesz się wybronić przed utratą wartościowych rzeczy, musisz być jeszcze bardziej wyczulony na propozycję wszystkich firm proponujących wsparcie dla dłużników.

Dlaczego tak się dzieje? Parabanki niestety nie grają zbyt uczciwie. Wykorzystują to, że osoby borykające się z naprawdę bardzo poważnymi długami, czują niezwykle dużą presję, by jak najszybciej chociaż zobaczyć światełko w tunelu, czyli nadzieję na to, że ich sytuacja finansowa może w końcu ulec poprawie. Zatem w żadnym wypadku nie podejmuj zbyt pochopnie decyzji. Ponieważ może Cię to słono kosztować. I tu mowa jest nie tylko o diametralnie wysokich kosztach, jakie są naliczone do pożyczanego kapitału. Nie możesz zapomnieć również o tym, że takie firmy często oczekują w zamian, byś zastawił swój dom lub mieszkanie. Czyli dla niewielkiej kwoty musisz często zaryzykować swój dorobek życia.

Nietrudno się domyślić, że firmy, które działają w sposób nieuczciwy, doprowadzą do sytuacji, w której po prostu nie będziesz mógł pod żadnym pozorem poradzić sobie ze spłatą całego zobowiązania. Kolejne długi doprowadzą Cię do utraty całego majątku. Pewnie teraz się zastanawiasz nad tym, czy w ogóle pożyczanie pieniędzy na spłatę swoich zadłużeń w ogóle będzie miało sens? Okazuje się, że jest to dogodne rozwiązanie, ale na pewno przy spełnieniu kilku warunków.

Kiedy pożyczanie pieniędzy na spłatę swoich zadłużeń, będzie bezpieczne?

W pierwszej kolejności musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy rzeczywiście poradzisz sobie ze spłatą nowego zobowiązania. Skoro komornik wszedł na Twoje mieszkanie lub pensję, może oznaczać to, że jednak masz tylko chęci do tego, by spłacać pożyczki, a w rzeczywistości nie masz nawet wystarczających środków finansowych, by to uczynić. W takich sytuacjach trzeba naprawdę zejść na ziemię i pod żadnym pozorem nie łudzić się, że wszystko jakoś się samo ułoży. To tak jakby czekać na wygraną na loterii, albo otrzymanie spadku po bogatej cioci z Ameryki, której oczywiście nie mamy.

Dodatkowo należy pamiętać o dokładnym sprawdzaniu wszystkich firm. Czy na pewno ten Pożyczkodawca, u którego chcemy zaciągnąć pożyczkę jest w pełni zaufany? Na pewno należy unikać wszelkich firm, które za kilka tysięcy złotych oczekują zabezpieczenia w postaci hipoteki. Niestety takich firm nie brakuje. Po podpisaniu umowy często to właśnie Pożyczkodawca znajduje się na przegranej pozycji.

Kolejnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę, jest jeszcze próba rozwiązania swojej aktualnej sytuacji w inny sposób. Nakaz egzekucji komorniczej, wcale nie oznacza, że rzeczywiście musi do niej dojść. Pamiętaj, że możesz próbować walczyć jeszcze o ugodę ze swoimi wierzycielami lub bezpośrednio z komornikiem. Być może jeszcze uda Ci się rozłożyć całe zadłużenie na dogodne raty. Dzięki czemu unikniesz zarówno pożyczania pieniędzy, jak i również utraty swoich cennych ruchomości.

Firmy, w których warto pożyczać pieniądze

Gdy jednak okaże się, że pożyczenie pieniędzy z firm, które wspierają osoby zadłużone będzie jedynym rozwiązaniem, warto dowiedzieć się, w jakich placówkach faktycznie składać wniosek o pożyczkę. Za chwilę zapoznasz się z kilkoma z nich. Dzięki temu unikniesz pożyczania pieniędzy z firm, które niestety w ogóle nie odnoszą się do polskich przepisów.

Profi Credit

Pierwszą firmą, w której możesz z powodzeniem ubiegać się o pożyczkę, nawet jeżeli ciąży na Tobie komornica egzekucja, jest Profi Credit. Właśnie w tym miejscu możesz ubiegać się o kwotę w wysokości od 500 do 25000 złotych. Maksymalnie całą pożyczkę możesz rozłożyć na 36 miesięcznych rat. Zatem nie będziesz mieć większego problemu z tym, by dopasować do siebie wysokość raty. W tym przypadku pożyczka udzielana jest na spotkaniu z konsultantem. Nie wymaga ona zbyt wielu formalności. Ponieważ już po krótkiej rozmowie wiadomo, czy pożyczka zostanie Ci udzielona, czy jednak nie.

Wonga

Na pewno serwis ten znany jest przede wszystkim z udzielania chwilówek. Trzeba jednak wspomnieć również o możliwości zaciągnięciu pożyczki ratalnej. Właśnie w serwisie Wonga możemy z powodzeniem spróbować złożyć wniosek o pożyczkę ratalna w wysokości od 50 do 10 000 złotych. Okres spłaty waha się w takim momencie od 2 do 24 miesięcy. Najważniejsze jest to, że wszystkie formalności z powodzeniem załatwiasz przez Internet. Oczywiście możesz spotkać się z odpowiedzią odmowną, ponieważ serwis Wonga jednak będzie oczekiwał od Ciebie posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej.

Rapida Money

Serwis ten jest przeznaczony właśnie dla osób, które mają już spore problemy finansowe na swoim koncie. Przede wszystkim dłużnicy, którzy mają już do czynienia z komornikiem, mogą ubiegać się o kwotę w wysokości od 2,5 tys. do 25 tys. złotych. Natomiast maksymalny okres spłaty w tym przypadku wynosi 48 miesięcy. Jednak by móc się ubiegać o tego typu pożyczkę, pamiętaj, że musisz posiadać przynajmniej jednego poręczyciela. Bez tego zabezpieczenia pożyczka niestety nie zostanie Ci udzielona.

Aasa

Aasa jest serwisem, w którym wszystkie formalności dokonamy bezpośrednio z domu. W tym przypadku mamy do czynienia z pożyczką ratalną w wysokości od 1000 do 10 tys. złotych. Maksymalny okres spłaty wynosi 2 lata. Na pewno taka pożyczka wyróżnia się przede wszystkim atrakcyjnym oprocentowaniem utrzymującym się na poziomie 10% w skali roku. Dodatkowo osoby, które nie chcą otrzymać pieniędzy na własne konto bankowo, mogą wnioskować o przelew za pośrednictwem czeku GIRO.

Feniko.pl

Pożyczkodawca Feniko.pl dedykowany jest głównie dla osób, które tak naprawdę potrzebują wyłącznie niewielkiego zastrzyku finansowego, by ich sytuacja się znacznie poprawiła. Za pośrednictwem tego serwisu możemy wnioskować o kwotę w wysokości od 300 do 1000 złotych. Natomiast całe zobowiązanie możemy spłacić w maksymalnie 4 ratach. Na pewno największym udogodnieniem jest to, że nie musimy wykazywać żadnych zaświadczeń o dochodach, jak i również nie jest sprawdzana nasza historia kredytowa.

Efino

Przy tym Pożyczkodawcy również możemy wnioskować o wsparcie finansowe, które będzie wynosić od 1000 do 6000 złotych. Okres spłaty w tym przypadku będzie wahać się od 3 do 18 miesięcy. W przypadku tego serwisu również dokonamy wszystkich formalności za pośrednictwem Internetu. Pożyczkodawca nie oczekuje od nas żadnych poręczeń bądź też zabezpieczeń majątkowych.

SKOK

Wiemy doskonale, że w bankach nie mamy co liczyć na wsparcie finansowe. Ponieważ placówki bankowe oczekują od nas tego, by nasza historia kredytowa była nieskazitelna. Jeżeli tylko pojawi się jakikolwiek wpis w Biurze Informacji Kredytowej, nasz wniosek od razu zostanie odrzucony. Jednak wnioskując o kredyt do SKOK-u, możemy spotkać się z miłym zaskoczeniem. Przede wszystkim w tym miejscu są udzielane pożyczki bez żadnych zabezpieczeń w wysokości do 30 tys. złotych. Jednocześnie instytucja nie oczekuje od nas przedstawienia żadnych zabezpieczeń majątkowych. W zupełności wystarczy posiadanie tylko jednego poręczyciela. Osoby, które mają poważne długi, a także jednocześnie ich sprawą zajmuje się komornik, mogą z powodzeniem wnioskować o pożyczkę oddłużeniową w SKOK-u.

TAKTO

Poprzez serwis TAKTO możemy zawnioskować nawet o pożyczkę w wysokości do 10 tys. złotych. Jednak najbardziej dogodnym rozwiązaniem na pewno jest to, że całą spłatę możemy rozbić aż na 36 miesięcy. Zatem nie powinno być większego problemu z dopasowaniem wysokości miesięcznych rat do naszych możliwości finansowych. Dodatkowo składany przez nas wniosek rozpatrywany jest naprawdę szybko, nawet w ciągu 1 godziny od momentu jego złożenia. Wniosek, a także oczekiwanie na gotówkę, te wszystkie czynności następują bez wychodzenia z domu.

Nasza Pożyczka

Jest to kolejny Pożyczkodawca, który nie sprawia żadnych trudności w udzielaniu pożyczki, nawet jeżeli wisi nad nami egzekucja komornicza. Raczej w przypadku tej oferty możemy mówić bardziej o chwilówce. Ponieważ maksymalnie możemy pożyczyć do 2 tys. złotych, jednocześnie mając tylko 30 dni na spłatę całego zobowiązania. Pożyczka udzielana jest nawet w momencie, kiedy posiadamy zadłużenie w Biurze Informacji Kredytowej, Biurze Informacji Gospodarczej ERIF, bądź też w Krajowym Rejestrze Dłużników. Pożyczkodawca nie oczekuje od nas żadnych zaświadczeń o dochodach.

Provident

Na pewno każdy z nas chociaż raz miał okazję usłyszeć o Pożyczkodawcy, jakim jest Provident. Rzeczywiście w tym miejscu możemy wnioskować o kwotę w wysokości od 300 do 15 tys. złotych. Jednocześnie spłata odbywa się w dogodnych miesięcznych ratach. O pożyczkę Provident możemy ubiegać się zarówno bez wychodzenia z domu wypełniając wniosek internetowy, jak i również podczas spotkania z konsultantem.

Fundusz Korona

Pożyczkodawca Fundusz Korona pozwala na zaciągnięcie szybkiej i dogodnej pożyczki przez Internet. Oczywiście wsparcie finansowe jest proponowane osobom mającym na swoim koncie zadłużenia. W takim razie osoby z wyrokiem sądu o dokonaniu egzekucji komorniczej nadal mogą poratować się właśnie tego typu pożyczką. Wniosek możemy składać przez Internet. Jednocześnie możemy otrzymać od 1000 do 10 tys złotych. Natomiast spłatę możemy rozłożyć na okres od 12 do 33 miesięcy. Firma nie oczekuje od nas żadnych wstępnych opłat, dlatego jej atrakcyjność jeszcze bardziej wzrasta.

SMSKredyt

Dzisiaj na pewno bardzo dużym udogodnieniem jest to, że nawet o pożyczkę ratalną z powodzeniem możemy ubiegać się bez wychodzenia z domu. W takim razie i tutaj możemy wnioskować przez Internet o kwotę w wysokości od 1000 do 7000 złotych. Maksymalny okres spłaty może wynieść nawet 30 miesięcy. Z pożyczki w SMSKredyt mogą skorzystać również osoby, które nie posiadają konta bankowego. Pożyczone pieniądze mogą odebrać bezpośrednio w banku lub w urzędzie Poczty Polskiej.

Hapipożyczki

Jeżeli zależy nam na pożyczce, przy której jednocześnie nie będziemy sprawdzani pod względem naszej historii kredytowej, to serwis Hapipożyczki okaże się dla nas idealnym rozwiązaniem. Pożyczkodawca nie będzie weryfikował naszych danych w Biurze Informacji Kredytowej. W zamian za to możemy wnioskować o pożyczkę w wysokości od 1500 do 15 tys. złotych. Maksymalny okres spłaty w tym przypadku wyniesie nas 36 miesiące.

InCredit

Serwis pożyczkowy, w którym możemy wnioskować o kwotę w wysokości od 800 do 10 tys. złotych. Jednocześnie okres spłaty może wahać się od 3 do 12 miesięcy. Na udzielenie takiej pożyczki, na pewno nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Dodatkowo w celu otrzymania wsparcia finansowego z InCredit, tak naprawdę nie musimy spełniać żadnych skomplikowanych formalności.

Ferratum Bank

Serwis, w którym z powodzeniem możemy wnioskować o kwotę w wysokości od 1000 do 5000 złotych. Całe zobowiązanie z powodzeniem możemy rozłożyć na okres od 6 do 24 miesięcy. Firma nie sprawdza naszej historii kredytowej. Dodatkowym udogodnieniem jest na pewno to, iż wniosek bez problemu możemy złożyć za pośrednictwem Internetu.

Flexpożyczka

Jest to kolejny przykład tego, że możemy pożyczyć niewielką kwotę lub zaciągnąć pożyczkę ratalną w jednym miejscu. Wszystko tak naprawdę będzie zależeć od naszych osobistych potrzeb. Jeżeli korzystamy po raz pierwszy z tego serwisu, to tak naprawdę możemy wnioskować o maksymalną kwotę w wysokości 1,5 tys. złotych z okresem spłaty wynoszącym 2 miesiące. W takich okolicznościach nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów pożyczki. Natomiast, gdy będziemy bardziej zainteresowani pożyczką ratalną, to maksymalna kwota o jaką możemy się ubiegać wynosi 12 tys. z rozłożeniem na 24 miesięczne raty. Wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu.

Kredyt OK

Kolejnym serwisem, którym możemy się nieco bardziej zainteresować jest Kredyt OK. W tym miejscu możemy wnioskować o kwotę w wysokości od 200 do 5000 złotych. Natomiast okres spłaty wyniesie nas maksymalnie 24 miesiące. Pożyczka proponowana jest nie tylko osobom mającym problemy finansowe, ale również emerytom.

SuperRata

W tym miejscu tak naprawdę możemy wnioskować o kwotę w wysokości do 5 tys. złotych. Całe zobowiązanie rozbite jest na dogodne raty płatne każdego miesiąca. Składając wniosek przez Internet, możemy spodziewać się jego błyskawicznego rozpatrzenia, a także szybkiego przelewu na nasze konto bankowe.

SuperCredit

Jest to miejsce, w którym możemy wnioskować o kwotę w wysokości od 100 do 5000 złotych. Natomiast całe zobowiązanie bez problemu będziemy spłacać przez 12 kolejnych rat. Warto złożyć wniosek w serwisie SuperCredit, jeżeli zależy nam na bardzo szybkim rozpatrzeniu wniosku.

Zaplo.pl

W przypadku serwisu Zaplo.pl wszystkie formalności bez problemu załatwimy przez Internet. Firma nie oczekuje od nas żadnych zaświadczeń o dochodach. Jednocześnie możemy wnioskować o kwotę w wysokości do 10 tys. złotych z okresem spłaty wynoszącym 36 miesięcy.

Pożyczka Koliber

Pożyczka Koliber jest serwisem zajmującym się przede wszystkim udzielaniem chwilówek. Rzeczywiście w tym miejscu możemy wnioskować o kwotę w wysokości od 300 do 1200 złotych. Natomiast okres spłaty wyniesie maksymalnie 61 dni. Firma nie tylko nie oczekuje od nas żadnych zaświadczeń o dochodach. Ale jeszcze dodatkowo nasza historia kredytowa może okazać się w bardzo trudnej sytuacji. Pożyczka i tak może zostać nam bez problemu udzielona.

Ratkomat.pl

W serwisie Ratkomat.pl możemy ubiegać się o kwotę w wysokości do 10 tys. złotych, z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym 24 miesiące. Najważniejsze jest to, że wszystkie formalności z powodzeniem załatwimy bez wychodzenia z domu.

LoanMe

Jest to Pożyczkodawca który proponuje swoim Klientom wsparcie finansowe w wysokości od 1000 do 11 tys. złotych. Na spłatę całego zobowiązania zyskujemy nawet 52 tygodnie. Nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach, jak i również gwarantować innych zabezpieczeń.

Kasa Tak

Jest to kolejny Pożyczkodawca, u którego możemy ubiegać się o kwotę w wysokości do 10 tys. złotych ze spłatą zobowiązania w ciągu 24 miesięcy. Najważniejsze na pewno jest to, że firma nie będzie oczekiwać od nas żadnych zbędnych dokumentów oraz zaświadczeń o dochodach.

Ratka.pl

Z serwisu ratka.pl mogą skorzystać przede wszystkim osoby będące w wieku od 20 do 80 lat. Dzięki temu mogą one wnioskować o kwotę w wysokości do 10 tys. złotych z okresem spłaty wynoszącym 24 miesiące. Na pewno w tym miejscu można liczyć na wyjątkowe proste zasady udzielanych pożyczek. Ponieważ nie ma mowy o żadnych ukrytych kosztach.

Banknot.pl

Kolejnym serwisem, który zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek osobom, które posiadają niepewną historię kredytową, jest banknot.pl. Właśnie w tym miejscu z powodzeniem można wnioskować o kwotę w wysokości od 500 do 5000 złotych. Jednocześnie wszystkie formalności są załatwiane za pośrednictwem Internetu. Klienci w przypadku tej pożyczki korzystają tak naprawdę z Odnawialnej Linii Pożyczkowej, zatem do konkretnej kwoty mają dostęp przez cały okres trwania umowy.

Pożyczka OK

Dłużnicy, którzy potrzebują zdecydowanie większej kwoty na zaspokojenie swoich finansowych potrzeb, mogą skorzystać z serwisu Pożyczka OK. Ponieważ właśnie w tym miejscu przez Internet można wnioskować maksymalnie o 7 tys. złotych z okresem spłaty wynoszącym nawet 30 miesięcy. Nie ma problemu, by pożyczone pieniądze odebrać na poczcie.

Unikaj spirali długów

Takich firm pożyczkowych, które są gotowe wspomóc osoby mające problemy finansowe, jest jeszcze więcej. Pamiętaj, by jednak każda pożyczka w sytuacji kiedy nie poradziłeś sobie ze spłatą dotychczasowych zobowiązań, była jak najbardziej przemyślana. Niestety często działamy pod presją czasu, a także nie znajdując żadnego innego rozwiązania. Jeżeli zaciągniemy pożyczkę na spłatę długów, nie sprawdzając wcześniej, czy możemy pozwolić sobie na jej uregulowanie, szybko wpadniemy w jeszcze większe problemy finansowe.

Gdy nad nami widnieje widmo utraty majątku w wyniku licytacji komorniczej, powinniśmy spróbować skontaktować się z doradcami finansowymi lub innymi specjalistami. Być może wcale nie trzeba dokonywać wielkich zmian w zarządzaniu swoimi finansami, by móc po pewnym czasie całkowicie pozbyć się długów. Często sami wplątani w tarapaty finansowe, tracimy rzeczywistą perspektywę i zaczynamy działać instynktownie. Natomiast pożyczka dla zadłużonych powinna być dla nas ostatecznym rozwiązaniem i na pewno wielokrotnie przemyślanym.

Prezentowane w serwisie oferty pożyczek pozabankowych przez Internet (tak zwane chwilówki), nie są udzielane przez serwis Procredit.pl lecz przez niezależne firmy zewnętrzne.

Procredit.pl to porównywarka chwilówek online, są to pożyczki pozabankowe, udzielane online bez wychodzenia z domu.

Porównujemy najpopularniejsze chwilówki na rynku, w tym pożyczki bez BIK, darmowe chwilówki i pożyczki na raty.

Procredit.pl jest niezależną porównywarką, nie jesteśmy powiązani z żadną z firm pożyczkowych, nie ingerujemy w opinie i oceny firm w naszym serwisie. Staramy się rzetelnie prezentować aktualne dane na temat każdej z pożyczki, jednak nie możemy zagwarantować ich zgodności z faktycznym stanem.

Przed zaciąnięciem pożyczki należy zawsze upewnić się co do kosztów zaciągnięcia chwilówki oraz kosztów związanych z nieterminowością. Nie należy zaciągać chwilówek na spłatę innych zobowiązań.